Już dzisiaj odbędzie się dla naszej polskiej drużyny prawdopodobnie najważniejszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022. W Tiranie zmierzymy się z Albanią, która w tym momencie ma o jeden punkt więcej. Zwycięstwo jest dla Polski obowiązkiem i dzięki niemu awans do baraży będzie na wyciągnięcie ręki. Z tej okazji bukmacher BETFAN we współpracy z TVP przygotował specjalną promocję – kurs na zwycięstwo Polski z Albanią wynosi aż 25.00! Sprawdź szczegóły tej akcji i odbierz specjalne bonusy na czele z zakładem bez ryzyka, który zgarniesz po rejestracji z kodem ZAGRANIE!

Kliknij i sprawdź typy i kursy na mecz Albania – Polska! Darmowa analiza z kuponem czeka na Ciebie!

Załóż konto w BETFAN i odbierz bonusy na start

Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera BETFAN to dzisiaj jest dobry dzień na to, aby to zmienić. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i odbierz: zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN. Mecz Albanii z Polską to idealny moment na to, żeby wykorzystać wspomniany zakład bez ryzyka. Stawiasz 600 zł na Polskę, jeśli chcesz, dorzucasz inne typy i jak kupon okaże się trafiony, to cała kasa jest Twoja. Natomiast jeśli coś pójdzie nie tak, to omawiane 600 PLN wróci na Twoje konto!

betfan kod promocyjny

Kurs 25.oo na zwycięstwo Polski z Albanią

Bukmacher BETFAN we współpracy z TVP Sport przygotował promocję, dzięki której możesz postawić na zwycięstwo Polaków po kursie 25.00. Pamiętaj jednak, że kupon ten musi być kuponem SOLO (nie dorzucisz kolejnych typów), musisz być nowym graczem, który założy konto przez aplikację, minimalny pierwszy depozyt wyniesie 60 PLN, a stawka wyniesie maksymalnie… 10 zł! Trzeba dodać, że w przypadku zwycięstwa Polski pieniędzy nie będziesz mógł od razu wypłacić. Do tego potrzebny będzie obrót całym depozytem. Kurs 25.00 może zainteresować wielu graczy, ale przez stawkę 10 zł, Twoja maksymalna wygrana wyniesie maksymalnie 222 PLN!

Natomiast jeśli założysz konto poprzez kliknięcie powyższego baneru, wpiszesz kod ZAGRANIE, będziesz mógł postawić zwycięstwo Polaków po normalnym kursie 2.03 ze stawką 600 PLN, która objęta zostanie promocją bez ryzyka! Dzięki temu Twoja ewentualna wygrana wyniesie aż 1072 PLN! Jeśli jednak Polacy zawiodą, to cała postawiona suma wróci na Twoje konto. Zwrot następi na Twoje konto bonusowe, a obrót jest jednokrotny! Więcej szczegółów o promocji bez ryzyka w BETFAN przeczytasz tutaj -> https://zagranie.com/betfan-zaklad-bez-ryzyka-ze-zwrotem-do-wyplaty/

Fot. z okładki Rafal Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze