Na zakończenie fazy grupowej polscy siatkarze zmierzą się z reprezentacją Ukrainy. Siatkarscy eksperci spodziewają się widowiskowej i szybkiej wygranej trzy do zera nad niżej notowanym rywalem. Tym razem kupon na mecz Biało – Czerwonych kreślę w BETFAN. W tym tekście poznasz nasz typ i kurs na spotkanie Polaków z reprezentantami Ukrainy na Mistrzostwach Europy 2021 w siatkówce mężczyzn!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe)

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Ukraina: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady na piąty mecz w fazie grupowej ME siatkarzy 2021

Zachęcam jeszcze do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w BETFAN, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/betfan-obrot-bonusem/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z najbliższym meczem reprezentacji Polski na siatkarskich mistrzostwach Europy.

Polska – Ukraina: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

W środowym spotkaniu nasi siatkarze zakończą zmagania grupowe. Według statystyk z samego turnieju, jak i tych, do których mieliśmy dostęp przed zawodami, zdecydowanym faworytem są Biało – Czerwoni. Dość powiedzieć, że druga drużyna rankingu FIVB zmierzy się z tą, która zajmuje dwudziestą czwartą lokatę.

Nie znaczy to jednak, że należy dyskredytować niżej notowanych rywali z grupy A. Jak pokazały starcia z Portugalczykami, czy Grekami, nasi reprezentanci muszą zachować pełnię koncentracji w ofensywie i defensywnie przez całe spotkanie. Ukraińskiemu zespołowi należy oddać, że byli w stanie odnieść zwycięstwo zarówno nad Grekami, jak i Portugalczykami. Co prawda przegrali do zera starcie z Serbami, ale rozpatrując to spotkanie, należy zwrócić uwagę, że pierwsze dwa sety były rozgrywane na przewagi, a w trzecim przegrali tylko do dwudziestu jeden. Dlatego wszyscy ci, którzy planują postawić na zwycięstwo naszej reprezentacji w wymiarze trzy do zera, powinni dłużej się zastanowić nad podjęciem tej decyzji. Prawdą jest, że nas zespół dysponuje lepszymi graczami na każdej pozycji, a do tego przeważnie wygrywaliśmy nad naszymi wschodnimi rywalami. Jednak styl gry naszego zespołu na tegorocznych mistrzostwach Europy „zaleca” ostrożne kreślenia. Dlatego też samemu obstawiam, że podejmuję się typowania na temat tego, ile punktów padnie w pierwszym secie. Polacy do tej pory w każdym meczu wygrywali pierwszą odsłonę. Portugalczyków pokonywali do szesnastu, Serbów do dwudziestu jeden, Greków do piętnastu, a Belgów do osiemnastu. Wspomniany bilans pokazuje, że kiedy zespół Vitala Heynena spotykał się ze znacznie niżej notowanym rywalem, był w stanie odskakiwać na kilka oczek. Jednak kiedy dochodziło do spotkania z silniejszą drużyną, wówczas do końca seta sytuacja wyglądała na wyrównaną. Jeśli ktoś przypuszcza, że Ukraina to słabsza ekipa, powinien spojrzeć na pierwsze sety w ich wykonaniu. Na otwarcie mistrzostw przegrali z Grekami, ale do dwudziestu dwóch. Później z Serbami, ale do dwudziestu pięciu. Następnie pokonali Portugalczyków do osiemnastu, a wczoraj ulegli Belgom do dwudziestu pięciu. Poza tym reprezentacja Ukrainy do tej pory wygrała trzy z czterech rozgrywanych spotkań, ulegając wyłącznie do zera Serbom.

Nasi wschodni sąsiedzi pokazują na tych mistrzostwach, że potrafią grać jak równy z równym, obojętnie kto stoi po drugiej siatki. Dlatego też spodziewam się, że będą w stanie postawić się również aktualnym mistrzom świata.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polska – Ukraina: typy bukmacherskie

Kiedy patrzymy na kursy bukmacherskie, dotyczące wskazania zwycięzcy tego spotkania, na stronie internetowej BETFAN, dostrzegamy, że są one ustabilizowane na poziomie 1.09 ze wskazaniem na Polaków i 7.50 na naszych wschodnich sąsiadów. Dlatego też, jak wspominałem wyżej, podejmuję się postawienia na to, ile punktów zdobędą obie drużyny. Spodziewam się wyrównanego spotkania, ponieważ i Polacy będą chcieli z kompletem zwycięstw pewnie awansować z pierwszej lokaty, i reprezentacja Ukrainy będzie chciała ponownie pokazać się, z jak najlepszej strony. Przyglądając się formie tego zespołu na przestrzeni turnieju, widać że potrafią się postawić i nawet, kiedy przegrywają, to grają jak równy z równym, jak miało to miejsce np. w trakcie spotkania z Serbami. W tym przypadku, kiedy obstawi się, że w pierwszej odsłonie zobaczymy więcej, niż czterdzieści cztery i pół punktu zdobytych przez obie nacje, spotykamy się z kursem ustabilizowanym na poziomie 1.69. Interesująco wygląda również kurs na to, że padnie więcej, niż czterdzieści pięć i pół punktu, jednak wycena 2.04 wskazuje na znacznie wyższe ryzykowanie w tym przypadku.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładów bukmacherskich BETFAN -> https://zagranie.com/betfan-opinie-2018-komentarze-i-informacje/.

Moja propozycja: w 1. secie obie drużyny łącznie zdobędą więcej niż 44.5 punktu

Kurs: 1.69

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

Kadra Polski na Mistrzostwa Europy:

Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek fot. Krzysztof Porębski

Zaloguj się aby dodawać komentarze