Kolejny dzień z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej na boiskach Słowacji i Węgier. To 2 kolejka 2 fazy rozgrywek i grupa 2, w której występuje reprezentacja Polski. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i tak naprawdę każdy nadal ma szanse na awans do kolejnej rundy. Jedyne, czego potrzeba to punkty, a z tym po naszej stronie jest problem. Dzisiaj naprzeciw nas stanie kolejny bardzo mocny rywal, jeden z najsilniejszych kadrowo na tym turnieju. Szwedzi są jednym z faworytów do medali i zaczynają chyba na tym turnieju grać coraz lepiej. Polska niestety z problemami kadrowymi odstaje od rywali. Co typujemy? Sprawdźcie. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typujesz z nami ME w piłce ręcznej w STS? Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego.

Polska – Szwecja: typy, kursy i zapowiedź (21.01.2022r. 18:00)

Kolejny dzień z Mistrzostwami Starego Kontynentu. Grupa 2, która rozgrywana jest w stolicy Słowacji, czyli Bratysławie. Sytuacja jest bardzo ciekawa po 1 z 4 spotkań, bowiem 2/3 reprezentacji ma na koncie 2 punkty, a więc każda z reprezentacji może w zasadzie po jednym spotkaniu spaść, ale i awansować o kilka pozycji. W tym pojedynku mamy 6 i 3 drużynę w tabeli. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że poza 2 najlepszymi drużynami w tabeli, które awansują do półfinałów, znaczenie jeszcze ma ta 3 lokata, bo wówczas gra się o 5 miejsce w całym turnieju, a to ma znaczenie w kontekście Mistrzostw Świata.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 01:39.

Polska

Czwartkowe spotkanie pokazało, jak wiele naszej reprezentacji brakuje do czołówki i jak spory jest u nas problem z zapleczem, gdy z gry wypadną najważniejsi zawodnicy. Problem z obsadą bramki, bo Mateusz Kornecki i Mateusz Zebrzycki poza kilkoma efektownymi interwencjami nic nie dają, a w obronie brak Macieja Gębali dał ponad 70 bramek straty na przestrzeni 2 ostatnich meczów. Należy mieć świadomość, że to wciąż młoda reprezentacja, która się rozwija i nadal priorytetem są przyszłoroczne Mistrzostwa Świata na terenie naszym, a także Szwedów, ale to taki prawdziwy sprawdzian siły na tle najlepszych drużyn. Matematycznie szanse na awans wciąż są, ale należy wygrywać, a tu już zaczynają się schody. Pozytywem jest to, że mamy wokół kogo kadrę budować. Arkadiusz Moryto i Szymon Sićko pozostają w gronie najlepszych na turnieju na swoich pozycjach.

Grupa Zagranie

Szwecja

Sporo trudnych momentów przeżyła ta reprezentacja w Bratysławie w 1 rundzie turnieju, bo niewiele brakowało, a ten turniej dla nich skończyłby się i dzisiaj gralibyśmy z reprezentacją Czech. To z nimi walczyli o awans do tej fazy w decydującym meczu. Ten był bardzo zacięty, padł remis i tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu udało się im awansować. Wczoraj pewna wygrana nad Rosją, ale to dzięki osłabieniu w składzie rywala. Nie zagrał przecież Siergiej Kosorotow. Po stronie Trzech Koron brakuje Lucasa Pellasa, który jest jedną z większych gwiazd w całej reprezentacji, a w trakcie turnieju wypadł między innymi Niklas Ekberg, znany specjalista od rzutów karnych. Przez to ciężar gry w ataku na swoje barki musiał wziąć Hampus Wanne. Lewoskrzydłowy Flengsburga jest w wysokiej formie, wczoraj Rosjanom rzucił bowiem aż 9 bramek, a w całym turnieju ma ich już 28.

Co typować?

Tak szczerze to wiele zapowiada, że reprezentacja Trzech Koron dosyć łatwo upora się z naszą reprezentacją. Patryk Rombel zapowiada walkę, ale co może powiedzieć więcej? Brakuje doświadczenia, brakuje innych wartościowych obrońców przy braku Gębali i Bisa, a w momencie odskoku rywala na kilka bramek rywal ma dużą łatwość w jej powiększaniu. Stałe błędy no i słaba postawa bramkarzy. Szwedzi mogą uwierzyć w sukces w tym turnieju. Wygrana da im już 4 punkty i umocnienie się w pierwszej trójce na 2 kolejki przed końcem. Z Rosjanami uporali się różnicą 6 bramek. My natomiast ewidentnie mamy tendencję zniżkową. Gramy z każdym meczem coraz słabiej. Myślę, że co najmniej 6 bramek na korzyść Trzech Koron będzie wykonalne.

STS
1.75
Szwecja -5.5
typy piłkarskie
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze