Sobota na minus niestety. Zawiodły tajskie ,,Dinozaury” przegrywając z Bank of Taiwan, a Pauian Archiland straciło skuteczność w 4 kwarcie no i żaden z tych meczów ostatecznie nie był na plus. To dopiero pierwszy typ w nowym miesiącu, więc też nie ma się co załamywać. W ten weekend oferta jest jak na te czasy niezła, aż 6 meczów z 2 lig. Ja wybieram 2 i robię kupon double. Zapraszam do analizy. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Taiwan Beer – Bank of Taiwan

04.04.11:00

 
Można powiedzieć, że jedni i drudzy ostatnimi meczami mocno zaskakują. Wszak gospodarze wpadli w dołek i przegrali 2 ostatnie mecze i to bardzo wysoko (21 i 19 punktów różnicy). No moim zdaniem z tym rywalem już sobie poradzą. Ci ostatni to rozpędzona ekipa Yulon, która szalała do soboty na wyjazdach, a druga to Pauian, która jest w świetnej formie i także gra w sobotę. Z drugiej strony ekipa, która wreszcie wygrała jakiś mecz z ekipami, które są wyżej od nich w tabeli, więc będą chcieli kontynuować dobrą postawę. Myślę, że nie dojdzie tu do jednostronnego spotkania.
 
Po serii 9 wygranych z rzędu chyba nikt nie przypuszczał, że lider rozgrywek wpadnie w aż taki dołek. Co prawda z drugiej strony prawdopodobieństwo wygrania wszystkiego w 2 rundzie też nie była wielka, ale porażki w takim stylu chluby nie przynoszą. Teraz jest możliwość rehabilitacji, a nawet w zasadzie obowiązek. Taiwan Beer jest na ten moment najlepszą ekipą uwzględniając mecze domowe. Bilans 6-1 jest świetny, ale by taki stan się utrzymał trzeba się mocno natrudzić.
 
Taiwan Beer pamięta na pewno ostatnie mecze z tym rywalem i nie należały one do łatwych. Co prawda grając u siebie wychodzili z nich zwycięsko, ale poza jedną w tym roku nie pokazywały ich totalnej dominacji, a od tamtego czasu, czyli już prawie miesiąca sporo zmieniło się przede wszystkim na korzyść gości. Przypomnijmy te wyniki:
 • 08.03.2020r. Taiwan Beer – Bank of Taiwan 96:78
 • 25.03.2020r. Taiwan Beer – Bank of Taiwan 96:93
 • 27.03.2020r. Taiwan Beer – Bank of Taiwan 87:76
Miesiąc w koszykówce przy takim natłoku gier to jest naprawdę sporo. Z każdym kolejnym meczem gospodarze obniżali poziom w jakimś aspekcie gry no i teraz to widać wyraźnie. Te 2 ostatnie porażki dały bardzo słabą grę w ataku.
 • 30.03.2020r. Taiwan Beer – Yulon Luxeng 70:91
 • 31.03.2020r. Pauian Archiland – Taiwan Beer 94:75
Średnio 72,5 punktów w 2 meczach przeciwko czołówce ligowej, ale teoretycznie zespołom słabszym na przestrzeni całego sezonu to jednak bardzo słaby wynik.
 
Wygrana z Yulon Luxgen była przynajmniej dla mnie sporym zaskoczeniem. Dinos notowali bardzo dobry okres, świetnie grali na wyjazdach, ale tam ewidentnie brakło skuteczności z ostatnich meczów no i przegrali.Z drugiej strony należy pochwalić Bank za bardzo dobrą postawę na przestrzeni całego meczu. Byli uważni w momentach, gdy rywal wychodził na prowadzenie, nie dał im uciec, do tego świetna 3 kwarta no i kontrola w 4, rzut za 3 w ostatnich sekundach na wygraną. Kontynuują dobrą postawę w ostatnich meczach, bo może i nie przekłada się to na wygrane, ale przed wygraną z Jeoutai porażki różnicą tylko 5 punktów z Pauian i sobotnim rywalem.
 
Forma gości jest w dobrym stanie i w ich obozie wierzą w korzystny wynik. Z drugiej strony gospodarze wierzą mocno w rehabilitację i wygraną w dobrym stylu. Warto jednak pamiętać o ich problemach w ataku i słabej skuteczności. Mieli kilka dni na poprawę formy i analizę i na pewno z tego skorzystali, ale nie wolno zapomnieć o tym, że goście są w dobrej formie. Myślę, że gospodarze się przełamią, ale nie będzie to różnica bardzo duża.
 

Moja propozycja: Bank of Taiwan +11.5

Kurs: 1.49

Yulon Luxgen Dinos – Pauian Archiland

04.04.2020r. 13:00

 

Starcie 2 i 3 ekipy w tabeli, a więc HIT Dnia w Tajwanie. Jedni będą chcieli potwierdzić, że porażka z Bank of Taiwan to tylko wypadek przy pracy, a drudzy będą chcieli potwierdzić świetną formę i kontynuować serię wygranych.
 
Porażka Yulon z Bank of Taiwan na pewno była czymś w rodzaju niespodzianki. Ta ekipa była faworytem i była na zwycięskim szlaku uwzględniając spotkania wyjazdowe i pod tym względem była najlepsza w lidze. Rywale ogółem z wygrywaniem mieli problemy, no ale zagrali chyba najlepszy mecz od bardzo dawna, Dinozaury zawiodły i to mocno no i stało się. Teraz wracają do domu, gdzie idzie im gorzej patrząc na liczby. W 2 rundzie rozgrywek bilans 2-3 no i tylko Jeoutai jest gorsze pod tym względem. Wyprzedza ich nawet sobotni rywal, ale to tylko przez bilans małych punktów.
 
Goście od jakiegoś czasu są w innej lidze. 5 wygranych w lidze i nie ważne jest, że 2 z nich to wygrane z outsiderem. Jeoutai też pokazywali w tym sezonie, że potrafią zaskoczyć, wszak ograli już Yulon i to na ich terenie. Pauian do tego potrafili ograć lidera, no i dwukrotnie Bank of Taiwan. W tym sezonie z Yulon przydarzały im się porażki i to w 2 ostatnich meczach, ale te mecze Pauian grali u siebie. W tym roku 1 mecz, gdy Dinos byli gospodarzem. Wówczas:
 • 08.03.2020r. Yulon Luxgen Dinos – Pauian Archiland 76:93
Wcześniej jeszcze wygrana w grudniu. Ostatnio więc w tej parze wygrywają tylko i wyłącznie goście.
 
No i cóż. Gospodarze ewidentnie mają jakiś problem, gdy przychodzi do gry u siebie. W ciągu tych 5 gier w domu ograli tylko Jeoutai i Bank of Taiwan przegrywając z Taiwan Beer, Jeoutai no i właśnie z Pauian. Z drugiej strony wicelider też potrafi grać na wyjazdach, bo obecnie ma bilans 3-1 i jedyna porażka to mecz z Taiwan Beer.
 
Pytanie jak wpłynąć może porażka z dosyć przeciętnym mimo wszystko rywalem, patrząc na cały sezon, na gospodarzy.  Przychodzi im grać z dużo mocniejszym rywalem aniżeli w sobotę no i jeśli nie zaprezentują się lepiej to Pauian nie będzie mieć problemów. Tak czy inaczej goście  nie jadą na pożarcie, patrząc na mecze bezpośrednie, ich statystyki i formę mają szansę na wygraną.
 

Moja propozycja: Pauian (z dogrywką)

Kurs: 1.98

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!