POLSKI CS WSTAŁ Z KOLAN? 9INE poprowadzi nas do 246 PLN?

Esport zdjęccie główne 12.05.2023 r.

Wiele wody w Wiśle już upłynęło od momentu, gdy mogliśmy się ekscytować występami Polskiej drużyny podczas Majora w Counter Strike Global Offensive, a dodatkowo fakt, że będzie to ostatni turniej tej rangi w tej grze, to stawka i emocje sięgają zenitu. 9Ine przez ostatnie miesiące bardzo mocno dojrzało jako drużyna, zbierają coraz więcej doświadczenia i widać to w ich grze, więc oglądanie ich będzie na pewno dla mnie, a mam nadzieję, że i dla was ogromną przyjemnością. Pozostaje nam liczyć, że ich przygoda potrwa jak najdłużej, a jeśli marzenia mają się spełniać, to ja chciałbym zobaczyć Polską drużynę w finale majora!

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

9INE – Liquid: typy i kursy bukmacherskie (12.05.2023)

 

Jestem przekonany, że jutro o godzinie 11:30, streamy zostaną zalane przez całą masę polskich fanów, którzy tak jak ja nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć naszą ekipę na scenie, a to, że mają oni realne szanse na walkę z wieloma zespołami, jak również pewne nadzieje na wyjście z grupy, tworzy atmosferę wielkiego esportowego święta. Żeby jednak szanse na awans stały się realne, to zwycięstwo w pierwszym meczu jest niemal obowiązkowe. Co prawda porażka w pierwszym meczu nie eliminuje 9INE z rozgrywek, jednak wygrana i idące za nią momentum zwiększa prawdopodobieństwo na sukces naszych chłopaków kilkukrotnie. Czy balonik pompowany przez fanów pęknie już na starcie, a Liquid okażą się być niszczycielami dobrej zabawy dla Polaków? Dobra zabawa na pewno czeka was z kodem promocyjnym BETFAN!

Liquid jest obecnie cieniem potęgi, którą byli na jesieni poprzedniego roku. Spadek z pierwszego, na siódme miejsce w rankingu, brak trofeów i momentami bardzo słabe, żeby nie powiedzieć żenujące wręcz spotkania, przeciwko słabszym rywalom, rywalom których znacznie przewyższali potencjałem i umiejętnościami. Z pewnością ostatni major w CS:GO jest momentem, w którym chcą oni powrócić do swojej najwyższej formy i znowu rządzić na światowej scenie, czy jednak ich gra, jak i przygotowanie mapowe im na to pozwolą? Przypominam, że Liquid rozpoczęło zmagania na turnieju już od pierwszej fazy, wobec czego mają już rozegrane pięć spotkań w Paryżu. Ich start był fatalny, bo dwa przegrane spotkania w formacie BO1 i dopiero dobra gra w meczach o dłuższym formacie przyniosła im upragniony awans, chociaż musieli o niego walczyć do ostatniej chwili i zajęli jedno z dwóch najniższych premiowanych miejsc.

9INE dzięki swojej perfekcyjnej grze przeciwko Vitality w meczu z 12 kwietnia, awansowali do fazy legend i dzięki temu dopiero jutro rozpoczną zmagania w Paryżu. Oglądając ich grę przez ostatnie miesiące, jak i również śledząc statystyki, trudno jest wyprowadzić jakieś jednoznaczne wnioski. Z jednej strony takie mecze jak ten przeciwko ekipie Zywoo powinny napawać olbrzymim optymizmem, z drugiej strony jednak ogólnie ujęte liczby na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy są raczej średnie, bo mówimy tutaj o 32,3 % meczów wygranych wynikiem 2-0, co nie buduje obrazu dominacji. Warto jednak patrzeć na to, że obecnie 9INE gra praktycznie na każdym froncie, rozgrywając mecze zarówno przeciwko najmocniejszym drużynom na świecie, jak i tym ze środka, albo i końcówki stawki. Najlepiej o tym świadczy fakt, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy rozegrali oni 81 map, podczas gdy ich oponenci zagrali ich jedynie 30.

Według mnie największe argumenty przemawiające na korzyść polskiej drużyny leżą w ich przygotowaniu map. Obecnie prowadzą oni serię pięciu zwycięstw z rzędu na mapie Nuke, jednocześnie osiągając tam łącznie 87% win ratio. Na vertigo ta statystyka jest jeszcze lepsza, bo wygrali oni 88% z 24 rozegranych map, co jest absolutnie fenomenalnym wynikiem. Ta mapa zostanie jednak najprawdopodobniej wykluczona przez Liquid. Mapami, których Polacy mogą się obawiać są Ancient i Inferno, jednak model BO1 pozwala im na spokojne wykluczenie ich z rozgrywki. Jesli więc założymy, że zarówno amerykańska ekipa zbanuje dwie najlepsze mapy 9INE oraz Polacy zbanują swoje dwie najsłabsze, wtedy w puli pozostaje Overpass, Anubis oraz Mirage. Liquid prawdopodobnie będzie dążyć do gry na Miragu, natomiast ekipa Mynia będzie chciała pozostawić Anubisa. Na Overpassie 9INE wygrało 50% swoich spotkań, jednak rozegrali ich aż 16, podczas gdy Liquid wygrali dwa na trzy rozgrywane spotkania. Pomimo bycia debiutantem na dużym turnieju, to jednak na podstawie ostatnich meczów to Polacy wydają się być bardziej doświadczoną ekipą. Według mnie w formacie BO1 9INE powinno poradzić sobie z Liquid, zwłaszcza że amerykanie pokazali się z bardzo słabej strony na początku turnieju. Pamiętajcie, że więcej typów na CS:GO znajdziecie u nas na stronie!!

 

TYP SPECJALNY

Przeglądając ofertę znalazłem bardzo ciekawy kurs na to, że w meczu padnie przynajmniej jeden ACE, czyli pięć zabójstw jednego zawodnika w jednej rundzie. Jest to zdarzenie o dużym czynniku losowości, bo często zdarza się, że zawodnik eliminuje czterech lub trzech oponentów, a ten piąty zostaje pokonany przez kogoś innego, jednak przy tak wysokim kursie według mnie ryzyko jest bardzo opłacalne. Mamy w tym meczu świetnych strzelców takich jak Naf, Elige, Hades, Kylar, więc umiejętności potrzebnych do zdobycia tego osiągnięcia nie brakuje, jedyne czego potrzebujemy to sposobnej okazji. Według mnie ten mecz nie będzie należał do najkrótszych, co oczywiście zwiększa szansę na przynajmniej jednego ACE. Według mnie za mniejszą stawkę, typ idealny, zwłaszcza do zwiększenia emocji przy kibicowaniu Polakom!

W meczu padnie ACE

 

STATYSTYKI:

-9INE rozegrało 31 spotkań na przestrzeni 3 miesięcy, wygrywając 71% z nich

-Liquid rozegrało 13 spotkań na przestrzeni 3 miesięcy, wygrywając 61,6% z nich

-9INE notuje obecnie 87% win ratio na Nuke oraz 88% win ratio na Vertigo, rozgrywając odpowiednio 15 i 24 mecze na tych mapach

-Liquid przegrało dwa spotkania w formie BO1 podczas pierwszej fazy obecnego Majora

 

9INE wygra mecz

 

Baner grupa esport

 

Bad News Eagles – ENCE: typy i kursy bukmacherskie (12.05.2023)

 

Przechodzimy do drugiego spotkania, gdzie również mamy polski akcent, bo przecież w składzie ENCE gra i błyszczy Paweł Dycha! Ich oponenci co prawda dopiero rozpoczynają swoją przygodę w Paryżu, podczas gdy ENCE jest tam już od pierwszych dni turnieju, jednak to właśnie Ci drudzy są wyraźnymi faworytami bukmacherów w tym starciu. Dlaczego tak jest i czy według mnie “Orły” mogą sprawić tutaj niespodziankę na samym starcie?

BNE sprawiło niespodziankę właśnie w kwalifikacjach do Majora, ogrywając między innymi Faze wynikiem 2:0 i awansując bezpośrednio do fazy legend, podobnie jak omawiane przeze mnie wcześniej 9INE. Dlaczego więc są tak niedoceniani przez bukmacherów? Przede wszystkim przez chwiejność ich formy, a także brak długotrwałych sukcesów na najwyższym poziomie. Drużyna Juanaflatroo potrafi ograć Faze, żeby tylko niedługo później dwukrotnie ulec przeciwko Movistar Riders. Należy też pamiętać, że duży wpływ na kształtowanie się kursów bukmacherskich ma przeciwnik z jakim się mierzymy, a ENCE pokazało się z naprawdę fenomenalnej strony podczas pierwszej fazy turnieju, a mieli na swojej drodze niezwykle mocnych rywali, a nie drużyny z drugiego czy trzeciego rzędu. W tym momencie chciałbym Cię zatrzymać na chwilę i zaprosić do sprawdzenia bonusów w BETFAN!

ENCE podczas fazy pretendentów najpierw rozgromiło drużyny OG oraz Ninjas in Pyjamas, wygrywając obydwa spotkania wynikiem 16:9, by następnie po zaciętym meczu przeciwko Faze zająć pierwsze miejsce w grupie i awansować do fazy legend. W kosmicznej formie podczas tego turnieju jest Maden, który niemalże na każdej mapie notuje okolice 20 eliminacji, ale również cała reszta drużyny gra na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod kątem strzeleckim, przygotowania do mapy, jak i po prostu pod kątem drużynowym, świetne rotacje, wzajemne ubezpieczanie się, dwójkowe przejmowanie pozycji. Gra ENCE może się podobać, a zostali już oni sprawdzeni przeciwko naprawdę mocnym kandydatom i wyszli z każdej opresji obronną ręką. Czy Bad News Eagles może ich czymś zaskoczyć, lub stanowić większe wyzwanie niż NiP czy Faze? Szczerze w to wątpię, ENCE jest na papierze mocniejszą drużyną, a w meczach pierwszej fazy turnieju pokazali tylko i wyłącznie dominację, BNE nie powinno dla nich być żadną przeszkodą, dlatego też uzupełniam kupon zwycięstwem ekipy Dychy!

 

ENCE wygra mecz

 

Kupon esport betfan 12.05.2023

Kupon ace betfan 12.05.2023

 

 

 

fot. pressfocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze