Polonia Warszawa – Arka Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.02.2024

Piłkarz Polonii podający piłkę

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Arka Gdynia? Tydzień po starcie PKO BP Ekstraklasy ruszyły również rozgrywki Fortuna 1. Ligi, które także mają do zaoferowania wiele interesujących gier. W sobotę odbędzie się chociażby batalia Polonii Warszawa z Arką Gdynia, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i jak obejrzeć ten mecz na żywo. Przyjemnej lektury.

Polonia Warszawa – Arka Gdynia na żywo w TV

Już w ten piątek na dobre wystartowała runda wiosenna w Fortuna 1. Lidze, a sobota związana jest z trzema bataliami na drugim poziomie rozgrywkowym. Starcie Polonii z Arką zapowiada się świetnie, gdyż mówimy o dwóch zasłużonych dla polskiej piłki klubach. Samo spotkanie w stolicy Polski ma rozpocząć się 17. lutego 2024 roku o godzinie 17:30. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to niektóre spotkania pokazywane są na żywo w TV. Podobnie będzie w tym przypadku, gdyż tego rodzaju transmisję odnajdziemy na Polsat Sport News. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie przed tym starciem?

Polonia Warszawa – Arka Gdynia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy dla opisanej wyżej transmisji w TV są jakieś alternatywy i gdzie jeszcze można będzie obejrzeć spotkanie Polonia – Arka na żywo? Oczywiście w Internecie, ponieważ coraz większy % gier piłkarskich pokazywany jest w formie streamów online. Mam tu oczywiście na myśli legalne i bezpieczne opcje, a taką będzie w przypadku meczu Polonia – Arka Polsat Box Go. Jest to oficjalny serwis telewizji Polsat i po założeniu konta, oraz wykupieniu odpowiedniego pakietu bez problemu obejrzymy interesujące nas gry Fortuna 1. Ligi na żywo! Niestety darmowych i bezpiecznych alternatyw na polskim rynku brak.

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Arka Gdynia?

Wychodzi zatem na to, że rywalizacja w Warszawie będzie możliwa do obejrzenia zarówno w TV, jak i w formie streamu online. W obydwu przypadkach mówimy o transmisji telewizji Polsat, która w obecnych rozgrywkach posiada prawa transmisyjne do spotkań Fortuna 1. Ligi. Ciekawe mecze piłkarskie na żywo można jednak znaleźć także chociażby w Totalbet TV, czy STS TV. Warto więc sprawdzić aktualną rozpiskę, a ja życzę już miłego oglądania i wielu emocji podczas batalii w stolicy Polski!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze