Pięknie rozpoczęliśmy naszą przygodę z futsalem na Euro od trafionego kuponu. Dzisiaj do boju rusza reprezentacja Polski i z tej okazji przygotowaliśmy w Fortunie AKO Boost na piątkowe zmagania. Czy nasi rodacy będą w stanie powstrzymać faworyzowanych Chorwatów? Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie i ciesz się bonusami na start!

Rosja vs Słowacja (21.01.2022)

Zanim o meczu Polaków, to czeka nas inna rywalizacja w naszej grupie. Rosja to jedna z najlepszych ekip w Europie, nie mniej jednak ich sukcesy są bardzo odległe. Ostatni raz po medal na dużej imprezie sięgnęli podczas Mistrzostw Świata w 2016 roku, gdzie musieli uznać wyższość jedynie Argentynie i srebrne krążki powędrowały do naszych północnych sąsiadów. Ostatnie MŚ zakończyli na poziomie ćwierćfinału i głód sukcesu jest w tym zespole spory. Jeżeli spojrzymy na reprezentacje formalnych gospodarzy to znajdziemy kilku naturalizowanych piłkarzy, jak Robinho, Eder Lima, czy też Romulo. Są oni liderami swojej ekipy i postarają się na kolejnej imprezie pomóc Rosji. Pierwszym rywalem formalnych gospodarzy będzie Słowacja, która debiutuje na futsalowym Euro. Po raz pierwszy wystąpią na europejskich parkietach z nadzieją, że sprawią mniejszą lub większą sensację. Wydaje się, że nasi sąsiedzi to najsłabsza reprezentacja w grupie i Polacy będą faworytami w pojedynku z nimi. Czy formalni goście dokonają już dzisiaj niespodziankę?

Co obstawiać?

Jasne, to Rosja jest tutaj znacznym faworytem, ale dotychczasowe spotkania na Euro pokazywały, że poziom drużyn znacznie się wyrównał i warto atakować underdogi. Ja to właśnie czynię i postawię na dwa gole Słowacji. Przede wszystkim formalni gospodarze dawno ze sobą nie występowali w oficjalnym meczu. Po raz ostatni było to prawie pół roku temu na Mistrzostwach Świata. Outsider bacznie przygotował się do debiutu na ME i w grudniu rozegrał szereg spotkań, które wszystkie wygrał. Myślę, że zbyt duża pewność siebie może zgubić faworytów, a Słowaków stać tutaj na równą walkę. Liczę na ich skuteczność i minimum dwa trafienia.

Fortuna
AKO BOOST
Słowacja powyżej 1.5 goli

Zagranie grupa FB

Polska vs Chorwacja (21.01.2022)

Przenosimy się do spotkania Polaków, które rozpocznie dla nas tegoroczne Euro. Celem naszej reprezentacji jest wyjście z grupy. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Rosjanie i Chorwaci to faworyci, a tylko dwa zespoły awansują do strefy pucharowej. Nie mniej jednak futsal w naszym kraju ciągle się rozwija i widać postępy w grze na arenie międzynarodowej. Selekcjoner Błażej Korczyński powołał ciekawy skład, który będzie opierał się na zgraniu ligowym. Jest to bardzo ważne, szczególnie gdy nie ma dużo czasu na przygotowania. Tomasz Kriezel, Mateusz Madziąg, Sebastian Grubalski, Tomasz Lutecki na co dzień występują w Constracie Lubawa, a Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Sebastian Leszczak, Michał Marek w Rekordzie Bielsko-Biała. Wiele par oczu będzie skierowanych właśnie na Mikołaja Zastawnika, o którym mówiło się kiedyś o wielkim talencie, ale ostatnia kontuzja zahamowała nieco jego rozwój. Przeciwnikiem Polaków będzie Chorwacja, która jest regularnym uczestnikiem ME, chociaż jej zawodnicy nie zakwalifikowali się do poprzedniego Euro. Wydaje się, że futsal w tym kraju się nie rozwija, a zmienić ma to sukces uzyskany w Holandii. Dla nich wyjście z grupy to również cel minimum. Czy formalni goście wywiążą się z roli faworyta?

Co obstawiać?

Jestem zdania, że będzie to bardziej wyrównany pojedynek, niż wskazują na to kursy. Przede wszystkim Polacy będą bazować na swoim zgraniu i na indywidualnościach jak groźne strzały z dystansu dokonywane przez Sebastiana Leszczaka. Ponownie stawiam na dwa trafienia underdoga z nadzieją, że skuteczność naszych reprezentantów zostanie podtrzymana. Przygotowania do Euro szły całkiem nieźle i nadzieje są spore. Chorwacja nie jest aż tak groźna tak jak to bywało w przeszłości i pomimo, że są faworytami, to szybkim przełączeniem gry z obrony do ataku można ich zaskoczyć, ale również strzały z dystansu będą ważne. Kibicujemy naszym i włączamy odbiorniki podczas piątkowego wieczora!

Fortuna
AKO BOOST
Polska powyżej 1.5 goli

Futsal zakład specjalny 21.01.

Futsal Zagranie AKO 21.01. Fortuna

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze