Po dniu przerwy polscy siatkarze wracają do gry w siatkarskiej Lidze Narodów. Tym razem zmierzą się z najsłabszą drużyną tegorocznej edycji wspomnianego turnieju, bowiem z Australią, która jest tzw. czerwoną latarnią. Patrząc na dyspozycję obu zespołów czeka nas błyskawiczne spotkanie? Właśnie tego się spodziewam, w przeciwieństwie do drugiego z opisywanych spotkań, bowiem tu zmierzą się ze sobą reprezentacje Włoch i Słowenii. Kupon stawiam w Forbecie.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Włochy vs Słowenia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (25.06.2022 r.)

Pierwszym opisywanym przeze mnie meczem tym razem jest konfrontacja Włochów ze Słoweńcami, ponieważ ich pojedynek rozpocznie się o godzinie trzynastej, a naszych zawodników o piętnastej trzydzieści. Zarówno Włosi, jak i Słoweńcy należą do światowej czołówki w siatkarskim świecie, dzięki czemu można się spodziewać wielu emocji i efektownych zagrań. Mówimy o dwóch bardzo silnych zespołach, które może na tę chwilę nie są typowane do wygrania całego turnieju, ale już są przymierzane do walki o medale.

Zarówno Włosi, jak i Słoweńcy chcą udowodnić, że zasługują na wyższe miejsca niż obecnie zajmują. Mimo, że reprezentacje dopiero się „rozgrzewają” turniejowo, tak ich kibice są przyzwyczajeni do tego, że ich ulubieńcy biją się o najwyższe laury. Poza tym obie drużyny przyjechały na drugi tydzień zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów uzbrojone w znaczące nazwiska w swoich szeregach. Można się było tego spodziewać, bowiem w pierwszym tygodniu każdy z selekcjonerów chciał dać odpocząć swym gwiazdom po wymagającym sezonie klubowym, a także z impetem wejść w następną fazę turnieju.

To, co okazało się niespodziewane, to to, że na ławce trenerskiej w reprezentacji Włoch doszło do zmiany, bowiem główny selekcjoner zakaził się Covid-19 i Italia musiała postawić na zastępstwo. Jak poradził sobie zamiennik na tym stanowisku? Otóż wczoraj Włosi grali z Japończykami i przegrali po wyrównanym tie-break’u. Zwyciężyli w drugim i trzecim secie, a bardzo niewiele brakowało, by wygrali również w piątym, lecz bardziej odporni na nerwową końcówkę okazali się zawodnicy z kraju Kwitnącej Wiśni, którzy potwierdzili tym samym, że jako czarny koń turnieju jeszcze nieraz mogą namieszać.

Z kolei Słoweńcy przystępują do dzisiejszego meczu po dniu przerwy. Wcześniej, tj. we czwartek ograli do jednego Argentyńczyków, a we wtorek ulegli sensacyjnie do zera Holendrom. Oznacza to, że na przestrzeni sześciu gier ekipa Słowenii zanotowała trzecie zwycięstwo i tą samą cyfrę porażek. Dotychczas ugrali dziesięć, a stracili jedenaście setów, co łącznie przełożyło się na zdobycie dziewięciu oczek. Równa się to z tym, że mieli tyle samo punktów na koncie, co Brazylijczycy i Irańczycy (stan na godzinę 13:15 w dniu 24.06.2022 r.).

Na drugi tydzień zmagań dotarli w mocnym zestawieniu, bowiem w kadrze znajdują się i błyszczą coraz bardziej z meczu na mecz tacy siatkarze, jak: Pajenk, Kozamernik, Śtern, Urnaut i Mrożić. Obstawiając to, ile punktów zdobędzie poszczególny zawodnik w meczu, pod uwagę polecam Ci wziąć zwłaszcza dwa ostatnie z wymienionych nazwisk, bowiem zgarniają, co spotkanie po kilkanaście oczek.

forBet
1.56
Zostanie rozegranych więcej niż 3.5 seta - TAK

Moje typowanie związane z meczem Włochy vs Słowenia

Patrząc na to, jakiej klasy zespoły się ze sobą skonfrontują oraz jakie mamy nazwiska w obu kadrach na drugi tydzień zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów, jak i w jakiej są dyspozycji i, że ich gra wygląda coraz płynniej, stawiam na to, że czeka nas wyrównane spotkanie. Niewykluczone jest, że może zakończyć się nawet po tie-breaku. Obstawiając to spotkanie należy wziąć pod uwagę również to, że do tej pory te drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i raz wynik padał na korzyść Italii, a innymi razy na rzecz Słoweńców. Dlatego też od siebie na kuponie w Forbecie zaznaczam, że będziemy świadkami co najmniej czterech rozegranych setów na co mamy kurs w wysokości 1.56. I przypomnę Ci jeszcze, że właśnie u tego bukmachera masz świetny BONUS do odebrania, a skoro już obstawiać to, czy inne spotkanie w siatkarskiej Lidze Narodów, to warto mieć co nieco na start, nieprawdaż?

Polska vs Australia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (25.06.2022 r.)

Reprezentanci Polski wracają do gry w Lidze Narodów. Po triumfie nad Brazylią i ekspresowym zwycięstwie nad Kanadą dziś zmierzą się z Australią, czyli najsłabszą drużyną, jak dotychczas. Patrząc na formę obu zespołów, jakości zawodników, jak i fakt, jakimi wynikami kończyły się ich wcześniejsze mecze, spodziewam się kolejnego błyskawicznego zwycięstwa Polaków. Nikola Grbić zapowiada, że w tym spotkaniu również wystąpią gracze rezerwowi, tak by pierwszy zespół miał okazję, jak najwięcej odpocząć przed kolejnym pojedynkiem, w którym będą rywalizować ze Stanami Zjednoczonymi. Jak to wpłynie na dzisiejszy mecz biało – czerwonych? Spodziewam się jeszcze szybszego zwycięstwa niż nad Kanadyjczykami, bowiem mówimy o rywalizacji z drużyną jeszcze słabszą niż ta, która przybyła do Sofii z Ameryki Północnej. Tym bardziej, że ci rezerwowi, tj. tacy, jak Tomasz Fornal, Karol Kłos spisują się rewelacyjnie! Zwłaszcza ten pierwszy błyszczy niemalże w każdym elemencie gry, choć jak sam zaznacza: dopiero poszukuje optymalnej formy.

Sytuacja kadrowa a forma zawodników

Polacy przybyli do Sofii niemalże w pełni w pierwszym składzie, lecz dziś mają na parkiet wyjść rezerwowi. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak będą zdecydowanymi faworytami. Jest tak, bowiem nieporównywalna jest klasa obu zespołów, nawet kiedy mówimy o rywalizacji drugiego składu biało – czerwonych w konfrontacji z najlepszymi Australijczykami. By zobrazować swe myśli dodam, że w sześciu meczach w tegorocznej edycji Ligi Narodów Polacy wygrali pięciokrotnie i stracili zaledwie pięć setów, tym samym zdobywając tyle samo punktów, co Francuzi, którzy przewodzą w tabeli, czyli piętnaście punktów. Nasi reprezentanci zajmują jednak drugie miejsce (stan na godzinę 14:00 dnia 24.06.2022 r.), bowiem stracili o jednego seta więcej niż Francuzi. Z kolei Australijczycy w pięciu meczach ponieśli pięć porażek i dopiero wczoraj zwyciężyli nad Bułgarią po tie-breaku. To z kolei oznacza, że przystąpią wymęczeni do meczu z naszymi kadrowiczami, co tylko działa na korzyść polskiego zespołu. Praktycznie nic nie wskazuje na to, by miało się im to udać w konfrontacji z kadrą dowodzoną przez Nikolę Grbicia.

Moje typowanie związane z meczem Polska vs Australia

Z wyżej wymienionych powodów stawiam na to, że biało – czerwoni zwyciężą w trzech setach. Sądzę, że mimo, że na parkiecie nie zobaczymy głównych gwiazd, jak np. Bartosza Kurka, czy Aleksandra Śliwki, to możemy się spodziewać jeszcze szybszego triumfu niż w starciu z Kanadyjczykami. Podobnie, jak w tamtym meczu, zawodnikami, którzy mają według siatkarskich ekspertów błyszczeć są, jak pisałem wyżej: Tomasz Fornal i Karol Kłos. Co nieco od siebie może dołożyć Bartosz Kwolek, jak i należy zauważyć, że Marcin Janusz gra coraz lepiej, zwłaszcza na zagrywce. W starciu z Kanadą posłał, jakby „od niechcenia” dwa asy serwisowe, czym zaprezentował, jaki potencjał w nim drzemie.

forBet
1..62
Drużyny zdobędą mniej niż 44.5 - TAK

Skoro już o potencjale mowa, to należy zauważyć, że zarówno w pierwszym, jak i drugim ustawieniu personalnym naszego zespołu coraz lepiej wygląda gra punktowym blokiem, jak i atakiem. Jesteśmy od Australijczyków lepsi w każdym elemencie gry, dlatego też odnośnie tego meczu zastanawia mnie tylko jedno: czy trafi się któraś z partii, gdzie Australijczycy nie będą w stanie ugrać, choćby dziesięciu oczek. W końcu przyjdzie im się mierzyć z rozpędzonymi liderami rankingu FIVB, którzy już z Brazylią udowodnili, jakoby w tej chwili nie było na nich mocnych. Dlatego też stawiam na to, że już w pierwszej partii drużyny ugrają mniej niż czterdzieści pięć punktów.

Propozycja kuponu:

forbet siatka 2022 LN

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze