Polonia Warszawa – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.03.2024

Zawodnik Polonii podający piłkę

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Wisła Płock? Czarne Koszule na ligowe zwycięstwo czekają już od października i ostatnio spadli do strefy spadkowej. Beniaminek postara się przełamać w piątek, kiedy to zmierzy się na własnym obiekcie z Wisłą Płock. A gdzie i w jaki sposób to spotkanie można będzie zobaczyć na żywo? O tym przeczytacie w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Polonia Warszawa – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Polonii Warszawa z Wisłą Płock będzie jednym z trzech piątkowych meczów Fortuna 1. Ligi. Czarne Koszule ostatnio znalazły się w strefie spadkowej, zaś Nafciarze niezmiennie walczą o powrót do PKO BP Ekstraklasy. Rywalizacja o której mowa w tym tekście rozpocznie się 15. marca 2024 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o dostępne opcje na obejrzenie tego starcia, niestety nie będzie można obejrzeć go na żywo w TV. Na kanałach Polsatu będą pokazywane wówczas inne spotkania, jednak warto zajrzeć do sieci, bo tam odszukamy już legalne i sprawdzone źródło transmisji!

Polonia Warszawa – Wisła Płock: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej ma świadomość tego, iż spotkania piłkarskie pokazywane są także w Internecie za sprawą streamów online. Także mecz Polonii Warszawa z Wisłą Płock będzie można obejrzeć w taki sposób, jednak transmisja tego typu nie będzie darmowa. Jeśli chcecie obejrzeć to starcie online, to należy wykupić pakiet Polsat Box Go, którego cena to obecnie 40 PLN. Warto zainteresować się także kursami bukmacherskimi na omawiane spotkanie, które to obecnie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Wisła Płock?

Zmierzając zatem powoli do podsumowania całego tego tekstu, jeśli zastanawialiście się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i spotkanie Polonii z Wisłą, to mam nadzieję, że znaleźliście odpowiedzi na te pytania. Akurat rywalizacja w Warszawie nie zostanie pokazana na żywo w TV, jednak bez problemu będziecie w stanie zobaczyć w formie streamu online w Internecie! Niestety jednak nie będziemy w stanie skorzystać z żadnego darmowego źródła, a za dostęp do wspomnianego streamu w Polsat Box Go trzeba będzie zapłacić. Mimo wszystko trzymam kciuki za jak największe emocje podczas piątkowej rywalizacji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze