fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Wczoraj mieliśmy dzień pełen niespodzianek i niesamowitych spotkań! Najpierw Complexity wypuściło z rąk przewagę 11:4 na drugiej mapie, dzięki czemu ostatecznie NiP powrócił do meczu i zakończył całe spotkanie swoim zwycięstwem, natomiast później Furia w fenomenalnym stylu pokonała Astralis 2:0!! Chyba nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw, zwłaszcza jeśli chodzi o obecność Ninjy w półfinałach rozgrywek. Dziś jednak przed nimi o wiele groźniejszy rywal, który nie pozwoli im na takie powroty do spotkania. Pozostaje nam tylko pytanie, czy będziemy mieć kolejny dzień pełen niespodzianek, czy jednak faworyci tym razem staną na wysokości zadania?

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gambit – NiP
10.04.2021 r. Godz. 15:30

Już za półgodziny rusza pierwszy półfinał, gdzie faworyt do wygrania całego turnieju, czyli Gambit podejmować będzie czarnego konia, czyli Ninjas in Pyjamas. Rosyjska ekipa jest tutaj zdecydowanym faworytem, zwłaszcza po tym, jak poradzili sobie z Astralis w meczu fazy play-in. Widać, że ich dobra forma ciągle się utrzymuje i każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie tutaj ogromną niespodzianką. Oczywiście musimy pamiętać o tym, że NiP uwielbia niespodzianki i sprawia je od początku turnieju. Czy jednak wystarczy im sił i szczęścia na pokonanie Rosjan? Czego się można spodziewać w tym meczu?

Moim zdaniem szczęście NiP się już skończyło i raczej nie zobaczymy już nagłych powrotów do gry. O ile wczoraj Complexity zupełnie zawiodło i wypuściło zwycięstwo ze swoich rąk, tak jednak Gambit jest obecnie o wiele pewniejszą i zdecydowaną drużyną, która nie wykorzysta każde najmniejsze potknięcie i będzie dociskać swojego rywala aż do końca mapy. NiP natomiast wydaje się być w dosyć chwiejnej formie i moim zdaniem jest obecnie najsłabszą drużyną, która pozostała w walce o zwycięstwo turnieju. Dziś Complexity, gdy jeszcze panowało nad grą, to kontrowało NiP bardzo często i bardzo łatwo, a przecież Gambit stać na wiele więcej. Ninje nie są stabilne w swojej grze, nie mają również jednej mocnej mapy, na której dominują i są niepokonani. Każdy ich wynik to rezultat dobrej formy dnia kluczowych zawodników, a w meczach półfinałowych to może być za mało, żeby powalczyć.

Gambit natomiast jest w fenomenalnej formie, rozpędzony i silny. Pozostali faworyci do wygrania całego turnieju zostali już wyeliminowani i teraz to Rosjanie trzymają karty w swoich rękach. Seria dziewięciu zwycięstw robi wrażenie, zwłaszcza że przedłużyli ją wygrywając na Astralis 2:0! Nie widzę u nich słabego punktu w grze, a muszę przyznać, że wcześniej w nich nie wierzyłem. Ich map pool jest jednak tak szeroki, że żadna drużyna nie jest w stanie ich zaskoczyć. Również na każdej mapie, na której NiP czuje się dobrze, to Gambit czuje się wyśmienicie! Zarówno Overpass, Inferno, Mirage, to wszystko są mapy, na których Gambit po prostu nie przegrywa. Jeśli dorzucimy do tego fakt, że mogli dziś odpoczywać sobie i oglądać zmagania swoich rywali dodatkowo przeważa szalę na ich korzyść.

Według mnie NiP nie gra w tym turnieju wybitnie, jednak gra ich przeciwników często wyglądała po prostu jeszcze gorzej, co idealnie pokazała końcówka meczu z Complexity. W przypadku gdy ich rywal gra na o wiele wyższym poziomie, wtedy już nie wytrzymują tempa, czego nauczyliśmy się z ich starcia przeciwko Heroic. Gambit jest moim zdaniem obecnie jednym z dwóch najlepszych zespołów na świecie i ich agresywny styl gry z pewnością nie pozwoli na wiele szwedzkiej ekipie. Dodatkowo z uwagi na przewagę map, jaką posiada Gambit, uważam, że wynik 2:0 jest tutaj najbardziej prawdopodobną opcją. Gra NiP jest niepoukładana i chaotyczna, a Gambit gra bardzo ofensywnie i skutecznie, nie sądzę, żebyśmy byli świadkami kolejnej niespodzianki.

 

forBet
2.03
Gambit wygra 2:0

Baner grupy typerskiej facebook


Heroic – Furia

10.04.2021 r. Godz. 19:00

Przechodzimy teraz do drugiego meczu, który na papierze wydaje się być o wiele bardziej wyrównany niż ten pierwszy! Heroic notuje świetną serię zwycięstw i pokonuje każdy kolejny etap rozgrywek niczym burza. Furia natomiast włączyła GodMode w fazie play-off i nie straciła jeszcze mapy podczas tej rundy. Obydwie drużyny z pewnością są w niesamowitej formie, co więc typować dziś? Kto według mnie lepiej wypada w statystykach, mapach i po prostu aktualnej dyspozycji?

Heroic co prawda notuje naprawdę fantastyczną serię zwycięstw, bo osiem meczów bez porażki to nie lada wynik, jednak moim zdaniem dopiero teraz przyszedł ich prawdziwy sprawdzian. Poprzednie zespoły takie jak Complexity, NiP czy OG nie były w swojej najwyższej formie i po prostu nie stawiły dużego oporu duńskiej formacji. Furia natomiast jest rozpędzona po zwycięstwie na Astralis i z pewnością jest o wiele bardziej niebezpiecznym przeciwnikiem. Szczerze mówiąc spodziewałem się tutaj bardzo wyrównanych kursów, tymczasem Heroic jest tutaj stawiane przez bukmacherów w roli faworyta.

Furia zajęła drugie miejsce w swojej grupie, dlatego też fazę play-off rozpoczynała już od pierwszej rundy. Nie przeszkadzało to jednak Brazylijczykom i w pierwszym meczu gładko pokonali G2 2:0, a we wczorajszym ćwierćfinale zmiażdżyli Astralis, nie dając Duńczykom cienia szansy na awans do kolejnej fazy. W wyśmietniej formie są Art oraz Kscerato, jednak prawdziwą siłą drużyny jest ich wyjątkowo agresywny styl gry i szybkie zajmowanie pozycji na mapie, co po prostu zaskakuje przeciwników, którzy nie potrafią przeciwstawić się tak dynamicznym zagraniom, zwłaszcza grając po stronie broniącej. Może nie jest to 100% pewny typ, jednak wydaje mi się, że ze względu na wysokość kursu, dobrym wyborem będzie tutaj pójście w bezpośrednie zwycięstwo ekipy Viniego. We wczorajszym meczu z Astralis zaprezentowali się fenomenalnie i wydaje mi się, że w starciu z Heroic, które do tej pory nie mierzyło się jeszcze z drużyną z absolutnego topu, obecna forma Furii może być wystarczająca do ich awansu do finału.

Podsumowując, jest to zdecydowanie najciekawszy mecz dziś i na papierze obydwie drużyny są bardzo mocne. Moim zdaniem jednak kursy na zwycięstwo Furii są zdecydowanie zbyt wysokie i widzę w tym typie dobrą wartość. Są oni w bardzo dobrej formie i widać, że świetnie przygotowali się na fazę play-off, nie stracili tu jeszcze ani jednej mapy grając przeciwko G2 i Astralis! Ich map pool również pozwala na równą rywalizację z różnymi ekipami, ich Vertigo jest mega mocne, również Train jest doskonale przygotowany przez nich. Heroic również jest w dobrej dyspozycji i nie należy ich skreślać z miejsca, jednak tak jak mówiłem, nie mieli oni jeszcze prawdziwego sprawdzianu. Według mnie Furia ma dużo argumentów w swojej ręce, a jeśli Heroic nie znajdzie sposobu na zatrzymanie Arta, wtedy mecz może skończyć się jeszcze szybciej! Wrzucam zwycięstwo Furii na mój kupon w Forbet i czekam na rozpoczęcie spotkania!

 

forBet
2.05
Furia wygra mecz

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon forbet 10.04.2021 r.