Prime MMA 8: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Prime MMA 8 gdzie oglądać

Prime MMA 8: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? W sobotę odbędzie się kolejna, ósma już edycja imprezy spod szyldu Prime. Przed nami niezwykle interesująco zapowiadające się widowisko, bowiem w oktagonie zobaczymy wielu popularnych freak fighterów. Wystąpi między innymi Don Kasjo, Arkadiusz Tańcula ,Daro Lew czy Bagieta. A gdybyś chciał zobaczyć tę galę, ale nie wiesz gdzie oglądać Prime MMA 8, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Baner Totalbet

Gdzie oglądać Prime MMA 8?

Zatem gdzie oglądać Prime MMA 8? Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach gali, tak i teraz dostęp do transmisji na żywo będzie możliwy jedynie po wykupieniu PPV. W końcu od kilku dobrych lat w taki sposób funkcjonują freakowe gale i nic dziwnego, że na takiej samej zasadzie działa Prime. Oczywiście po wykupieniu jednego z pakietów możesz oglądać Prime MMA 8 na każdym urządzeniu – a więc zarówno na TV, komputerze czy nawet smartfonie, bowiem potrzebny jest wyłącznie dostęp do internetu.

Data, miejsce i godzina Prime MMA 8

Nadchodząca gala odbędzie się w sobotę, 13. kwietnia w Warszawie, a konkretniej w Studiu Polsatu. Co ciekawe pierwotnie miała ona odbyć się w Gorzowie Wielkopolskim, jednak władze miasta zablokowały to wydarzenie, stawiając jasny wymóg dotyczący występu Kamerzysty. Jeśli zostałby on wykreślony z karty walk, to gala pozostałaby w Gorzowie. Tak się nie stało i tym samym odbędzie się w stolicy. I właśnie – pierwsza walka Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak & Łukasz “Magical Jr” Malankowski vs Rafał Pazik & Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski została zapowiedziana na godzinę 20:00, kiedy to oficjalnie rozpocznie się Prime MMA 8. Oczywiście jeśli nie możesz pojawić się w Warszawie, to pozostaje wykupić transmisję, która rozpocznie się około pół godziny wcześniej. Ostatnia walka ma rozpocząć się w okolicach północy, więc przed kibicami ponad 4 godziny interesujących walk. A gdybyś chciał poznać typy na Prime MMA 8, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej!

Prime MMA 8 PPV

Jak już wspomniałem nieco wyżej – Prime MMA 8 zobaczysz jedynie za pośrednictwem PPV. Żeby wykupić dostęp wystarczy jedynie dokonać zakupu wybranego pakietu, a w zamian otrzymasz prawa do oglądania transmisji Prime MMA 8. Bez wątpienia każdy kibic freak fightów będzie zadowolony – w końcu starcie Kasjusza z Tańculą czy Dominika Skowyry z Krychą, a także potyczki 2vs2 z pewnością przyniosą mnóstwo emocji.

Gdzie kupić PPV na Prime MMA 8?

Warto przejść do konkretów i tego, gdzie kupić PPV na Prime MMA 8. Na szczęście sam zakup trwa dosłownie kilka minut i jest niezwykle prosty. Jedyne co należy zrobić, to wejść na stronę internetową federacji i przejść przez kilka kroków jasno wytłumaczonych na witrynie federacji. Po założeniu konta użytkownika wystarczy wybrać jeden z dwóch pakietów dostępu. Potem pozostaje dokonanie wpłaty i to wszystko. Około 20:00 musisz włączyć transmisję i cieszyć się z kilku godzin walk na naprawdę niezłym poziomie.

Ile kosztuje PPV na Prime 8?

Pozostała ostatnia ważna kwestia, a mianowicie koszt takiego PPV na Prime MMA 8. Droższy pakiet kosztuje niecałe 45 PLN, natomiast za ten tańszy – 5 PLN mniej. Warto jednak przyjrzeć się bliżej temu, czym one się różnią i co wchodzi w skład obu pakietów?

Podstawowy pakiet Basic kosztuje dokładnie 39.99 PLN. W tej opcji możesz liczyć na dostęp do wszystkich pojedynków Prime Show MMA 8. Transmisja w tym pakiecie będzie nadawana w jakości HD 720p, a poza relacją na żywo, będziesz mógł także przez kolejną dobę do woli oglądać wszystkie pojedynki tej gali. Dużo lepiej prezentuje się pakiet Premium, za który należy zapłacić wspomniane 5 PLN więcej, zatem cena tej opcji wynosi 44.99 PLN. Możliwości jakie on daje są jednak dużo wyższe, bowiem możesz liczyć na jakość FULL HD 1080p, a galę będziesz mógł odtworzyć przez cały przyszły tydzień. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że galę obstawisz – po raz pierwszy w historii – w Totalbet. Do niedawna była to Fortuna, jednak od ósmej edycji nastąpiła zmiana operatora. Teraz to właśnie on posiada możliwość przygotowywania oferty na wyłączność, więc jeśli chciałbyś obstawić sobotnią galę, to musisz posiadać tam konto. Jeśli go nie masz, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Totalbet, a w zamian otrzymasz dostęp do trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN!

Zakład bez ryzyka 3x 111 PLN TOTALbet

Prime Show MMA 8 transmisja na żywo

Tak jak wspomniałem, transmisję Prime MMA 8 będziesz mógł zobaczyć jedynie w PPV, po wcześniejszym opłaceniu gali. Jeśli jesteś fanem freakfightów, to takie pojedynki jak Bagieta vs Daro Lew, Don Kasjo vs Tańcula czy Prezes FEN vs Japczan z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Dlatego też warto rozważyć wykupienie chociażby podstawowego pakietu Basic w cenie 39.99 PLN.

Prime MMA 8 w TV i online

Oczywiście wszystkie podane wyżej informacje oznaczają, że żaden z kanałów telewizyjnych czy bukmacherów w internecie nie posiadają praw do pokazywania jakiejkolwiek walki. Oznacza to, że na próżno jest szukać ich w sieci, jeśli uprzednio nie opłaciłeś PPV. To bowiem jedyna opcja, aby śledzić galę Prime MMA 8 na żywo i to w naprawdę niezłej jakości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze