Czas na drugą rundę zmagań w polskiej grupie siatkarzy na mistrzostwach Europy! W pierwszym meczu podopieczni Vitala Heynena pewnie, choć nie bez kłopotów zwyciężyli nad reprezentacją Portugalii. Dzisiejszego wieczoru przeciwnik będzie już znacznie mocniejszy. Dość powiedzieć, że Polacy zmierzą się z obrońcami tytułu. Zakład na to spotkanie stawiam w ForBET. W tym tekście poznasz nasz typ i kurs na spotkanie Polska – Serbia na Mistrzostwach Europy 2021 w siatkówce mężczyzn!

Zarejestruj się w forBET z kodem ZAGRANIE i odbierz:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Serbia: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady na drugi mecz w fazie grupowej ME siatkarzy 2021

Zacznijmy od sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w ForBET, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z meczem reprezentacji Polski z Serbami na siatkarskim Euro mężczyzn.

Polska – Serbia: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

Przed startem pierwszego spotkania eksperci, jak i kibice typowali, że nasi siatkarze zwyciężą pewnie trzy do zera nad Portugalczykami. Jednak okazało się, że zespół przyjezdnych z Półwyspu Iberyjskiego był w stanie urwać jednego seta. Choć Polacy zwyciężyli za trzy punkty, tak przez zgubienie seta z dużo niżej notowanym rywalem, u wspomnianych osób pojawiły się obawy dotyczące formy zespołu narodowego. Po meczu Vital Heynen przyznał w wywiadzie, że spodziewał się, iż jego podopieczni jeszcze nie są w najlepszej kondycji i potrzebują złapania formy. Sami zawodnicy również przyznawali, że spodziewali się gładkiego zwycięstwa nad Portugalczykami. Dowodem tego są statystyki serwisów, które mówią, że mieliśmy zaledwie osiem asów przy dwudziestu pięciu błędach.

Podobnymi danymi może „poszczycić się” kadra Portugalczyków, którzy zdobyli pięć punktów bezpośrednio z zagrywki, marnując piętnaście zagrań. Jeżeli mówimy o polu serwisowym, to najbardziej martwi dyspozycja Wilfredo Leona, który przyzwyczaił kibiców do tego, że w każdym spotkaniu dokłada co najmniej kilka punktów z zagrywki. Tymczasem w ostatnim spotkaniu ani razu nie zdobył punktu ze wprowadzenia piłki do gry. Oczywiste jest, że cieszą trzy punkty dopisane do tabeli, ale kibiców niepokoi styl. Fani zastanawiają się również, czy siatkarze podnieśli się mentalnie po odpadnięciu w ćwierćfinałowym meczu na igrzyskach. Niezmiernie cieszy fakt, że w końcu „wrócił” skuteczny blok, ponieważ dzięki niemu Polacy zdobyli, aż jedenaście punktów. Rezultat wskazuje na to, że przynajmniej w tej kwestii Vital Heynen ma problem z głowy. Z podobnymi problemami w pierwszej kolejce zmagali się Serbowie, kiedy to w czwartkowym meczu z Belgami, również stracili jednego seta. Było to równie niespotykane, co granie czterech setów przez Biało – Czerwonych w starciu z Portugalczykami.

Następnego dnia bałkańska drużyna zmierzyła się z reprezentacją Ukrainy. Interesujące jest, że tu również to, że pierwsza dwa seta grali na przewagi! W pierwszym zwyciężyli dwadzieścia siedem do dwudziestu pięciu, a w drugim dwadzieścia sześć do dwudziestu czterech. Pokazuje to, że choć według ekspertów to Serbowie mieli być naszym najtrudniejszym przeciwnikiem do ogrania, tak okazuje się, że oni również jeszcze nie są w najwyższej dyspozycji. Reasumując, sobotniego wieczoru w Tauron Arenie w Krakowie spotkają się dwa zespoły, które nie są jeszcze w takiej formie, jakiej oczekują fani i eksperci. Dlatego też nie podejmują się obstawienia, kto odniesie triumf w tym spotkaniu. Gdybym miał kreślić na podstawie uczuć, zawsze zaznaczałbym zwycięstwo Polaków. Przez nieustabilizowaną formę obu zespołów podejmuję się obstawienia tego, ile setów ujrzymy w tym meczu.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładów bukmacherskich ForBET -> https://zagranie.com/forbet/

Polska – Serbia: typy bukmacherskie

Jak pisałem wyżej, wskazanie zwycięzcy tego spotkania przychodzi z trudem. Z jednej strony mamy do czynienia z aktualnymi mistrzami Europy, którzy nie prezentują ustabilizowanej formy przed przystąpieniem do trzeciego, dla nich, meczu na siatkarskim Euro. Z drugiej strony siatki mamy silną drużynę reprezentacji Polski, ale nie wiadomo, o ile podnieśli się po nieudanym występie w Tokio. Dlatego też podejmuję się obstawienia, ile setów będzie potrzebne, by wyłonić zwycięzcę. Moim typem jest, iż zobaczymy dokładnie cztery sety, na co mamy kurs 2.35. Interesująco wygląda kurs na dokładnie trzy sety, tj. 2.21, ale jak pisałem, spodziewam się zaciętego spotkania, w którym każda drużyna zdobędzie seta.

forBet
2.35
W meczu zobaczymy dokładnie cztery sety

Kadra Polski na Mistrzostwa Europy:

Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

ForBET – promocja 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

fot. Krzysztof Porebski

Zaloguj się aby dodawać komentarze