Polonia Warszawa – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.12.2023

Piłkarze Polonii podczas rozmowy z trenerem

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Stal Rzeszów? W piątkowy wieczór odbędą się pierwsze spotkania w ramach najnowszej, 17. kolejki Fortuna 1. Ligi! Jednym z nich będzie batalia w Warszawie, gdzie miejscowa Polonia zmierzy się ze Stalą Rzeszów. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Polonia Warszawa – Stal Rzeszów, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Polonii ze Stalą Rzeszów będzie pierwszym spotkaniem w ramach najnowszej, 17. kolejki Fortuna 1. Ligi. Obydwa zespoły skupiają się raczej na utrzymaniu w lidze, aniżeli na walce o awans do Ekstraklasy. Oznacza to, że sama batalia w stolicy powinna być zacięta i wyrównana, o czym świadczą również kursy, które zaraz przedstawię. Wpierw powiedzmy sobie jednak, że omawiany mecz rozpocznie się 1. grudnia 2023 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi natomiast o transmisję w TV, takowej niestety nie znajdziemy, co zdarza się dość często w przypadku spotkań Fortuna 1. Ligi.

Polonia Warszawa – Stal Rzeszów: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście w XXI wieku brak transmisji jakiegoś meczu w telewizji to żadna tragedia. Obecnie zdecydowaną większość ciekawych meczów można oglądać w Internecie i podobnie jest w przypadku Polonii Warszawa ze Stalą Rzeszów. Mówiąc nieco konkretniej, prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i właśnie na Polsat Box Go bez przeszkód włączymy legalny i bezpieczny stream online z tej batalii. Niestety jednak za dostęp do takiej usługi trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Na pakiet w Polsat Box Go możecie natomiast zarobić, obstawiając kupon bez ryzyka aż do 200 PLN u nowego bukmachera, a więc ComeOn!

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Stal Rzeszów?

Finalnie wychodzi zatem na to, że spotkanie Polonii Warszawa ze Stalą Rzeszów będzie możliwe do obejrzenia tylko i wyłącznie w Internecie. Prawa transmisyjne do gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie mecze rozgrywek w telewizji, o tyle każde starcie znajdziemy w Polsat Box Go. Jeżeli jesteście więc kibicami futbolu klubowego w Polsce, to być może warto rozważyć ewentualny zakup wspomnianego pakietu. Na koniec zachęcam do zerknięcia na to, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę w kontekście innych spotkań 17. kolejki. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze