Postaw na ME w eWinner i zgarnij 49 PLN freebetu za finał Włochy – Anglia!

Do finału Euro 2020 pozostało zaledwie kilka godzin, a Anglicy oraz Włosi przygotowują się do najważniejszego meczu w sezonie. Obie drużyny mają wybitnych zawodników, więc liczymy na świetne widowisko. Do tego w eWinner z kodem promocyjnym możesz odebrać 49 PLN freebetu w ramach akcji Postaw na Mistrzostwa Europy – sprawdź warunki akcji!

49 PLN dodatkowej kasy w eWinner z kodem promocyjnym!

Mistrzostwa Europy 2020 to był świetny turniej pod kątem emocji i spotkań na wysokim poziomie. Nie brakowało zwrotów akcji, szalonych zagrań i dobrej dyspozycji ze strony zawodników. Do finału dotarły jednak tylko dwie drużyny, mowa tutaj o reprezentacji Anglii i Włoch. Trudno tak naprawdę wskazać kto jest większym faworytem, bowiem zarówno pierwsza, jak i druga ekipa mają wybitnych zawodników w składzie, potrafiących w pojedynkę odwrócić losy rywalizacji.

Mecz rozegrany zostanie na Wembley, co akurat lekko faworyzuje właśnie reprezentację Anglii. Ta ma teoretycznie większe szanse na osiągnięcie dobrego wyniku, ale kursy są dość zbliżone, co też daje do myślenia. Warto wspomnieć, że wyspiarze stracili dotychczas zaledwie jednego gola, w półfinale Dania strzeliła im bramkę, a tak wcześniej byli niepokonani. Włosi mają więc trudny orzech do zgryzienia i muszą postawić na indywidualne zagrania. Na pewno kibice mogą liczyć na dobre widowisko i okazję do zgarnięcia więcej kasy, bo tak jest np. w eWinner, gdzie nasi czytelnicy mogą zgarnąć 49 PLN od tego bukmachera.

W eWinner kod promocyjny da Ci dostęp do pakietu bonusów na start. Zobacz, jakie są zasady całej akcji. 

ewinner postaw na ME

Zasady promocji przygotowanej przez eWinner są dość proste. Wystarczy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN z minimum jednym wydarzeniem na finał Mistrzostw Europy. Minimalny kurs to 2.50, a jeżeli spełnisz wszystkie warunki, to jeszcze dzisiaj, w niedzielę 11.07.2021, dostaniesz freebet o wartości 49 PLN.

Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w eWinner. Mogą to być kupony zarówno SOLO, jak i AKO. Maksymalny kurs jednak to 10.00. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o wysokość otrzymanego freebetu.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner kod promocyjny 610PLN zapewni CI dodatkowe bonusy w postaci:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze