Jak nie Białoruś to Szwecja przyniosła nam w ostatni weekend sporo radości i liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Na boiska Allsvenskan wybiegną zawodnicy Djurgardens, Örebro, Göteborga oraz Elfsborga w poszukiwaniu punktów dla swoich klubów. Jak to zazwyczaj w Skandynawii bywa przygotowałem BetArchitekty do zagrania w Forbet. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów u tego bukmachera!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Djurgardens vs Örebro (05.07. godz. 19:00)

Co by nie mówić dla gospodarzy dobrą wiadomością było przerwanie sezonu Allsvenskan. Djurgardens to mistrz z 2019 roku, który jak zawsze celuje w najwyższe pozycje i nie zmieniło to się także w tej kampanii. Na ten moment piłkarze ze Sztokholmu znajdują się tuż za plecami lidera z Malmo, ale dwa remisy w połowie maja były niepokojące. Nie zmienia to faktu, że dzisiaj nadchodzi dla nich okazja, aby założyć żółtą koszulkę lidera, wystarczy pokonać outsidera ligi. Zadanie wydaje się być proste, ale takie historie lubią niespodzianki. Kadrowo gospodarze to jedna z najmocniejszych ekip w Szwecji i w ten poniedziałek postarają się to udowodnić. Czy łatwo i przyjemnie sięgną po komplet punktów?

Po wczorajszym zwycięstwie Hacken Örebro spadło na ostatnie miejsce Allsvenskan. Przyjezdni to typowa ekipa ze środka stawki, która co roku bije się o pozostanie w elicie. Wydaje się, że ta kampania będzie najcięższa z ostatnich rozegranych sezonów, ale nie przekreślajmy jeszcze gości, którzy zrobią wszystko, aby pozostać w szwedzkiej ekstraklasie. Problemem jest tutaj przede wszystkim ofensywa, bo goście mogą pochwalić się jedynie pięcioma golami strzelonymi w obecnych rozgrywkach. Ten element wymaga jak najszybszej poprawy, aby pozytywnie myśleć o przyszłości. Przed przerwą na EURO 2020 udało im się nawiązać równą walkę z Malmo. Czy dyspozycję z końcówki maja przełożą na obecne realia?

Statistik:

 • Ostatnie spotkanie Djurgardens w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Göteborgiem
 • Djurgardens znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie Örebro w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Malmo
 • Örebro znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Djurgardens 4:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami na stadionie Djurgardens, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Takie mecze jak ten dzisiejszy w Sztokholmie mogą sprawiać psikusa. Mamy tutaj typowy pojedynek jednego z najlepszych zespołów Allsvenskan z drużyną, która co roku stara się znaleźć w środku stawki. Uważam, że Djurgardens zdominuje swojego rywala, ale oni swoimi kontrami mogą zaskoczyć gospodarzy. Korzystam z zakładów w Forbet i tworzę sobie swój własny typ, który mówi o tym, że faworyci strzelą gola oraz wykonają powyżej 5.5 rzutów rożnych. Niebieskie paski, jak popularnie mówi się na wicelidera są mocno overowi w kornerach szczególnie na własnym obiekcie. Uważam, że Örebro postawi się Djurgardens i oba warunki tej propozycji będą spełnione.

forBet
1.46
Djurgardens strzeli gola + Djurgardens powyżej 5.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa 40

Göteborg vs Elfsborg (05.07. godz. 19:00)

O wiele ciekawiej zapowiada się starcie w Göteborgu, gdzie miejscowy klub piłkarski podejmie rywali z Elfsborga. Gospodarze przede wszystkim dzielą się punktami. Tak są wspaniałomyślni, że na osiem rozegranych meczów, a sześć z nich kończyły się remisami. Jest to zdecydowanie najlepsza drużyna pod tym względem w Allsvenskan, ale nie o to przecież w tej dyscyplinie sportu chodzi. Ten stan rzeczy spowodował, że Niebiesko-Biali znajdują się tuż nad kreską i potrzebują wygranych, aby zapewnić sobie spokojny byt w szwedzkiej elicie. Szybko swoją przygodę zakończył Marek Hamsik, który miał być wzmocnieniem IFK, ale wybrał Turcję. To tylko pokazuje, że w zespole tym nie myśli się długofalowo. Jak po przerwie zaprezentują się gospodarze?

Elfsborg to niespodziewany wicemistrz z poprzedniego sezonu, gdzie musiał jedynie uznać wyższość Malmo. Chyba mało kto się tego spodziewał, że znajdą się tak wysoko w 2020 roku, ale udowadniają, że w ekipie tej jest spory potencjał. Naturalnie postarają się powtórzyć swój wyczyn i idzie im to całkiem nieźle, bo siódme miejsce z możliwością awansu na podium po dzisiejszym pojedynku jest tego potwierdzeniem. Mocną stroną przyjezdnych jest duet napastników, którzy regularnie zdobywają gole. Jak nie Per Frick to Marokhy Ndione cieszą się z trafienia i będą bardzo potrzebni, aby liczyć na sukces w Göteborgu. Nie stoją wcale na straconej pozycji, ba są nawet lekkimi faworytami poniedziałkowej rywalizacji. Czy Elfsborg z tej roli się wywiąże?

Statistik:

 • Ostatnie spotkanie Göteborga w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Djurgardens
 • Göteborg znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Elfsborga w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Norrkoping
 • Elfsborg znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 13 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 0:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami na stadionie Göteborga, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 3 remisami i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Tutaj również zbudowałem swój zakład, ponieważ jestem zdania, że pojawi się wiele walki na stadionie Gamla Ullevi w Göteborgu. Jedni i drudzy potrzebują punktów i przełamania, aby móc spełnić swoje cele. Jestem zdania, że są spore szanse na ujrzenie minimum 30 punktów kartkowych oraz 9 rzutów rożnych. Gospodarze szczególnie u siebie łapią wiele upomnień i nie schodzą z linii 3 żółtych kartek na spotkanie. Jeżeli chodzi o kornery to jedni i drudzy preferują szybką grę skrzydłami i przede wszystkim są ofensywnie nastawieni. W mojej opinii ta kombinacja może przynieść zielony kolor. Liczę na interesujący pojedynek podczas tego poniedziałkowego wieczoru.

forBet
1.80
Powyżej 29.5 punktów kartkowych + powyżej 8.5 rzutów rożnych

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.
 • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Szwecja Forbet na 05.07.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze