fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Wczoraj próbowaliśmy bardzo agresywnie z taśmą i naprawdę niewiele brakowało. Dziś pozostało nam już o wiele mniej spotkań, dlatego też wracamy do klasycznego formatu dwóch meczów na analizę! Dziś ruszają również kwalifikacje do Dreamhacka Masters Spring, jednak ja przyjrzę się o wiele ważniejszemu chyba dla nas wszystkim wydarzeniu, czyli walce Anonymo o awans na turniej Flashpoint! Polacy są już o krok od zakwalifikowania się, a dziś będą mieć dwie szanse, żeby tego dokonać. Oczywiście wszyscy życzymy sobie, żeby stało się to jak najszybciej, jednak dopóki mecz się nie zakończy, to wiemy, że w CS: GO wszystko jest możliwe. Na ten moment jednak jedyne co ważne, to to, że jest bardzo duża szansa na to, że już za dwa tygodnie będziemy mogli kibicować Polakom na naprawdę dużym światowym turnieju! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 280PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Anonymo – DBL Poney
29.04.2021 r. Godz. 18:00

W takim razie nie mogę zacząć inaczej, niż od analizy właśnie spotkania Anonymo. Drużyna Snaxa wczoraj zagrała naprawdę fenomenalny mecz przeciwko Complexity, ale ostatecznie na trzeciej mapie lepsi okazali się być przeciwnicy i Anonymo pożegnało się z górną częścią drabinki. Nie jest to oczywiście tragedia, bo Polacy mają jeszcze nawet dwie szanse na zakwalifikowanie się na turniej, ale oczywiście jak najlepiej jest wykorzystać tę pierwszą nadarzającą się okazję, a nią właśnie jest spotkanie z DBL Poney. Co to jest za drużyna i jakie ma szanse w starciu z rozpędzonym Snaxem?

DBL Poney to francuska drużyna zbudowana, których filarami są dwaj doświadczeni zawodnicy: Lucky oraz NBK. Zrobiło się o nich głośno w momencie, gdy wyrzucili oni z rozgrywek ENCE, lecz nie zatrzymywali się i w kolejnych spotkaniach pokonali Movistar Riders oraz Endpoint. Sam zaskoczyłem się ich dobrą postawą, jednak pokazali, że doświadczenie zawodników jest bardzo wartościowe w takich kwalifikacjach, a z każdym kolejnym spotkaniem wyglądali po prostu lepiej. Czy jednak ich forma jest wystarczająca, żeby pokonać dziś Polaków, którzy rywalizowali jak równy z równym z Complexity, czyli dziesiątą drużyną na świecie?

Według mnie Anonymo jest tutaj wyraźnym faworytem i kursy na ich zwycięstwo są zdecydowanie zbyt wysokie. W obecnej formie zdominowali oni takie zespoły jak Dignitas czy Ence, a z Complexity walczyli do ostatniej mapy jak równy z równym i to nie tylko dzięki wygranym pojedynkom indywidualnym, ale także za sprawą bardzo dobrze przygotowanej gry drużynowej, przygotowanym zajęciom bombsiteów, ogólną kontrolą mapy. Oczywiście fakt dobrej formy Snaxa jest tutaj kolejnym kluczowym czynnikiem, jednak warto zauważyć, że lepsza gra Anonymo nie jest zależna od formy dnia, a po prostu wynika z dobrego przygotowania.

Również map pool daje dużo pola do manerwu polskiej ekipie, gdyż radzą sobie oni perfekcyjnie zarówno na Nuke jak i na Inferno, a są to dwie mapy, które na 100% spodziewam się zobaczyć w tym pojedynku. Wczoraj wygrali również mapę Mirage, która była wyborem Complexity, dlatego tym bardziej widać, jak szeroki map pool jest po stronie Anonymo. DBL Poney grają w ostatnich meczach bardzo dobrze, zresztą sam się tym wczoraj zaskoczyłem, jednak według mnie to jest idealny moment dla Anonymo i według mnie to oni dziś będą mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Mecz meczowi nierówny, ale po tym co wczoraj zobaczyłem w ich grze przeciwko Complexity, to wiem, że w dolnej drabince nie ma rywala, który mógłby sprostać grze Polaków. Od zwycięstwa ekipy Snaxa rozpoczynam mój kupon w STS!

STS
1.75
Anonymo wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

Havu – Sprout
29.04.2021 r. Godz. 18:00

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania dolnej drabinki, a tam czekają na nas Havu oraz Sprout! Finowie wczoraj nie dali niestety rady w spotkaniu przeciwko Mousesports, wobec czego, podobnie jak Anonymo, muszą jeszcze walczyć o awans na turniej! Moim zdaniem mają oni ogromny potencjał i ze spokojem mogą dalej walczyć w tej części drabinki. Po drugiej stronie serwera stać będą zawodnicy Sprout, którzy przebijają się przez dolną częśc drabinki i po wygranej z Dignitas mają szansę wywalczyć sobie awans na Flashpoint. Kto jest w tym spotkaniu faworytem, czego się spodziewam i co typuję?

Pomimo wczorajszej porażki 2:0 z Mousesports, ciągle to Havu jest typowany na zwycięzcę dzisiejszego spotkania. Są oni wyżej w rankingu, w ciągu ostatnich tygodni ich wskaźnik formy był wyższy i po prostu więcej ludzi na nich stawia. Ja również tutaj nie spodziewam się niespodzianki i postanowiłem zaufać im po raz drugi. Sprout jest o wiele słabszym rywalem niż Mousesports, zatem nie możemy patrzeć na dzisiejszy mecz przez pryzmat wczorajszego. Havu w ostatnich miesiącach zbudowało naprawdę solidną drużynę, a ich rywalizacja z przeciwnikami na najwyższym poziomie jest tego idealnym przedstawieniem. Ich map pool jest bardzo szeroki, jeśli chodzi o statystyki wygranych map, to przewyższają Sprout w 6/7 dostępnych map turniejowych i to tylko dlatego, że ta siódma jest ich zwyczajowym banem. Jest to pojedynek drużyn z tego samego tieru, z tą różnicą, że aktualne Havu ma możliwości i ambicje, żeby wejść poziom wyżej.

Sprout co prawda ostatnie dwa mecze zagrało naprawdę solidnie, wygrane z Dignitas i Tricked nie były dziełem przypadku, jednak długofalowo ta drużyna ma o wiele słabsze wyniki niż Finowie. Ich pierwszy wybór mapowy, czyli Dust, jest jednocześnie pierwszym wyborem Havu i to ekipa Slowiego wygrywa tam więcej spotkań, pokonała trudniejszych rywali, jest po prostu lepsza. Dodatkowo Havu złapało mnóstwo doświadczenia podczas ostatnich turniejów najwyższego tieru, podczas gdy Sprout cały czas mierzyło się jedynie ze słabszymi rywalami, a to kolejny kamyczek przeważający szalę na korzyść fińskiej formacji.

Podsumowując, według mnie Havu słusznie jest tutaj faworytem i powinno w dosyć łatwy sposób wygrać to spotkanie. Mają oni ogromny potencjał, zawodników w świetnej formie połączonych z zawodnikami o dużym doświadczeniu, na dosłownie każdej mapie wyglądają lepiej i notują lepsze statystyki niż ich rywale, a poza tym ich gra wygląda po prostu ciekawiej, mają pomysł na każdą rundę. Havu przegrywa jedynie około 20% swoich wszystkich rozgrywanych map w ciągu ostatnich trzech miesięcy i szczerze wątpię, żeby dziś ta statystyka się pogorszyła, jeśli już to w kolejnym spotkaniu przeciwko Anonymo, Sprout moim zdaniem nie ma podejścia w tym starciu!

STS
1.45
Havu wygra spotkanie

 

 

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon sts 29.04.2021 r.