Polonia Warszawa – Chrobry Głogów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.03.2024

Zawodnik Polonii z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Chrobry Głogów? Walka o awans do Ekstraklasy, jak i o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze są szalenie ciekawe. W tym drugim kontekście bardzo ważna będzie niedzielna batalia Polonii z Chrobrym Głogów. O tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na żywo opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online z sobotniej potyczki w Warszawie!

Polonia Warszawa – Chrobry Głogów, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Polonii z Chrobrym będzie szalenie istotnym meczem w kontekście walki o utrzymanie na poziomie Fortuna 1. Ligi. Mowa tu o jednym z trzech niedzielnych meczów na zapleczu Ekstraklasy. Te konkretne zmagania rozpoczną się 3. marca 2024 roku o godzinie 15:00. Jak można będzie zobaczyć to spotkanie na żywo? Jeśli chodzi o transmisję w TV, to niestety takiego rozwiązania na polskim rynku nie znajdziemy. Niektóre spotkania Fortuna 1. Ligi pokazywane są na sportowych kanałach Polsatu, jednak tego konkretnego meczu w telewizji niestety nie odszukamy.

Polonia Warszawa – Chrobry Głogów: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście w XXI wieku brak transmisji jakiegoś meczu w telewizji to żadna tragedia. Obecnie zdecydowaną większość ciekawych meczów można oglądać w Internecie i podobnie jest w przypadku Polonii Warszawa ze Chrobrym Głogów. Mówiąc nieco konkretniej, prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i właśnie na Polsat Box Go bez przeszkód włączymy legalny i bezpieczny stream online z tej batalii. Niestety jednak za dostęp do takiej usługi trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Jak natomiast wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz 22. kolejki?

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Chrobry Głogów?

Jeżeli głowiliście się nad tym, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i batalię Polonii z Chrobrym, to okazuje się, że transmisję na żywo znajdziemy tylko i wyłącznie w internetowym serwisie Polsat Box Go. Niestety w tym przypadku nie znajdziemy omawianego spotkania na żywo w TV, a jedyną legalną alternatywą jest wspomniany stream online. Polecam na koniec zerknąć na inne transmisje bukmacherów, by przy okazji tej niedzieli nie przegapić żadnego ciekawego spotkania! Powodzenia i masy emocji przy okazji batalii Polonii z Chrobrym!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze