Portugalia – Nigeria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.11.2022

Ronaldo w akcji ofensywnej Portugalii

Gdzie oglądać Portugalia – Nigeria? Reprezentacja Portugalii jest postrzegana jako jedna z faworytów zbliżających się Mistrzostw Świata. Cristiano Ronaldo i spółka dzisiejszego wieczora rozegra swój ostatni sparing, a ich rywalem będzie drużyna Nigeryjczków. W poniższym tekście poinformuję, gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z przebiegu tego starcia. Zapraszam do sprawdzenia.

Mecz Portugalii z Nigerią będzie transmitowany na sportowych kanałach Polsatu, a więc pokazany zostanie w serwisie Polsat Box Go! Jeżeli nie macie jeszcze dostępu do tego serwisu, to poniżej wyjaśniam, w jaki sposób zarejestrować się na tej platformie.

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Portugalia – Nigeria, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem wyżej, transmisję z potyczki Portugalia – Nigeria, znajdziecie na sportowych kanałach Polsatu. Wybranie streamu na Polsat Box Go jest całkowicie legalną opcją, a korzystając z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, prócz możliwości zobaczenia tego starcia na żywo, zyskacie ciekawe bonusy od wspomnianego bukmachera!

Portugalia – Nigeria: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie Portugalczyków z Nigerią zostanie pokazane na kanale Polsat Sport Premium 1. Mecz ten będzie więc transmitowany na żywo w TV, a samo wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 17. listopada o godzinie 19:45. Odbiegając na moment od tematu streamów i transmisji, na naszej stronie są już gotowe typy i analizy na mundial w Katarze – zapraszam serdecznie do zerknięcia!

Gdzie oglądać Portugalia – Nigeria?

Pakiet Polsat Box Go jest nieodłącznie związany z możliwością oglądania meczów, gdziekolwiek jesteś! I tak spotkanie Portugalii z Nigerią zobaczyć możesz na swoim telefonie z systemem Android lub IOS, ale również na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, warto zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz i odebrać dostęp do sportowych kanałów Polsat Box Go! Dodatkowo, mamy dla Was szereg informacji na temat transmisji meczów na Mistrzostwach Świata w Katarze – sprawdźcie, gdzie oglądać! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze