PRIME SHOW MMA 3 zakład bez ryzyka, bonus, kod promocyjny: ZAGRANIE

prime show mma 3 zakład bez ryzyka

Na PRIME MMA 3 zakład bez ryzyka pozwala na pomyłkę, a mimo to nie utracisz stawki, którą zainwestujesz u bukmachera. To bonus, za który możesz obstawiać starcie wieczoru, a także pozostałe walki na PRIME MMA 3. Jak skorzystać z promocji na najbliższa galę? W tym miejscu poznasz wszystkie bonusy, które będą dostępne na PRIME MMA 3!

prime show mma 3 bonusy

PRIME MMA 3 zakład bez ryzyka w Fortunie

Chcesz postawić zakład na Pysię lub Paulinę Hornik? A może interesuje cię starcie Daniela Rutkowskiego z Piotrem Pająkiem? Bez względu na to, którą walkę wybierzesz, to w Fortunie będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. To bonus gwarantujący zwrot stawki w sytuacji, gdy podwinie ci się noga. W końcu zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem porażki, ale na PRIME MMA 3 możesz ograniczyć je do minimum.

Bonus, który czeka w Fortunie dostępny jest dla nowych użytkowników. Jeśli interesujesz się zakładami, ale do tej pory nie zarejestrowałeś konta w Fortunie, to masz do tego idealny moment. Na PRIME MMA 3 możesz wykorzystać cashback do 600 złotych. Co to oznacza? Ubezpieczenie zakładu właśnie do takiej kwoty. Innymi słowy: jeśli twój pierwszy kupon nie wejdzie, to właśnie tyle możesz odebrać od bukmachera. Pamiętaj jednak, że z zakładu bez ryzyka możesz skorzystać dopiero po tym, jak zarejestrujesz konto w Fortunie.

PRIME MMA 3 cashback: jak odebrać?

Sposób odebrania bonusu na PRIME MMA 3 jest wyjątkowo prosty. Co musisz posiadać, to kod promocyjny do tego bukmachera. To właśnie dzięki niemu zapewnisz sobie udział w ofercie VIP na start. Wpisując nasz kod w trakcie rejestracji na efortuna.pl masz pewność, że zakład bez ryzyka zadziała poprawnie.

Jeśli chcesz zakład bez ryzyka na PRIME MMA 3, to pierwsze co powinieneś zrobić, to założyć konto w Fortunie. Z góry uprzedzamy, że może to zrobić tylko pełnoletnia osoba. Nie masz ukończona 18 lat? W takim razie zakłady bukmacherskie nie są dla ciebie! Spełniasz kryterium pełnoletności? W takiej sytuacji sprawdź, jak możesz założyć konto:

  1. Przejdź do efortuna.pl i uzupełnij formularz rejestracji.
  2. W polu kod promocyjny wpisz: ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto i dokonaj wpłaty (minimum 50 zł)
  4. Wejdź w typy na PRIME MMA 3 i wybierz zdarzenia na zakład bez ryzyka
  5. Potwierdź kupon i poczekaj na rozstrzygnięcia gali
  6. Jeśli przegrasz – odbierzesz zwrot stawki od bukmachera

promocje prime show mma 3

Zasady zakładu bez ryzyka na PRIME MMA 3

Przy korzystania z każdego bonusu bukmacherskiego trzeba pamiętać o zasadach, którym podlega. W Fortunie zakład bez ryzyka również ma określone warunki, co do których trzeba się stosować. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na to, żeby pierwszy zakład nie liczył mniej niż 50 zł. Dlaczego? Dlatego, że cashback przyznawany jest od 50 zł. Poniżej tej kwoty zwrot stawki nie zostanie dopisany do twojego konta.

Wpłacając środki na zakład bez ryzyka możesz wybrać dowolną metodę płatności. W Fortunie do dyspozycji masz BLIK, szybki przelew elektroniczny i karty VISA/Mastercard. Maksymalny bonus bez ryzyka na PRIME MMA 3 może wynieść 600 zł. Za tyle więc możesz zagrać, żeby cieszyć się z tych benefitów.

Co jeszcze? Jeśli zakład na PRIME MMA 3 przegra, to odebrany bonus nie będzie od razu gotowy do wypłaty. W tym przypadku będziesz musiał obrócić te środki x1 w zakładach po dowolnym kursie. Dopiero wtedy odblokujesz bonus, który będziesz mógł wypłacić. A tak się stanie, jeśli w międzyczasie zweryfikujesz swoją tożsamość. Warto to zrobić, bo dzięki temu otrzymasz dodatkowy bonus na PRIME MMA 3.

Kod promocyjny na PRIME MMA 3

Kod promocyjny, który możesz użyć na PRIME MMA 3 daje ci dostęp do wszystkich bonusów Fortuny. Pamiętaj, że to jedyny bukmacher, u którego możesz typować zakłady na najbliższą galę. W ofercie na efortuna.pl znajdziesz kursy na wszystkie pojedynki z karty walk. Korzystając z kodu promocyjnego część z nich będziesz mógł zagrać za darmowy zakład 20 zł + 10 zł. To bonus przyznawany po rejestracji i weryfikacji, a także po drugiej wpłacie.

Kod promocyjny do Fortuny na obstawianie PRIME MMA 3 nie powinien być mylony z kodem PPV, który umożliwia oglądanie gali. Jeśli chodzi o bonusy u bukmachera, to kod nowym użytkownikom otwiera drogę do promocji powitalnych. Co w zamian za niego otrzymasz? Jak już wiesz, to zakład bez ryzyka, freebet i bonusy od depozytu.

Bonusy na PRIME MMA 3 za kod promocyjny:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Freebet 20 zł + 10 zł
  • Bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 zł

Zakładając z konto z kodem ZAGRANIE, a później je weryfikując możesz otrzymać bonus freebet, który liczy 20 zł. To oferta bez depozytu, co oznacza, że nie będziesz musiał wpłacać własnych pieniędzy, żeby postawić kupon na PRIME MMA 3. Wystarczy, że po rejestracji przejdziesz do ustawień konta i tam zweryfikujesz dane. Co dokładnie trzeba zrobić? Uzupełnij rubrykę z adresem zamieszkania, wpisz numer konta bankowego, a dodatkowo wprowadź dokument tożsamości. Darmowe 20 zł otrzymasz automatycznie po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji.

prime show mma 3 bonusy

Bonusy na PRIME MMA 3

Jak użyć freebet na PRIME MMA 3? To bonusy, który będzie oznaczony jako 2800 punktów FKP. Aby za niego zagrać po prostu wybierz na kupon dowolne walki, a następnie zaznacz pole, że chcesz skorzystać z punktów FKP. To będzie oznaczało zagranie za freebet 20 zł. To prosty sposób na to, żeby postawić zakład u bukmachera bez używania własnych pieniędzy.

Najlepsze są zasady tego bonusu. W przypadku zakładu bez ryzyka zwrot stawki trzeba obrócić. Tego nie ma w bonusie freebet – jeśli wygrasz od razu otrzymasz środki na konto główne, które będziesz mógł wypłacić.
Dodatkowo bonusy od Fortuny na PRIME MMA 3 przyznawane są od drugiej wpłaty. W tej opcji, jeśli dokonasz kolejnego depozytu, to zostanie on wynagrodzony freebetem 10 zł, a także bonusem 50% do 200 zł. To oznacza, że do maksymalnej gratyfikacji wymagana jest wpłata o wartości 400 zł.

Na PRIME MMA 3 bonusy otrzymasz w serwisie efortuna.pl, a także w aplikacji mobilnej na iOS/Android.

FAQ

Jakie bonusy można odebrać na PRIME MMA 3?

Na PRIME MMA 3 od Fortuny otrzymasz zakład bez ryzyka, freebet i bonus od wpłaty.

Ile możesz zyskać w zakładzie bez ryzyka?

Wybierając bonus bez ryzyka możesz maksymalnie odebrać 600 zł zwrotu.

Jaki jest freebet na PRIME MMA 3?

Na najbliższą galę w Fortunie po rejestracji konta odbierzesz darmowy zakład o wartości 20 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze