Na PRIME MMA 2 Fortuna oferuje kod promocyjny, za który możesz odebrać powiększone bonusy na start. Nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz typować najbliższą galę PRIME Show MMA 2? W takim razie to idealny moment do otworzenia rachunku gracza – wpisując kod promocyjny zgarniesz freebety, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Wszystkie te gratyfikacje będziesz mógł wykorzystać na typowanie Prime MMA 2.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Fortuna kod promocyjny na PRIME Show MMA 2

Gdzie wpisać kod promocyjny na PRIME Show MMA 2? Gala ta może być obstawiana tylko u jednego bukmachera i jest nim Fortuna. Kod może być aktywowany tylko przez nowych użytkowników, ponieważ voucher należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. O jakie hasło chodzi? Kod dla naszych czytelników brzmi: ZAGRANIE. Możesz je wpisać samemu lub nacisnąć w naszym przycisk, a kod promocyjny zostanie automatycznie wprowadzony do formularza rejestracji.

Wielu kibiców PRIME Show MMA 2 dopiero teraz zaczyna interesować się zakładami bukmacherskimi. To może oznaczać, że do tej pory nie posiadasz konta w Fortunie. Jeśli tak jest, to kod promocyjny jest właśnie dla ciebie. W zamian za niego otrzymasz powiększone bonusy powitalne. To okazja do zgarnięcia m.in. darmowego zakładu o wartości 20 złotych.

Bonusy Fortuny na PRIME Show MMA 2

W Fortunie bonusy na PRIME Show MMA 2 przeznaczone są przede wszystkim dla nowych użytkowników. Co to oznacza? To żeby je odebrać – trzeba zarejestrować konto. W Fortunie rejestracja odbywa się bez dowodu osobistego, co jednak nie oznacza, że konto u bukmachera może otworzyć niepełnoletnia osoba. Fortuna przestrzega prawa, a więc możesz zarejestrować się u tego bukmachera pod warunkiem, że ukończyłeś 18 lat.

PRIME SHOW MMA 2 typy bukmacherskie <- w tym znajdziesz typy i zakłady na wszystkie walki!

Pamiętaj, aby w trakcie rejestracji uzupełnić pole z kodem promocyjnym. W miejscu oznaczonym tym symbolem wpisz: ZAGRANIE. Następnie dokończ rejestrację. To wystarczy, żeby otrzymać powiększone bonusy na grę. Co dostaniesz?

Bonusy na PRIME Show MMA 2:

  • Freebet bez depozytu 20 zł,
  • Freebet za wpłatę 10 zł,
  • Zakład bez ryzyka do 600 zł,
  • Bonus 50% do 200 zł.

Poniżej wyjaśniamy, jak odebrać każdy z bonusów na PRIME Show MMA 2:

Darmowy zakład 20 zł

W zakładach Fortuny freebet 20 zł to darmowy bonus. Nie trzeba dokonywać własnej wpłaty, aby uzyskać tego rodzaju środki od bukmachera. To pieniądze, które mogą być przeznaczone na obstawianie najbliższej gali. Freebet 20 zł pojawi się na twoim koncie, jeśli wykonasz rejestrację, a następnie zweryfikujesz konto gracza.

To bonus za weryfikacje, a proces ten możesz przejść poprzez narzędzie mojeID lub standardowe skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Kiedy bukmacher z powodzeniem potwierdzi twoją tożsamość – odbierzesz darmowe środki na grę. Bonus będzie widniał na twoim koncie jako 2400 punktów FKP. To tyle, ile 20 zł.

Zakład bez ryzyka 600 zł

O ile freebet bez depozytu nie wymaga wpłaty własnej, o tyle zakład bez ryzyka już tak. A więc jeśli będziesz chciał postawić ubezpieczony kupon w Fortunie na PRIME MMA 2, to będziesz musiał dokonać pierwszej wpłaty. Jak to można zrobić? W tym celu proponujemy m.in. przelewy elektroniczne, kody BLIK lub karty płatnicze VISA/Mastercard.

Po zaksięgowaniu wpłaty będziesz mógł wytypować kupon bez ryzyka. Maksymalna kwota zwrotu to 600 zł. Jeśli zagrasz za więcej, to i tak bonus cashback wyniesie 600 złotych. Obstawiając bez ryzyka będziesz mógł wytypować dowolne zakłady, bo bukmacher kwalifikuje typy na PRIME Show MMA 2 po dowolnym kursie. Co więcej, do oferty zaliczają się zakłady pojedyncze i akumulowane.

Kupon bez ryzyka możesz postawić tylko przez internetową wersje bukmachera – serwis efortuna.pl lub aplikacje mobile.

Pozostałe bonusy na PRIME Show MMA 2

Poza zakładem bez ryzyka po pierwszej wpłacie na PRIME Show MMA 2 uzyskasz drugi z bonusów freebet: 10 zł. Tak jak w pierwszej sytuacji – środki te będą przyznane na konto w formie punktów Fortuna Klub Plus. Za freebet będziesz mógł zagrać jakikolwiek kupon na najbliższą galę lub inne wydarzenie sportowe.

Na PRIME Show MMA 2 będziesz mógł zdobyć również gratyfikacje od drugiej wpłaty. Fortuna w tym przypadku przyznaje bonus 50% do 200 zł. Co to oznacza? To że dodatkowo po depozycie otrzymasz w bonusie połowę tego, co wpłaciłeś. Aby odebrać maksymalny bonus należy przelać na saldo główne 400 złotych. Bonus od wpłaty również zostanie przyznany w formie punktów FKP.

Jak obstawiać za bonusy PRIME Show MMA 2?

W Fortunie jest o tyle ułatwione obstawianie za bonusy, że w przypadku freebetu i zakładu bez ryzyka bukmacher nie postawił warunku z kursem minimalnym. Dzięki temu możesz zagrać kupon na dowolną walkę Prime Show MMA 2. Nie musisz oglądać się na to, czy twój typ spełnia kryterium dotyczące kursu minimalnego. Co więcej, bonusy mogą być wykorzystane w zakładach przedmeczowych i wielokrotnych/akumulowanych.

Jeśli chcesz odebrać bonusy od Fortuny, to powinieneś założyć konto w wersji online tego bukmachera. Typując PRIME Show MMA 2 w punkcie stacjonarnym – nie otrzymasz bonusów na start. Kod promocyjny aktywujesz tylko rozpoczynając rejestrację poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego. W tym celu użyjesz strony efortuna.pl lub aplikacji mobile. Apka Fortuny jest darmowa i działa w urządzeniach z systemem Android/iOS.

Już teraz znajdziesz wszystkie kursy na PRIME Show MMA 2 w zakładach Fortuny. Do każdej walki na gali bukmacher otworzył kilkanaście rynków. Za bonusy wytypujesz m.in. starcie wieczoru Norman Parke – Grzegorz Szulakowski lub pojedynek Marcina Wrzoska z Gabrielem Al-Sulwi.

Gala PRIME Show MMA 2 odbędzie się 9 lipca (sobota) od godziny 20:00. Do tego czasu możesz odbierać bonusy w Fortunie na to wydarzenie.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny do Fortuny na PRIME Show MMA 2?

Na galę bukmacher oferuje kod promocyjny dla nowych graczy, który brzmi: ZAGRANIE.

Co otrzymasz kod na PRIME Show MMA 2?

W bonusach na start od Fortuny skorzystasz z freebetów, zakładów bez ryzyka i bonusu od wpłaty.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze