Po krótkiej przerwie wakacyjnej do gry wróciły najważniejsze zmagania w świecie esportu, jak LEC, mecze w CS:GO, czy Valoranta. Obecnie trwa też 14 sezon w ESL Pro League, takiej esportowej Lidze Mistrzów. To właśnie na te rozgrywki i play-offy w LEC są zwrócone obecnie oczy w esportowym świecie. Bukmacher eWinner przygotował z tej okazji ciekawą akcję!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj esport bez podatku!

Za nami już krótka, wakacyjna przerwa w świecie esportu. Zawodnicy w League of Legends, czy CS:GO jednak nie odpoczywali specjalnie, a przygotowywali się do ważnych meczów. Mowa tutaj m.in. o trwających już zmaganiach w 14 sezonie ESL Pro League. Zmagania organizowane przez ESL to taka esportowa Liga Mistrzów w Counter Strike’a. Znaczące rozgrywki, które mają ogromną wartość dla kibiców i zawodników, nieznacznie ustępujące jedynie IEM Katowice i IEM Cologne. W rozgrywkach walczy co prawda kilku Polaków, ale jednak nie grają oni w najlepszych zespołach, ze względu na swój poziom.

Nie mamy także w pełni polskiej drużyny, gdyż te nie łapią się nawet na stałe do TOP 30 na świecie. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w League of Legends, gdzie regularnie drużyny z Polakami w składzie zdobywają mistrzostwa Europy, czy grają na mistrzostwach świata. Mowa tutaj o G2 z Jankosem w składzie, czy duecie Inspired & Trymbi, który gra w Rogue. Spotkania z ich udziałem oglądają setki tysięcy kibiców, a bukmacherzy przygotowują ciekawe promocje z okazji powrotu esportowych zmagań.

Esport-Bez-Podatku-min

W eWinner możesz grać esport bez podatku cały czas. Promocja dostępna jest dosłownie 24/7, jednak trzeba spełnić pewne, dość proste, warunki:

  • minimum trzy zdarzenia z oferty na esport
  • kurs minimalny wynoszący 1.20
  • tylko zdarzenia z esportu mogą być na kuponie

Jeżeli spełniłeś te warunki, podane przez bukmachera, to Twój kupon automatycznie będzie objęty promocją gry bez podatku. Po rozliczeniu wygranej kwota podatku zostanie automatycznie dodana do Twojego głównego konta i w efekcie wygrasz aż 14 procent więcej. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań, nie trzeba niczym obracać!

Zaloguj się aby dodawać komentarze