W poniedziałek wybieramy się na spotkanie Niemców z Holandią, które na papierze wygląda najciekawiej. Mimo wszystko ten mecz będzie istotny bardziej dla gości, którzy wciąż mają szansę na wygraną w grupie. Niemcy są już pewni spadku do Ligi B, więc zagrają tylko i wyłącznie o honor. Sprawdzamy, jak prezentują się kursy w ofercie bukmacherów na to spotkanie.

Bukmacherzy – sprawdź najlepsze propozycje na Ligę Narodów

Niemcy vs Holandia – zapowiedź meczu i kursy główne u legalnych bukmacherów

Reprezentanci Niemiec przystępowali do Ligi Narodów z jasnym celem – zmazać plamę z mundialu. Jak się okazuje, rozlanego mleka nie dało się posprzątać, a co więcej wylali również drugi karton. Ostatnie miejsce w grupie mają już pewne, a co za tym idzie, spadek do Ligi B. Mistrzowie Świata z 2014 roku mają obecnie jeden z najgorszych okresów w historii swojej kadry. Poprawy sytuacji nie widać. W pierwszym meczu przegrali z reprezentacją Holandii 3:0 na wyjeździe. W rewanżu zagrają tylko i wyłącznie o honor, ale być może także dla Francji, której pozycja będzie uzależniona od tej rywalizacji.

Holendrzy rozpoczęli Ligę Narodów od porażki w Paryżu, jednak już tam było widać drobny progres. W kolejnych dwóch meczach Oranje zaliczyli zwycięstwa przed własną publicznością. Najpierw pokonali Niemców 3:0, a następnie Francję 2:0. Jak widać, nie stracili bramki w obu tych rywalizacjach. Para Van Dijk i De Ligt spisuje się naprawdę dobrze i można powiedzieć, że pozycję stoperów mają obsadzoną na lata. W ataku imponująco prezentuje się Memphis Depay, który przeżywa wyraźny renesans formy. Jak prezentują się kursy główne w ofertach bukmacherów na to spotkanie?

LVBET:

bukmacherzyFortuna:

Jak widać, obu bukmacherów za faworyta tego meczu uznaje ekipę gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Niemców w LVBET wynosi 1.91, a w Fortunie 1.85. Przeliczniki na remis wahają się w przedziale 3.6-3.65, natomiast triumf gości w LVBET – 3.9, a w Fortunie 4.2, więc tutaj mamy sporą różnicę. W zależności od tego, co chcemy grać, uzależniony jest wybór bukmachera. Ciekawą opcją powinna być tutaj podpórka, ponieważ to Holandia ma o co walczyć – kurs tego zdarzenia – 1.95 w Fortunie, 1.79 w LVBET.

Opcje dodatkowe w ofercie bukmacherów

Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Holandii 3:0. Mimo wszystko nie było to tak jednostronne starcie, jak pokazuje wynik. Oranje wygrali w dwóch ostatnich meczach domowych Ligi Narodów, strzelając pięć bramek, a nie tracąc żadnej. Holendrzy w dwóch z trzech spotkań tych rozgrywek zachowali czyste konto. Holandia nie przegrała żadnego z ostatnich trzech meczów międzynarodowych.

Fortuna:

Holandia w każdym meczu Ligi Narodów strzelała przynajmniej jednego gola. Licząc również mecze towarzyskie, Holendrzy zdobywali bramkę w każdym z poprzednich ośmiu meczów. Reprezentacja Niemiec w trzech z sześciu ostatnich rywalizacji nie trafiła do siatki. W czterech z sześciu starć z udziałem piłkarzy Joachima Loewa nie było wyniku BTTS. Mimo tego uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy bramki. Niemcy zagrają tylko i wyłącznie o honor, więc nie będą mieli nic do stracenia. Holandia ciągle walczy o wygraną w grupie, dlatego spodziewam się tutaj otwartej rywalizacji i wielkich emocji.

LVBET:

Ciekawostką jest fakt, że Memphis Depay i Gini Wijnaldum trafili do siatki dokładnie dwa razy w dwóch kolejnych rywalizacjach z Niemcami i Hiszpanią.