Dzisiaj w nocy czekają nas cztery mecze w NHL. Do kuponu wybrałem dwie pozycje i otrzymujemy kurs akumulowany na poziomie 2,43. Zapraszam do lektury analizy moich propozycji typów!

Nie masz konta w Fortunie? Zobacz specjalną promocję po rejestracji dla czytelników Zagranie! Kod rejestracyjny: 20free

New York Rangers kontra Vancouver Canucks (01:00)

Drużyna Rangersów jest ostatnio w gazie, bo wygrali pięć z poprzednich sześciu spotkań. Nieźle jak na ekipę, która była skazywana w przedsezonowych prognozach na końcówkę tabeli. Jednak ostatnio w NHL właściwie każdy ma swój moment i nic nie można zakładać z góry. Dzisiaj drużyna z Nowego Jorku będzie chciała podtrzymać swoją dobrą dyspozycję. Jednak ja nie będę szedł w wygraną gospodarzy, a ilość strzelonych przez nich goli – stawiam, że Rangers trafią więcej niż 2,5 bramki. Ta sztuka nie udała im się tylko w jednym z ostatnich siedmiu starć. Z drugiej strony Vancouver Canucks, ekipa zachwycająca w tym sezonie, ale nie po tronie bronionej, bo tracą średnio na spotkanie aż 3,3 gola. Hokeiści z Nowego Jorku zaczynają pokazywać pewną regularność w swoich pojedynkach. Dzisiaj rywalem Vancouver, z którym w przeszłości mieli sukcesy – trzy ostatnie spotkania tych ekip i w sumie siedemnaście straconych bramek przez Canucks. Z pewnością fakt rozrywania spotkania w Madison Square Garden jest tylko kolejnym argumentem za strzelaniem ze strony Nowego Jorku.

Anaheim Ducks kontra Nashville Predators (04:00)

Myślę, że nie będzie większych wątpliwości do stwierdzenia, które postawię – Nashville Predators to aktualnie najlepsza hokejowa drużyna na świecie. Liczby to potwierdzają, ponieważ notują jeden z lepszych startów w nowoczesnej historii NHL. Duża w tym zasługa wspaniałej dyspozycji na wyjazdach. Tak, Predators lubią podróżować. Nashville w dotychczasowych ośmiu spotkaniach w roli gościa nie doznali jeszcze porażki. W czym tkwi sukces tej drużyny? Głębia składu zarówno w ataku jak i obronie oraz wspaniale dysponowany bramkarz, Pekka Rinne, od samego startu rozgrywek. Na początku sezonu wydawało się, że Anaheim będzie czarnym koniem. Jednak kontuzje zaczęły objawiać problem w kwestii, w której Nashville króluje.. czyli głębia składu. Co obecnie słychać w Ducks? No nie za dobrze, bo wygrali zaledwie dwa mecze z ostatnich jedenastu starć. Rywalizacja z najlepszą ekipą w lidze nie wydaje się dobrą okazję na przełamanie. Predators lubią podróżować, ale w końcu będą musieli przegrać w roli gościa. Wiecie co… nie zdarzy się to dzisiaj.

Dzisiaj na Zagranie kupon na NHL proponuje gościnnie. Na co dzień moje analizy i typy na hokejowe rozgrywki znajdziecie na portalu Bukmachersko.pl -> typy NHL