Prime MMA 3 PPV. Gdzie oglądać? Cena, transmisja i stream na żywo!

prime show mma 3 ppv

Jak i gdzie oglądać PRIME MMA 3? Przed nami kolejna gala organizacji, której przewodzi Don Kasjo. To już 3. edycja PRIME MMA, na której odbywają się freak fighty. Tradycyjnie wydarzenie to będzie można obejrzeć za pośrednictwem Pay Per View. Jak jest cena za stream na PRIME MMA 3? Sprawdź, co zrobić, żeby uzyskać dostęp do gali!

prime show mma 3 bonusy

📺 PRIME Show MMA 3 gdzie oglądać? PRIME Show MMA 2 PPV

PRIME MMA 3 można oglądać podobnie, co High League i FAME MMA. To gala transmitowana w internecie, a żeby mieć do nie jest dostęp należy wykupić PPV. Posiadając specjalny kod możesz aktywować stream na żywo w dniu gali. Dzięki temu obejrzysz starcia influencerów. Na gali pojawią się m.in. Kamerzysta, Kuba Lasik czy Michał Bagietka.

Transmisja z tego wydarzenia nie odbywa się za pośrednictwem tradycyjnej telewizji. Freak fighty to relacjonowania wydarzeń udostępniają przez w internecie. Tak też jest w przypadku PRIME MMA 3. Jeśli oglądałeś poprzednie dwie gale organizowane przez Don Kasjo, to nie będziesz miał problemu z uruchomieniem streamu z nadchodzącego wydarzenia.

Jeśli dodatkowo chcesz obstawiać zakłady na PRIME MMA 3, to idealnym bukmacherem do tego jest Fortuna. Korzystając z przycisku poniżej aktywujesz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz bonusy na PRIME MMA 3.

PRIME Show MMA 3: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

PRIME MMA 3 odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 1 października 2022 roku. Do pojedynków dojdzie w Radomiu, a gala nosi nazwę Street Fight. Wybierając PPV będziesz mógł oglądać kobiece, jak i męskie pojedynki. Co ciekawe, po raz pierwszy w Polsce dojdzie do walki w budce telefonicznej. To jedna z atrakcji najbliższej gali.

Na PRIME MMA 3 oferowany jest bonus od bukmachera Fortuna. Wybierając nasz kod promocyjny możesz aktywować specjalną ofertę w zakładach Fortuny. Dzięki temu walki PRIME MMA 3 obstawisz bez ryzyka lub za freebety. To jedyny bukmacher, który przyjmuje zakłady na najbliższą galę Don Kasjo. Jeśli jednak chcesz kod PPV na transmisje z PRIME MMA 3, to w tym przypadku musisz dokonać stosowanej opłaty. Przekaz na żywo nie jest udostępniany za darmo. W ten sposób możesz obejrzeć tylko konferencję i ceremonię ważenia na kanale YouTube.

prime mma ppv

PRIME MMA 3 transmisja na żywo

Transmisja live PRIME MMA 3 zostanie uruchomiona w dniu gali tj. 1 października. Relacja odbywać się będzie za pośrednictwem specjalnego serwisu streamingowego, czyli primemma.tv. Na podobnej zasadzie działa oglądanie FAME MMA czy High League. To federacje, które tak jak PRIME MMA, również posiadają własne platformy do transmisji.

Aby oglądać PRIME MMA 3 na żywo należy posiadać konto w tym serwisie, żebyś mógł dokonać zakupu PPV. Stworzenie profilu, bo wystarczy wprowadzić podstawowe dane:

  • imię,
  • nazwisko,
  • e-mail,
  • narodowość,
  • hasło do logowania.

Dokonując rejestracji będziesz mógł następnie dokonać zakupu kodu PPV. W tym przypadku masz do wyboru dwa rodzaje transmisji, z których skorzystasz w serwisie primemma.tv. Za wybrany pakiet trzeba dokonać odpowiedniej opłaty. Minimalna cena za PPV rozpoczyna się od kwoty 34.99 złotych.

promocje prime show mma 3

Stream na żywo z PRIME MMA 3 uruchomisz na stronie primemma.tv. Do poprawnego działania transmisji wymagane jest stałe łącze internetowe o przepustowości 10Mbps+. Co więcej, do oglądania gali możesz użyć też urządzeń mobilnych opartych o system operacyjny Android lub iOS.

CENA PPV na PRIME Show MMA 3 – ile kosztuje?

Jak głęboko trzeba sięgnąć do kieszeni, żeby obejrzeć na żywo PRIME MMA 3? Jeśli nie wybierasz się osobiście na to wydarzenie, to wszystkie walki obejrzysz w Pay Per View. W tym przypadku musisz się liczyć z dwoma dostępnymi pakietami. I ponownie dostrzegamy analogię pomiędzy oglądaniem FAME MMA a PRIME MMA. W konkrencyjnej federacji również możesz wybierać jakość transmisji.

Przed PRIME MMA 3 sam decydujesz, który stream będziesz oglądał. Do wyboru masz:

  • wersję podstawową,
  • wersję premium.

Opcja pierwsza, czyli Basic kosztuje 34.99 zł. W ramach jej możesz oglądać walki w jakości 720p. Co więcej, zapis wideo na twoim koncie będzie dostępny przez 24 godziny. Nieco inaczej jest w przypadku droższej opcji, czyli Premium. W tym przypadku cena liczy 39.99 zł. Wiąże się to z lepszą jakością obrazu, a dodatkowo z dostępem do Strefy Cringu. Co więcej, zapis wideo z gali na twoim koncie będzie obowiązywał przez kolejne siedem dni.

PRIME Show MMA 3 PPV – jak kupić?

Zakup kodu PPV należy do prostych czynności. Tak naprawdę wystarczy chwilę wolnego czasu, żeby dokonać opłaty za transmisje na PRIME MMA 3. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli posiadasz konto w serwisie primemma.tv, to wystarczy, że przejdziesz do zakupu PPV, a następnie wybierzesz model transmisji. Jak wiesz – funkcjonują dwie opcje oglądania: za 34.99 zł i 39.99 zł. Po decyzji, który abonament chcesz opłacić możesz przejść do finalizacji transakcji. Opłata za PPV odbywa się za pośrednictwem elektronicznego przelewu. To oznacza, że transakcja jest rozliczana błyskawicznie.

Po kupieniu transmisji na adres e-mail powinieneś otrzymać wiadomość z kodem PPV. Dzięki temu możesz go aktywować w zakładce “zrealizuj kod” dostępnej na stronie primemma.tv. Po tej czynności w dniu gali będziesz mógł uruchomić stream na żywo z PRIME MMA 3. Kod jest na tyle sprawnie wysyłany, że w trakcie gali również możesz dokonać zakupu, a po chwili oglądać wydarzenie.

PPV na PRIME Show MMA 3 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Jeśli chodzi o oglądanie PRIME MMA 3 to do tego przeznaczona jest platforma primemma.tv. Za jej pośrednictwem obejrzysz wszystkie walki, jeśli tylko dokonasz zakupu PPV. Serwis z transmisją uruchomisz na komputerze, ale też w Smart TV korzystając z przeglądarki internetowej. Co więcej, przy użyciu chromecast możesz przesłać sygnał z komputera/telefonu do telewizora. To pozwoli oglądać galę na ekranie TV.

Gala PRIME MMA 3 została zaplanowana w Radomiu 1 października. Pierwsze walki powinny rozpocząć się chwilę po godzinie 20:00. Generalnie Don Kasjo zaplanował aż 11 pojedynków. To oznacza sporą dawkę emocji. W Radomiu będziemy mogli oglądać 3 starcia żeńskie. W walce wieczoru wystąpią Paulina Hornik i Martyna Zbirańska.

FAQ

Gdzie oglądać PRIME MMA 3?

Najbliższą galę PRIME MMA 3 możesz oglądać w serwisie primemma.tv.

Ile kosztuje PPV na PRIME MMA 3?

Cena za PPV wynosi 34.99 zł (podstawowy pakiet) i 39.99 zł (pakiet premium).

Kiedy i gdzie PRIME MMA 3?

Gala PRIME MMA 3 odbędzie się 1 października (sobota) w Radomiu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze