“Potężny Włodarz” z potężnym KO na Fame MMA 17? Gramy kupon o 323 PLN!

Boxdel na ważeniu przed galą Fame

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się długo wyczekiwana, siedemnasta już gala Fame MMA. Osobiście uważam, że rozpiska jest jedną z najciekawszych w historii organizacji, a zaplanowane walki dostarczą nam wielu emocji! Dziś na tapet wziąłem dwa pojedynki. Wpierw powiemy sobie o starciu Michała “Boxdela” Barona z prezesem FEN, a więc Pawłem Jóźwiakiem. Omówimy sobie również walkę “Wiewióra” z Alanem Kwiecińskim. Serdecznie zapraszam do lektury.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Michał “Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak

Nim przejdziemy do jednej z najciekawszych, zaplanowanych na Fame MMA 17 walk, wspomnę jedynie o kodzie promocyjnym w Betclic. Z nim obstawicie swój kupon bez ryzyka aż do 200 PLN! Mówiąc już o starciu “Boxdela” z Jóźwiakiem, ten pierwszy chyba nigdy nie wyglądał na tak zdeterminowanego i skoncentrowanego na zwycięstwie. Owe starcie to nie tylko znakomite pod względem medialnym show, ale także zwieńczenie osobistego konfliktu, który w ostatnich tygodniach tylko się zaogniał. Abstrahując już od jego genezy i przebiegu, włodarz federacji Fame do najbliższej walki trenuje na prawdę ostro i zgubił kilka kilogramów, w związku z czym powinien być znacznie szybszy i lepszy kondycyjnie, aniżeli podczas starcia z Don Kasjo. Największym atutem “Boxdela” niezmiennie pozostaje siła ciosu – jeśli trafi on chociaż raz czystym prawym, to walka może zakończyć się błyskawicznie.

Sprawa wygląda z resztą podobnie, jeśli mowa o Pawle Jóźwiaku. Prezes FEN jest atakowany niemalże z każdej strony, a ewentualnym zwycięstwem na Fame MMA 17 udowodniłby bardzo wiele wszystkim kibicom i hejterom. Zawodnik ten w oktagonie wystąpił tylko raz, kiedy to szybciutko rozprawił się z Marcinem Najmanem. Umówmy się, że “El Testosteron” to obecnie żaden wyznacznik poziomu nawet freak-fighterów, jednak nie ulega wątpliwości, że największym atutem Jóźwiaka będzie siła. Nie spodziewam się, by prezes Fen w swoim, jak na zawodnika MMA zaawansowanym wieku, postawił na cierpliwe rozbijanie “Boxdela”. Jak już wspomniałem, owa walka niesie za sobą potężny ciężar gatunkowy, a obaj dżentelmeni to zdecydowanie kategoria ciężka. Wobec realnego konfliktu i prawdziwej afery na face to face, możemy się spodziewać błyskawicznej wymiany ciosów, bez tak zwanego “badania przeciwnika”. Jakie typy na Fame MMA 17 warto więc obstawiać w kontekście tego starcia?

kursy na zwycięstwo

Betclic
1.42
Boxdel
2.50
Jóźwiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

Pomimo faktu, iż Michał Baron dysponuje nieco większym doświadczeniem i będzie walczył niejako u siebie, nie decyduję się na postawienie typów w jego stronę. Nie mam bowiem wątpliwości, że ringowa wojna w przypadku tych dwóch, nienawidzących się panów rozpocznie się bardzo szybko. Każdy z nich dysponuje nietuzinkową siłą i tak na prawdę jedno, czyste uderzenie może bardzo szybko zakończyć walkę. Moją propozycją na omawiane starcie jest więc typ na maksymalnie 1,5 rozpoczętych rund!

-1,5 rund
Kurs: 1.60
Zagraj!

baner grupa Zagranie 46k

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Alan “Alanik” Kwieciński

Wymienione wyżej starcie będzie zdecydowanie jednym z najciekawszych i najlepszych, pod względem sportowym walk na Fame MMA 17. Chociaż popularny “Wiewiór” od początku istnienia organizacji radzi sobie w niej świetnie i regularnie odprawia z kwitkiem kolejnych rywali, to najbliższe starcie będzie jednym z najtrudniejszych w jego dotychczasowej przygodzie z Fame MMA. Maksymilian będzie musiał niejako wyjść ze swojej strefy komfortu i tym razem podjąć pojedynek w formule K1. O ile zapasy i umiejętności parterowe tego zawodnika zdecydowanie należy pochwalić, o tyle stójka nie jest jego najmocniejszą stroną i niemalże w każdej walce pojawiały się w niej pewne błędy lub luki. Moim skromnym zdaniem, “Wiewiór” po zdobyciu mistrzowskiego pasa stracił nieco ognia i nie wygląda już na tak zmotywowanego zawodnika, jak miało to miejsce przy okazji pojedynków z “Polakiem”, czy “Krychą”. Czy podobnie jak przy okazji 4 ostatnich starć, tak i dziś Wiewiórka wyjdzie z oktagonu jako zwycięzca?

Jego rywal to osoba szalenie kontrowersyjna i medialna, jednak w Fame MMA, jak i w innych freak-fightach dotychczas niepokazująca się z najlepszej strony. Alan Kwieciński jest zawodnikiem szalenie ambitnym i nie bojącym się wyzwań. To na pewno. Inna sprawa, że jego rekord w MMA to 2-5, a więc rezultat bardzo przeciętny. Właśnie z tego względu większość kibiców stawia “Alanika” na straconej pozycji w kontekście piątkowej gali. Należy jednakowoż pamiętać, iż 30-latek wywodzi się z K1, w której to dyscyplinie powinien czuć się jak ryba w wodzie. W owej formule stoczył on przecież 11 walk i swego czasu rywalizował z zawodnikami znacznie zdolniejszymi, aniżeli “Wiewiór”. Kwieciński emanuje nadzwyczajną pewnością siebie i głośno obiecuje wygraną nad mistrzem kategorii półśredniej. Czy taki scenariusz rzeczywiście się ziści? Przejdźmy do typu na omawiane starcie!

kursy na zwycięstwo

Betclic
1.50
Wiewiór
2.30
Alanik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

W tym przypadku idę nieco pod prąd i w przeciwieństwie do większości obstawiających galę Fame MMA, proponuję zwycięstwo Alana Kwiecińskiego! Zawodnik ten wywodzi się z K1, w której to formule odbył łącznie 11 pojedynków i powinien czuć się w niej dziś jak ryba w wodzie! “Wiewiór” ma co prawda 4 zwycięstwa w organizacji Fame MMA, jednak były to starcia z rywalami zdecydowanie mniej wymagającymi. Stójka Maksymiliana z pewnością nie jest jego najmocniejszą stroną i spodziewam się, że 30-letni “Alanik” będzie w stanie wykorzystać swoje doświadczenie ze sportów walki i pokonać faworyzowanego przez bukmacherów mistrza kategorii półśredniej!

A. Kwieciński wygra
Kurs: 2.30
Zagraj!

kupon na Fame MMA 17

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze