Polonia Warszawa – Resovia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.04.2024

Zawodnik Polonii przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Resovia? Ostatnim spotkaniem 26. kolejki w Fortuna 1. Lidze będzie batalia szalenie ważna dla układu dolnej części tabeli. W meczu o przysłowiowe 6 punktów Polonia Warszawa zmierzy się z Resovią. Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo? Zapraszam do zgłębienia tematu i sprawdzenie poniższego artykułu!

Polonia Warszawa – Resovia, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Polonii z Resovią będzie ostatnim spotkaniem w ramach 26. kolejki gier na boiskach Fortuna 1. Ligi, o czym zdążyłem już z resztą wspomnieć. Obydwa zespoły walczą o pozostanie na drugim poziomie rozgrywkowym – Polonia obecnie zajmuje 16. lokatę, zaś Resovia jest na ostatnim bezpiecznym miejscu. Sam mecz powinien być więc bardzo zacięty i ciekawy! Rozpocznie się on 8. kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00. W tym miejscu powiem już o transmisji w TV, która będzie dostępna na żywo, jednak niestety nie za darmo. Odnajdziemy ją na Polsat Sport Premium 1, a więc na dodatkowo płatnym kanale. A jak wyglądają aktualne kursy na to starcie?

Polonia Warszawa – Resovia: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej ma świadomość tego, iż spotkania piłkarskie pokazywane są także w Internecie za sprawą streamów online. Także mecz Polonii Warszawa z Resovią będzie można obejrzeć w taki sposób, jednak transmisja tego typu nie będzie darmowa. Jeśli chcecie obejrzeć to starcie online, to należy wykupić pakiet Polsat Box Go, którego cena to obecnie 40 PLN. Darmowych alternatyw w formie transmisji internetowych niestety w Polsce nie znajdziemy. Jeżeli zastanawiacie się jednak, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to absolutnie wszystkie mecze rozgrywek znajdziemy właśnie na Polsat Box Go!

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Resovia?

Mam nadzieję, że macie już wiedzę i pojęcie o tym, gdzie oglądać Polonia Warszawa – Resovia. Dobrą informacją jest dostępność transmisji w TV, jak i w formie streamu online. Niestety jednak za każdą z tych opcji trzeba będzie zapłacić, bo zarówno Polsat Sport Premium 1, jak i Polsat Box Go to dodatkowo płatne opcje. Na obecny moment nie znajdziemy darmowych i legalnych alternatyw. Kibicom rozgrywek Fortuna 1. Ligi, którzy zechcą jednak zobaczyć to starcie na żywo, życzę wielkich emocji i jak najlepszego spotkania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze