Gdzie oglądać mecz Polska – Walia? Wszystkiego na ten temat dowiesz się z poniższego tekstu, w którym dokładnie to tłumaczymy. Polacy w swoim pierwszym meczu Ligi Narodów zagrają z dość trudnym rywalem, jakim niewątpliwie jest Walia. Biało-Czerwoni są faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty? Na pewno warto będzie obejrzeć ich starcie!

fuksiarz, baner, polsatbox

Polska – Walia, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Narodów będziemy świadkami pierwszego meczu Polaków. W nim Biało-Czerwoni zagrają z Walią, a więc będziemy mogli obejrzeć starcie dwóch ekip na zbliżonym poziomie. Polacy niewątpliwie są faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale trzeba pamiętać, że Walijczycy już wiele razy zaskakiwali, chociaż nie wiadomo jak podejdą do tego starcia. Na pewno będzie to świetne widowisko, które warto będzie obejrzeć. Jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać spotkanie Polska – Walia, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej!

Polska – Walia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Polska – Walia? Transmisja w telewizji z tego starcia zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP SPORT oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go, do której musisz mieć wykupiony abonament sportowy. Jeżeli go nie posiadasz, to niżej pokażemy Ci, jak możesz go odebrać za darmo w postaci voucheru od Fuksiarza.

Polska – Walia, transmisja TV

Transmisję w TV z meczu Polska – Walia będziesz mógł obejrzeć w Polsacie, a jeżeli szukasz transmisji online, to zobacz, co proponuje Ci Fuksiarz, bo dzięki niemu będziesz mógł odebrać voucher do Polsat Box Go. Proces odebrania voucheru od Fuksiarza jest prosty i nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów. O szczegółach piszemy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Zdeponuj co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
  5. Oglądaj mecz Polska – Walia

Dzięki transmisjom live u bukmacherów często możemy także oglądać inne mecze za darmo, więc warto przeczytać podlinkowany artykuł, gdzie dokładnie to tłumaczymy!

Polska – Walia, transmisja online

Oprócz transmisji w TV z meczu Polska – Walia warto zainteresować się także streamami online, które są dostępne na platformie Polsat Box Go. Aby z niej korzystać potrzebujesz jedynie internetu oraz przeglądarki na komputerze, aplikacji na telefon lub na telewizor. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie, a jedyne co potrzebujesz jeszcze mieć, to stabilne podłączenie do internetu!

Polska – Walia, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Polska – Walia warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali operatorzy. Widać po nich, że City jest faworytem, ale czy to się przełoży na sam mecz?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 14:15.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Polska - Walia?

Mecz Polski z Walią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Polska zagra z Walią?

Polska zagra z Walią już o godzinie 18:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze