Przed nami finałowy mecz w Valorant Champions Tour, gdzie Polacy powalczą o zwycięstwo w całym turnieju rangi Challengers. Acend zmierzy się z G2 Esports i na pewno będzie to świetne widowisko, a do tego zeek będzie miał okazję zrewanżować się na Samurajach. Typujemy finał VCT razem z ciekawym starciem w LCS NA, więc kibice esportowi na pewno nie będą się dzisiaj nudzić. Sprawdź moje propozycje typów na niedzielę!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe w STS z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Acend – G2 Esports
(15:00 niedziela, 11.07.2021)

W finale VCT Challengers Stage 1 wystąpią gracze Acend i G2 Esports. Trudno tę parę obecnie nazwać dwoma najlepszymi ekipami w Europie. O ile jeszcze o pierwszej z tych drużyn można powiedzieć, że zalicza się do ścisłej trójki, tak o G2 już zdecydowanie nie. Te ma bowiem o wiele więcej szczęścia niż umiejętności, a w drabince dotychczas nie trafiało na niewygodnych rywali. Wszystko układało się po myśli Samurajów, ale Ci nawet z Guild Esports, szwedzką drużyną, musieli stoczyć aż pięciomapowy bój. G2 Esports ma jeszcze zdecydowanie bardzo dużo do poprawy na wielu płaszczyznach, a z taką formą nie będzie dobrze reprezentowało Europy na arenie międzynarodowej. 

Acend z kolei jest tak samo świeżo sklejoną ekipą, ale prezentuje zupełnie inny, o wiele wyższy poziom. Podczas Valorant Champions Tour Challenger Stage 1 w Europie nie miało sobie równych. Drużyna Polaków, gdzie grają zeek i starxo, ograła kolejno Teram BDS, Rix.GG Thunder, FunPluh Phoenix i Guild Esports. W czterech meczach w tym turnieju straciła zaledwie jedną mapę, a przecież rywalizowała na dość trudnych rywali. Do tego jeszcze wcześniej dołożyła wygraną z BIG wynikiem aż 2:0. Trudno więc wskazać, aby obecnie był jakikolwiek inny zespół lepszy niż Acend, przynajmniej przy formie tej drużyny. 

W świetnej dyspozycji są cNed i starxo, którzy na serwerach regularnie, raz za razem, wyczyniają prawdziwe cuda. Turek ma nawet rating na poziomie 1.42, co biorąc pod uwagę drużyny, na jakie gra, jest wręcz świetnym wynikiem. W G2 Esports trudna szukać tak dobrych graczy, mixwell obniżył loty, a nukkye jest mocno niestabilny. Podobnie zresztą jak keloqz, który w jednej rundzie gra świetnie, a w innej wchodząc rywalom na plecy nie potrafi zrobić nawet jednej eliminacji. Dysproporcja w formie jest więc bardzo duża.

Co obstawiać?

Acend jest mocnym faworytem i wcale się temu nie dziwię. Przede wszystkim pamiętajmy, że to także starcie pomiędzy Aleksandrem “zeekiem” Zygmuntem, a G2 Esports, które wyrzuciło go ze składu. Na razie wychodzi na to, że wyszedł na tym lepiej, bowiem dołączył do mocniejszej drużyny. Teraz będzie więc miał świetną okazję, aby to udowodnić. W STS znajdziemy kurs na zwycięstwo Acend w okolicach 1.52, więc to świetna opcja do AKO.

STS
1,52
Acend wygra z G2 Esports

Baner grupy esportowej

Evil Geniuses – Cloud9
(02:00 poniedziałek, 12.07.2021)

W LCS NA mecze rozgrywane są późnym wieczorem dla naszej strefy czasowej, a nawet w nocy. Wszystko przez to, że są to spotkania z regionu Ameryki Północnej. Dla samych zawodników nie ma to większego wpływu, ale system rozgrywek już tak. Jest to jeden długi sezon, a do play-offów wchodzą prawie wszyscy, bo aż 8 na 10 ekip. Dlatego też teraz walczą głównie o lepszą pozycję. 

Gracze Evil Geniuses i Cloud 9 dotychczas wyglądali solidnie w sezonie, ale zajmują kolejno trzecie i czwarte miejsce w tabeli, za plecami 100Thieves oraz TSM. Mają po tyle samo wygranych, jednak uważam, że to C9 lepiej wyglądało w ostatnich dniach. Ograło m.in. Dignitas, a wcześniej rozprawiło się z Liquid i Immortals. Po drugiej stronie mamy EG, które miało stosunkowo prostszy terminarz. Dlatego też właśnie typuje, iż to C9 zwycięży tym razem. 

Co obstawiać?

Tak, jak wspomniałem wyżej, uważam, iż to Cloud9 ma lepszy skład i jest w wyższej formie. C9 zdarzają się naturalnie wpadki, ale nie mniej niż Evil Geniuses. Sam kurs na Cloud9 w zakładach bukmacherskich STS to z kolei 1.57, więc to dobry dodatek do AKO, które łącznie wyniesie więc 2.39. Chmury mają dużo do udowodnienia w tym sezonie i takie spotkania po prostu muszą wygrywać.

STS
1.57
Cloud9 wygra z Evil Geniuses

Jak grać bez ryzyka do 230 PLN? Regulamin promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Więcej o ofercie STS przeczytasz TUTAJ

kupon typy esport 11.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze