Rozpoczynamy ostatni akord fazy grupowej Ligi Narodów. W tym momencie polska reprezentacja znajduje się na 1. miejscu w swojej grupie, ale wiemy, że najważniejsze spotkania dopiero przed nami. Naszym rywalem będą Włosi, którzy po ostatnich remisach są mocno niepocieszeni i dzisiaj zrobią wszystko, żeby odnieść zwycięstwo. Nasza kadra na pewno ma swoje argumenty jak np. 3 czyste konta w 3 ostatnich meczach i na pewno powalczymy o co najmniej 1 punkt. W drugim meczu naszej grupy Holandia zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Sprawdź moje przemyślenia na temat tych spotkań i jakie typy wybrałem!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Holandia vs Bośnia i Hercegowina

Zanim o meczu Polaków, to kilka chwil poświęcę drugiemu starciu w naszej grupie. O godz. 18:00 w Amsterdamie reprezentacja Holandii podejmie Bośnię i Hercegowinę. Dla obu drużyn ten mecz jest bardzo ważnym wydarzeniem. Holandia musi wygrać jeśli chce zachować szanse na 1. miejsce w grupie. Z kolei brak zwycięstwa Bośniaków będzie oznaczał ostatnie miejsce i spadek do Ligi B.

Moim zdaniem te dwa aspekty przełożą się na naprawdę interesujące spotkanie, które ostatecznie padnie łupem zdecydowanych faworytów. Ostatnie mecze Holendrów nie były zbyt udane i moim zdaniem można ta wiązać z kontuzją Van Dijka oraz ze zmianą na stanowisku trenera. Ronald Koeman znał swoją drużynę na wylot i miał z nią duże plany, ale postanowił zająć się trenowaniem FC Barcelony. Od tego czasu gra Holendrów się pogorszyła, co przełożyło się na słabą zdobycz punktową w Lidze Narodów. Na uwagę zasługuje szczególnie fakt, że w 5 ostatnich meczach Pomarańczowi strzelili tylko dwa gole i zachowali jedno czyste konto.

Na szczęście dzisiejszy rywal jest ze zdecydowanie niższej półki niż Hiszpania czy Włochy. Oczywiście Bośni nie wolno lekceważyć, ponieważ zespół ten zremisował i z Holandią i z Włochami, ale dwie porażki z Polską, przegrana z Iranem i słaby mecz z Irlandią Północną mówią same za siebie. Ambicji tej drużynie na pewno dzisiaj nie zabraknie, ale umiejętności to już zupełnie inna bajka.

Co obstawiać?

Moim zdaniem Holendrzy odniosą dzisiaj pewne i przekonujące zwycięstwo. W tym momencie Holendrzy znajdują się na 3. miejscu w grupie i dlatego nie mogą odpuścić dzisiejszego spotkania. Brak wygranej i niekorzystny rezultat w starciu Polaków z Włochami spowodują, że Oranje już dzisiaj pożegnają się z awansem do fazy finałowej Ligi Narodów.

Różnica klas i umiejętności jest tutaj oczywista i nie wyobrażam sobie, żeby gospodarze nie odnieśli pewnego zwycięstwa. 5 ostatnich meczów tej reprezentacji było nieudanych i liczę na przełamanie, które wreszcie musi przyjść. Bośnia co prawda w ostatnim bezpośrednim starciu się postawiła i była w stanie zremisować, ale dzisiaj moim zdaniem będzie zupełnie inaczej. Zwycięstwo Holendrów i minimum dwa gole w meczu powinny być formalnością.

Nasz typ: 1/+1.5 gola w meczu

Kurs: 1.56

35k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Włochy vs Polska

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że do piątego meczu grupowego Ligi Narodów reprezentacja Polski będzie przystępowała z 1. miejsca. Stało się tak głównie dzięki zwycięstwom nad Bośnią i Hercegowiną. Niby 6 punktów w tych meczach było oczywistością, ale Holendrzy i Włosi jak na razie nie pokonali tej drużyny. Za to naszej kadrze należą się słowa uznania, ale prawda jest taka, że dwa najważniejsze mecze dopiero przed nami.

Pierwszym z nich jest starcie z Włochami na ich terenie. Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości i w roli zdecydowanego faworyta stawiają zespół gospodarzy. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ generalnie Włosi dysponują dużo lepszymi zawodnikami, grają ciekawszą i lepszą piłkę, a w eliminacjach Europy dosłownie zdemolowali swoich rywali. Na nic się to jednak zdało w ostatnim bezpośrednim starciu, kiedy to udało nam się ugrać punkt. 0:0 w Gdańsku – ten mecz chyba pamiętamy wszyscy. Z jednej strony można pochwalić naszą drużynę za ambitną postawę i kilka sytuacji do strzelenia bramki, ale chyba każdy zgodzi się z tym, że to nasz dzisiejszy rywal był drużyną lepszą.

Cztery dni temu nasza kadra mierzyła się z reprezentacją Ukrainy i ten mecz udało się wygrać 2:0. Wynik cieszy, gra niestety nie. Nasi rywale stworzyli sobie dużo więcej okazji, nie wykorzystali karnego, a nasze bramki były mocno przypadkowe. Pochwalić mogę z kolei za czyste konto, ponieważ udało się je osiągnąć w trzecim kolejnym meczu. Czy ten mecz może mieć wpływ na to, co zobaczymy dzisiaj? Moim zdaniem nie. Dzisiaj trener Brzęczek wystawi zupełnie inną jedenastkę, do gry wróci Lewandowski, a taktyka z całą pewnością ulegnie zmianie.

We wrześniu 2018 roku Polska mierzyła się z Włochami na ich terenie i był to jeden z najlepszych meczów naszej reprezentacji w ostatnich 2-3 latach. Chciałbym, żeby dzisiaj się to powtórzyło, ale obawiam się, że będzie inaczej. Dla Włochów dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny, a w takich starciach ten zespół radzi sobie najlepiej. Co zatem warto obstawiać?

Co obstawiać?

Przejdę od razu do typu, którym jest podpórka w stronę gospodarzy, do której dorzucam under 3.5. Oczywiście chciałbym, żeby nasza reprezentacja rozegrała dobre spotkanie i pewnie ograła Włochów, ale jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Piłkarze Manciniego tracą do nas punkt i dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli nas przeskoczyć. Własny stadion, dobra dyspozycja w ostatnich meczach i ogromna motywacja do zwycięstwa są dzisiaj po stronie gospodarzy. Uważam również, że siła ofensywna naszej kadry nie jest na tyle duża, żebyśmy mogli zagrozić naszym rywalom, którzy słyną z żelaznej defensywy. 1X wydaje mi się być racjonalnym rozwiązaniem.

Na podbicie dorzucam under 3.5, który również powinien być formalnością. Żaden z 4 ostatnich bezpośrednich meczów nie przyniósł nawet 3 bramek, a świeżo w pamięci mamy ostatnie murowanie z Gdańska i Chorzowa. Włosi również nie słyną z ogromnej liczby bramek, a w starciu z mimo wszystko solidnie broniącą Polską nie powinni ich strzelić więcej niż 3. 3 ostatnie mecze Polaków to 3 czyste konta, a Włosi nie stracili gola w 4 z 5 ostatnich swoich spotkań. Moim zdaniem takie połączenie przełoży się na kolejne zmknięte spotkanie.

Nasz typ: 1X/-3.5 bramki

Kurs: 1.49

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN! ✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka

Kod promocyjny: ZAGRANIE50

Pieniądze można od razu wypłacić 💵

typy na polskę z włochami

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze