Fot. Rafał Oleksiewicz

Jako walka wieczoru na FAME MMA 9 jest zaplanowany pojedynek raperów. “Popek Monster” zawalczy z “Kizo. Obaj mają za sobą już konfrontacje na FAME MMA, więc fani tej organizacji obu bohaterów mogli poznać przy okazji poprzednich edycji. “Popek” vs “Kizo” to main event FAME MMA 9, które odbędzie się w marcu tego roku. Co typować w walce “Popka” z “Kizo”? Kto jest faworytem bukmacherów? Sprawdź typy i kursy na starcie Popek – Kizo!

Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz zarejestrować się z naszego linku promocyjnego (tutaj), a z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka 550 złotych!

Popek – Kizo: typy i kursy bukmacherskie

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw i Patryk “Kizo” Woziński to przedstawiciele starej i nowej sceny hip-hopowej w Polsce. Zdecydowanie większą karierę rapową zrobił “Popek”, który był jednym z twórców “Gangu Albanii”. Woziński jest znacznie młodszy od “Popka” i z mniejszym dorobkiem muzycznym.

Sprawdź FAME MMA 9 typy i kursy bukmacherskie – dokładne opisy wszystkich walk!

Obaj stoczą walkę na FAME MMA 9, co jest nowością w tej organizacji, że biją się pomiędzy sobą polscy raperzy. Na FAME MMA 8 doszło do starcia “Soboty” z “Filipkiem”, którzy również kojarzeni są z hip-hopem. Kilka miesięcy temu o propozycji z FAME MMA poinformował “Peja”, który otrzymał kontrakt na kwotę miliona złotych. “Peja” oferty jednak nie przyjął, ale raperzy w FAME MMA to już codzienność.

FAME MMA 9: Paweł “Popek Monster” Mikołajuw – Patryk “Kizo” Woziński

Na FAME MMA 9 dojdzie również do innych konfrontacji m.in. z udziałem Sylwestra Wardęgi, “Zusje” czy Kamili Wybrańczyk. Wydarzeniem wieczoru będzie jednak starcia “Popka” z “Kizo”.

Paweł Mikołajuw w FAME MMA jest stosunkowo od niedawna. Jak na razie walczył raz i to udanie. Jesienią w swoim debiucie pokonał Damiana Zduńczyka. “Popek” nie zostawił cienia szansy dla “Stiflera” i zwyciężył z nim już w pierwszej rundzie. W konfrontacji z “Kizo” również jest zdecydowanym faworytem.

Patryk Woziński do FAME MMA dołączył już w 2019 roku. “Kizo” ma za sobą jedną walkę na FAME MMA 4. Przegrał wówczas przez TKO w 3. rundzie z Marcinem Makowskim.

Paweł Mikołajuw jest aż o 16 lat starszy od Patryka Wozińskiego.

Kizo vs Popek – analiza i zapowiedź walki

Jak oceniamy szanse obu zawodników? Zdecydowanie stawiamy na “Popka”. Mikołajuw jest starszy od Wozińskiego, ale jak sam przyznaje w ostatnim czasie prowadzi bardzo sportowy tryb życia. “Popek” chwalił się nawet udziałem w “runmagedonie”. Poza tym “Popek Monster” ma większe doświadczenie w MMA.

Mikołajuw podczas emigracji w Wielkiej Brytanii brał udział w galach MMA Cage Rage czy FX3 Fight Night. Następnie w 2016 roku po powrocie do Polski związał się kontraktem z KSW. Na mocy umowy z KSW “Popek” stoczył cztery walki w tej organizacji. W 2016 roku w debiucie uległ Mariuszowi Pudzianowskiemu, a następnie zwyciężył Roberta Burneikę. W dwóch ostatnich konfrontacjach w KSW przegrał z Tomaszem Oświęcińskim i Erko Junem. Po wypełnieniu umowy z KSW przeszedł do FAME MMA.

Bilans “Popka” w zawodowych walkach MMA to 4 wygrane i 4 porażki.

“Kizo” na tle “Popka” wygląda wręcz jak amator. Woziński na zawodowym ringu stoczył tylko jeden pojedynek. To daje znacznie mniejsze doświadczenie, a także jeśli chodzi o umiejętności na pewno stanowi przepaść w porównaniu do “Monstera”.

Sprawdź dodatkowe nazwiska na karcie walk FAME MMA 9: https://zagranie.com/fame-mma-9-karta-walk-kiedy-i-gdzie/.

Popek – Kizo: typy bukmacherskie

Co typujemy w tej konfrontacji? Gdyby “Popek” przegrał, to byłaby to wielka sensacja. A na to nie liczymy. “Popek” nie słynie już z kontrowersji, a częściej widać go na siłowni niż w nocnych klubach. Od strony fizycznej prezentuje się lepiej niż “Kizo”, choć jest starszym zawodnikiem. Mikołajuw na pewno będzie miał przewagę siły i obycia z oktagonem. Jeśli Woziński wytrzyma więcej niż jedną rundę z “Popkiem”, to już będzie jego mały sukces.

Obstawiamy wygraną “Popka”, który naszym zdaniem powinien poradzić sobie na dystansie 1. rundy. “Popkowi” będzie zależało, żeby szybko rozprawić się ze swoim rywalem, tak jak zrobił to ze “Stiflerem” na FAME MMA 7.

Szukasz typów na FAME MMA? Tutaj znajdziesz analizy wszystkich nadchodzących walk: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

Popek – Kizo: kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich Betclic faworytem pojedynku podczas marcowej gali FAME MMA 9 jest “Popek Monster”. Bukmacher nie ma wątpliwości, że to Paweł Mikołajuw wzniesie ręce w geście triumfu.

W zakładach bukmacherskich Betclic na chwilę obecną można typować tylko zakłady na to, kto wygra starcie “Popek” vs “Kizo”. Bliżej walki zostaną otworzone dodatkowe rynki na to w jaki sposób zakończy się pojedynek oraz ile rund będzie trwała walka.

Kursy Betclic na walkę Popek – Kizo kto wygra:

  • “Popek” – 1.33
  • “Kizo” – 2.85

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw – Patryk “Kizo” Woziński kiedy i gdzie oglądać?

Walka Popka z Kizo odbędzie się na FAME MMA 9, które jest zaplanowane na 6 marca 2021. To main event, a więc wcześniej przed tą konfrontacją odbędzie się dziewięć innych walk m.in. starcie Wardęgi z Błońskim.

Jak obejrzeć FAME MMA 9? Sprawdź nasz poradnik!

Transmisja z gali FAME MMA 9 ma się rozpocząć o godzinie 19:30 w sobotni wieczór. “Popek” z “Kizo” do ringu powinni wyjść około 23:00. Ich walkę na FAME MMA 9 będzie można oglądać w systemie PPV.

PPV, bonusy i kody promocyjne na FAME MMA 9

PPV na FAME MMA 9 wykupisz za 19.99 PLN. Zrobić to można w oficjalnym serwisie internetowym FAME MMA. Całą galę obejrzysz “na żywo” właśnie po wykupieniu PPV. Transmisja będzie prowadzona w portalu internetowym famemma.tv.

Kod promocyjny i bonus na FAME MMA 9 możesz odebrać od bukmachera Betclic. To jedyna szansa na promocję w zakładach bukmacherskich z okazji walki “Popka” z “Kizo”. Na polskim rynku bukmacherskim nie znajdziesz innego operatora, który oferowałby zakłady na FAME MMA 9.

Zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym VIPFAME i korzystając z naszego linka promocyjnego – otrzymasz powiększony zakład bez ryzyka o wartości 550 złotych. To bonus, który może być wykorzystany w typach na FAME MMA 9, w tym pojedynek Popka z Kizo.

Więcej o bonusie Betclic znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

FAQ

Kiedy odbędzie się walka w FAME MMA 9?

Walka Popka z Kizo odbędzie się 6 marca 2021 roku.

Gdzie można typować FAME MMA 9?

FAME MMA 9 możesz typować tylko w zakładach bukmacherskich Betclic.

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 9?

Kod promocyjny na FAME MMA 9 to VIPFAME, który działa u bukmachera Betclic.