Prime MMA 5 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Prime MMA 5 gdzie oglądać

Prime MMA 5: gdzie oglądać nadchodzącą galę i kto oferuje stream online? Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja walk federacji prowadzonej przez Don Kasjo. W klatce zobaczymy wielu doświadczonych freakfighterów ze świata show-biznesu, ale nie zabraknie także zawodników wchodzących dopiero w świat tego typu pojedynków. Można być jednak pewnym, że emocji nie zabraknie, a zadbają o to między innymi Jacek Murański, Prezes FEN, Ewa Piątkowska czy Grzegorz Szulakowski. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, ale nie wiesz gdzie oglądać Prime MMA 5, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Prime MMA 5 kod promocyjny

Gdzie oglądać Prime MMA 5?

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że nadchodząca gala Prime MMA 5 nie będzie transmitowana w żadnym kanale telewizyjnym. Od wielu już lat żadna ze stacji nie pokazuje imprez stojących pod znakiem mieszanych sztyk walki. Mianowicie przeniosło się to na pay-per-view, czyli dostępu do transmisji dopiero po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Oczywiście po zakupie można oglądać galę zarówno na telewizorze, laptopie czy ekranie swojego smartfona. Możliwości jest więc sporo, jednak należy pamiętać, że jedyną opcją, aby zobaczyć zbliżającą się galę Prime MMA 5 jest PPV.

Data, miejsce i godzina Prime MMA 5

Zanim jednak przejdę do konkretnych informacji na temat wykupienia dostępu do oglądania Prime Show MMA 5, to warto jeszcze przybliżyć nieco więcej danych na temat samego wydarzenia. Zbliżająca się gala odbędzie się w sobotę, 1 lipca w Hali Orbita we Wrocławiu. Start imprezy zaplanowano na 20:00, więc tuż po tej godzinie rozpocznie się pierwszy pojedynek. Na kibiców czeka aż 12 starć, więc można być pewnym, że będzie się działo i emocji po prostu nie zabraknie. A jeśli dodam, że w klatce zobaczymy takie pojedynki jak Szuli vs Trybson, Don Kasjo vs Zadora, Piątkowska vs Puszbarbie czy Prezes FEN vs Jacek Murański, to z pewnością nie zabraknie rozlewu krwi i po prostu – dobrego show. A jeśli dodatkowo chciałbyś poznać typy na Prime MMA 5, to opisy poszczególnych walk – oczywiście wraz z typem – znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Prime MMA 5 PPV

Jak już wspomniałem, dostęp do nadchodzącej gali Prime MMA 5 otrzymasz dopiero po wykupieniu PPV. Bez wątpienia jest to bardzo dobra opcja, bowiem nie trzeb wykupować żadnych pakietów telewizyjnych czy miesięcznych abonamentów, aby zobaczyć sobotnią galę. Wystarczy, że dokonasz płatności, a w zamian otrzymasz dostęp do całej, kilkugodzinnej gali. Co ciekawe każdy kibic ma do wyboru 2 rodzaje pakietów, różniących się oczywiście ceną, ale i ilością oferowanych materiałów. Więcej na temat poszczególnych opcji PPV na Prime MMA 5 znajdziesz w dalszej części tekstu.

Gdzie kupić PPV na Prime Show MMA 5?

Jeżeli już wiadomo, że transmisja Prime MMA 5 dostępna jest jedynie za pośrednictwem PPV po wcześniejszym wykupieniu dostępu, to warto przybliżyć również informacje na temat tego gdzie i w jaki sposób to zrobić. Tak naprawdę proces zakupu jest niezwykle prosty i trwa dosłownie kilkanaście sekund. Wystarczy bowiem wejść na primemma.tv, gdzie już na stronie głównej znaleźć można informacje na temat dostępu do gali. A więcej informacji na temat tego, jak oglądać Prime MMA 5 znajdziesz standardowo na naszej witrynie.

Ile kosztuje PPV na Prime MMA 5?

Niezwykle istotną kwestią dotyczącą pakietów na Prime MMA 5 jest bez wątpienia cena PPV. Od razu uspokajam, że dostęp nie należy do najdroższych – maksymalnie 40 PLN bez jednego grosza wydaje się uczciwą kwotą za dostęp do kilku godzin transmisji z gali i możliwości obejrzenia wszystkich 12 pojedynków. Warto przejść jednak do konkretów, czyli wspomnianych już dwóch pakietów, które można wykupić w celu obejrzenia sobotniej gali. Czym one się różnią i ile kosztują?

Za podstawowy pakiet musimy zapłacić 34.99 PLN. W tej opcji, każdy kto zdecyduje się wykupić dostęp otrzyma oczywiście dostęp do wszystkich pojedynków wchodzących w skład najbliższego Prime Show MMA 5. W tym pakiecie można liczyć na transmisje w jakości HD 720p, a dodatkowo, po zakończeniu gali będziesz miał dobowy dostęp do całej imprezy. W przypadku pakietu Premium należy dopłacić 5 PLN, czyli wyjdzie łącznie 39.99 PLN, ale poza lepszą jakością, czyli FULL HD 1080p będziesz mógł odtworzyć tę galę przez pełne 7 dni od zakończenia gali. Warto również wspomnieć, że galę można obstawiać wyłącznie w Fortunie, więc jeśli chciałbyś typować Prime MMA 5, to musisz posiadać konto u tego bukmachera. Jeśli takowego nie masz, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, a w zamian otrzymasz dostęp do trzech cashbacków o łącznej wartości nawet 600 PLN.

Prime MMA 5 kod promocyjny

Prime MMA 5 transmisja na żywo

Zatem transmisja Prime MMA 5 na żywo będzie możliwa jedynie po wykupieniu pakietu dostępu do PPV ze strony tej federacji. Jeśli jesteś więc fanem freakfightów, to nadchodząca gala jest naprawdę mocno obsadzona i można spodziewać się wysokiego poziomu pojedynków. Dlatego też warto rozważyć wykupienie chociażby podstawowego dostępu do gali, który przypomnę – kosztuje 34.99 PLN.

Prime Show MMA 5 w TV i online

Podsumowując więc informacje na temat sobotniej gali Prime MMA 5. Stream online z tej gali dostępny będzie wyłącznie po zakupie dostępu w pay-per-view. Oznacza to, że żadna stacja telewizyjna czy tym bardziej internetowa nie ma możliwości pokazywania całej gali. Jedynym wyjątkiem będą dwie pierwsze walki pomiędzy Karpińskim a The Karpim oraz Hunterem i Polish Machine, które są odkodowane na YouTube tej federacji. Oznacza to, że 2 z 12 pojedynków będziesz mógł obejrzeć bez jakichkolwiek opłat.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze