Już we wtorek, 29.03.2022, Polaków czeka prawdopodobnie najważniejsze spotkanie w ostatnich latach. Biało-Czerwoni grają ze Szwecją o wyjazd na mistrzostwa świata i ogromny wręcz zastrzyk gotówki dla związku. Lewandowski i spółka ostatnio musieli się mierzyć z wieloma problemami, ale czy uda się je przezwyciężyć i wygrać? BETFAN nas zabezpiecza i ma akcję “Polska guuurom”, dzięki której każdy zakład na Polaków będzie rozliczony na plus niezależnie od końcowego wyniku!

W tym momencie sprawdź nasze typy na Polska – Szwecja, a tutaj zgarnij bonusy i promocje! Darmowa analiza z kursami!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska guuurom w BETFAN

We wtorek, 29.03.2022, o godzinie 20:45 rozpocznie się jedyne barażowe spotkanie z udziałem Polaków. Nasi rodacy na własnym stadionie zmierzą się ze Szwecją. Lewandowski i spółka przez bukmacherów są uważani za faworytów, jednak dobrze wiemy, jak wyglądała ich gra w ostatnich miesiącach. Starcie ze Szwedami może więc być bardzo trudne dla Biało-Czerwonych. Warto wspomnieć, że przecież trener Michniewicz nie może korzystać z usług m.in. Milika, czy Piątka.

Spotkania kadry lepiej się ogląda, jak wcześniej się je obstawi – wtedy ma się większe emocje z kibicowania. BETFAN ma bonus z tej okazji i postanowił nas zabezpieczyć i przygotował specjalną akcję o treści Polska guuurom. W ramach niej można zagrać zakłady na Polskę, a te niezależnie od wyniku spotkania i tak będą rozliczone na plus. Jak to dokładnie działa? Wszystko tłumaczymy niżej, ale zacznijmy od założenia konta, co możesz zrobić klikając ten przycisk:

baner na polska guuurom w betfan
fot. betfan

Jak już masz konto u tego bukmachera, to kolejne kroki są bardzo proste. Jeżeli spełnisz warunki akcji, to zakład na wygraną Polski będzie rozliczony jako trafiony niezależnie od wyniku, jaki padnie na boisku. Co wymaga bukmacher, aby wziąć udział w akcji Polska guuurom?

  • postaw kupon z minimum czterema zdarzeniami
  • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40
  • kupon musi zawierać typ na wygraną Polski ze Szwecją ze specjalnego miejsca na stronie bukmachera
  • dokładna stawka 99 zł
  • minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • kupon musi zostać rozliczony do końca wtorku, 29.03.2022

Aby cały kupon był rozliczony na plus pozostałe mecze również muszą być trafione. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. Jeżeli nie wiesz, co warto dodać na kupon, to na Zagranie znajdziesz ciekawe typy od naszych ekspertów!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze