Polska – Estonia: kursy bukmacherskie (21.03.2024)

Kursy na Polska – Estonia, eliminacje do Euro 2024. Już w najbliższy czwartek reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz w ramach baraży do Mistrzostw Europy 2024. Naszym rywalem będzie znacznie niżej notowana drużyna z Estonii. Na jakie kursy bukmacherskie na Polska – Estonia warto zwrócić uwagę i które przeliczniki u legalnych bukmacherów wydają się najciekawsze w kontekście obstawiania? Zapraszam do lektury.

STS bonus 400 PLN za wygraną Polski

Polska – Estonia: Kursy bukmacherskie na 1X2

Na pierwszy ogień idą kursy na Polska – Estonia w kontekście rynku 1X2. Zakłady na rezultat meczu są najpopularniejszymi wśród graczy i w tym przypadku mamy do czynienia z sytuacją, w której mecz ma wyraźnego faworyta. Bukmacherzy wystawiając kursy zdecydowanie większe szanse na sukces dają oczywiście naszej reprezentacji. Pomimo wątpliwie dobrej formy zaprezentowanej podczas eliminacji, dalej posiadamy w zespole mnóstwo jakości względem najbliższych rywali. Estonia w swojej grupie zdobyła zaledwie 1 punkcik i przegrała 7 z 8 meczów o stawkę! W dodatku rywalizacja Polski z Estonią odbędzie się na PGE Narodowym. Między innymi dlatego Polska – Estonia kursy na wynik meczu wyglądają obecnie następująco:

Kursy na zwycięstwo

STS
1.18
Polska
7.25
remis
18.25
Estonia
Zagraj!
Fortuna
1.15
Polska
7.20
remis
17.50
Estonia
Zagraj!
Superbet
1.18
Polska
7.00
remis
17.00
Estonia
Zagraj!

Polska – Estonia: Kursy bukmacherskie na BTTS

Innym, bardzo popularnym rynkiem jest BTTS. Zakład o takiej nazwie odnosi się oczywiście do bramek zdobytych przez obie drużyny lub ich braku. Jak wyglądają kursy na Polska – Estonia właśnie w kontekście trafień obu zespołów? Bukmacherzy raczej nie spodziewają się gola zdobytego przez gości. Estonia we wspomnianych już eliminacjach do Euro 2024 w sumie strzeliła ledwie 2 bramki, a w meczu na PGE Narodowym nie powinna mieć wielu okazji do pokonania naszego bramkarza. Oto aktualne Polska – Estonia kursy na BTTS:

kursy na BTTS

STS
2.80
BTTS - tak
1.41
BTTS - nie
Zagraj!
Fortuna
2.84
BTTS - tak
1.36
BTTS - nie
Zagraj!
Superbet
2.90
BTTS - tak
1.42
BTTS - nie
Zagraj!

Polska – Estonia: Kursy bukmacherskie na over/under goli

Wielu graczy lubi również obstawiać spotkania w kierunku ilości bramek. Oczywiście w ofertach bukmacherów odnajdziemy również Polska – Estonia kursy właśnie na over lub under goli w czwartkowym meczu! Jak operatorzy postrzegają omawiany mecz w kontekście zdobytych bramek? Kursy bukmacherskie wskazują, że największe szanse są na 3-4 gole w całym spotkaniu. Wydaje się, że atrakcyjne mogą się okazać zakłady na minimum 3 trafienia w omawianej batalii. Poniżej wspomniane kursy na Polska – Estonia w kierunku właśnie overów i underów bramkowych.

kursy na over/under goli

STS
1.70
+2.5 goli
2.17
-2.5 goli
Zagraj!
Fortuna
1.68
+2.5 goli
2.14
-2.5 goli
Zagraj!
Superbet
1.70
+2.5 goli
2.15
-2.5 goli
Zagraj!

Polska – Estonia: Kursy bukmacherskie na rzuty rożne

Idąc dalej, ciekawie wyglądają również Polska – Estonia kursy na rzuty rożne. Wiadomo, że w czwartkowym spotkaniu to Biało-Czerwoni powinni dominować i atakować, a co za tym idzie, więcej kornerów powinniśmy zobaczyć właśnie po stronie podopiecznych Michała Probierza. Estonia również powinna dorzucić coś od siebie, bo stałe fragmenty mogą być nielicznymi okazjami dla rywali na strzelenie gola. Kursy na popularną linię 8.5 rożnych w STS, Fortunie i Superbet prezentują się w następujący sposób:

kursy na rzuty rożne

STS
1.75
+8.5 rzutów rożnych
2.00
-8.5 rzutów rożnych
Zagraj!
Fortuna
1.71
+8.5 rzutów rożnych
2.03
-8.5 rzutów rożnych
Zagraj!
Superbet
1.80
+8.5 rzutów rożnych
1.90
-8.5 rzutów rożnych
Zagraj!

Polska – Estonia: Kursy bukmacherskie na kartki

Skoro były Polska – Estonia kursy na rożne, to nie może zabraknąć również mnożników wystawionych na liczbę kartek! Agresji i walki na samym boisku nie powinno zabraknąć, bo przecież stawka spotkania jest do prawdy ogromna. Wielu typerów lubuje się w zakładach właśnie na liczbę pokazanych na mecz kartoników. Jeżeli więc chodzi o kartki i kursy na Polska – Estonia, to pod spodem znajdziecie te aktualne, zaproponowane przez dwóch największych bukmacherów w kraju, a więc STS i Fortunę. 

kursy na kartki

STS
1.75
+4.5 kartek
2.00
-4.5 kartek
Zagraj!
Fortuna
2.15
+4.5 żółtych kartek
1.60
-4.5 żółtych kartek
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze