Prime MMA 7: karta walk. Zawodnicy, walki, kto walczy?

Don Kasjo w trakcie wywiadu

Prime MMA 7: karta walk. Już 13. stycznia 2024 roku, a zatem w najbliższą sobotę odbędzie się 7. edycja gali freak-fightowej Prime MMA. Na karcie walk znalazło się kilka naprawdę interesujących zestawień, a całe wydarzenie wzbudza sporo emocji! Jeżeli jesteście ciekawi, kto walczy na Prime MMA 7, to w poniższym tekście odnajdziecie pełną kartę walk z udziałem wszystkich zawodników.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Prime MMA 7 – karta walk

Siódma edycja gali Prime MMA związana jest z wieloma ciekawymi pojedynkami i kolejnymi występami popularnych w Internecie postaci! Organizacja, której twarzą jest Don Kasjo w sumie zaproponowała kibicom aż 11 pojedynków, a niektórzy zawodnicy wystąpić mogą w oktagonie aż 2 razy! Polecam sprawdzić naszą zapowiedź i typy na Prime MMA 7, bo tam znajdziecie analizy i zakłady na poszczególne walki. Ja natomiast poniżej zamieszczam pełną kartę walk sobotniej gali Prime:

 • Paweł Jóźwiak – Jacek Murański
 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Adam Soroko 
 • Natan Marcoń – zwycięzca walki Bagieta/Kapela
 • Natan Marcoń – Tomasz Olejnik
 • Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – Jaś Kapela
 • Paweł “Trybson” Trybała – Erko Jun 
 • Natalia Wayne – Bernadeta Urbańska 
 • Łukasz “Magical Jr” Malankowski – Jakub Lasik 
 • Tomasz Chic – Rafał Gawron 
 • Grzegorz “Hellboy” Głuszcz – Dawid “Ambro” Ambroziak
 • Michał Cichy – Marek Jówko 

Najciekawsze walki na Prime MMA 7

Jak więc widzicie, znanych twarzy na karcie walk nie zabraknie, a wszystkie je możecie obstawić za dostępne bonusy bukmacherskie! Jeżeli chodzi o najciekawsze pojedynki, to na pewno interesująco zapowiada się rewanż Bagiety z Jasiem Kapelą, starcie Don Kasjo z Adamem Soroko, czy walka wieczoru, którą oczywiście będzie starcie Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. W ogólnym ujęciu, między poszczególnymi zawodnikami jest sporo złej krwi, a wiadomo że walki z realnymi konfliktami w tle zawsze są najciekawsze! Ostatecznie wybór najbardziej interesujących pojedynków to dość subiektywna kwestia, jednak osobiście jestem zdania, że jest to jedna z najlepszych kart walk w historii organizacji Prime MMA. Na marginesie, zerknijcie koniecznie na wszystkie nasze typy na MMA!

Zawodnicy Prime MMA 7

Organizacja Prime MMA przy wyborze zawodników na sobotnią galę w zdecydowanej większości postawiła na znane i nie zawsze lubiane postaci z Internetu! Jestem przekonany, że zdecydowana większość kibiców będzie kojarzyć znakomitą ilość zawodników, którzy mają wyjść do oktagonu. Jak zwykle znalazło się jednak również miejsce dla debiutantów, a cała karta walk jest dość zróżnicowana i na pewno każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Całą galę obstawicie z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Fortuna. Ja zaś dziękuję już za uwagę i trzymam kciuki za jak najlepsze pojedynki na sobotnim evencie Prime MMA 7!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze