Flashpoint trwa w najlepsze i powoli będziemy zmierzać do rozstrzygnięć w grupie. W niedzielę swoje spotkanie rozegra m.in. OG, które zmierzy się Cloud9. Drużyna Mateusza “mantuu” Wilczewskiego jest niewątpliwie faworytem i ma duże szanse na to, żeby dzisiaj wygrać. Czy Polak poprowadzi swoją ekipę do kolejnego zwycięstwa? Tego dowiemy się już wieczorem, a tymczasem możecie sprawdzić ciekawy singiel w BETFAN.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cloud9 – OG

Niedziela, 15.11.20 – 17:00

Spotkanie pomiędzy Cloud9 a OG zostało zaplanowane na godzinę 17:00. Będzie to dzisiaj drugi mecz dnia, więc może się trochę przesunąć w czasie. Wszystko zależne jest od tego, jak szybko zakończy się rywalizacja pomiędzy Virtus.pro, a Gen.G. Mecz C9 z formacją Mateusza “mantuu” Wilczewskiego, to pierwsza runda drabinki przegranych w grupie C. Stawka jest wysoka,  a przed Chmurami trudne zadanie. W końcu to zespół sponsorowany przez RedBulla jest faworytem i nie można się temu dziwić. Szósta siła świata w ostatnich tygodniach wygląda bardzo dobrze i w zasadzie tylko gorsze dni sprawiają, że przegrywa. Tak było, chociażby przy porażkach z Gen.G, czy forZe.

Duży udział w zwycięstwach OG ma niewątpliwie mantuu. Polak, mieszkający w Anglii, jest ważnym punktem swojej ekipy i snajperka w jego dłoniach potrafi działać spustoszenie. Ma również najlepszy rating z drużyny, wynoszący 1.12. Zapewne będziecie się zastanawiali co tak mało, ale warto pamiętać, że tutaj cała drużyna gra bardzo wyrównanie. Wejście na szczyt OG trochę zajęło, gdyż od uformowania składu minęło kilka dobrych miesięcy. Jednak teraz, gdy formacja Polaka zaliczana jest do najlepszych, to nie zanosi się na to, żeby szybko miała zejść z tego poziomu. Za wyjątkiem kilku wpadek, gra bardzo przyzwoicie i momentami jedynie brakuje jej doświadczenia – ale to też przyjdzie z czasem. 

Dla porównania dla Cloud9 będzie to dopiero drugi mecz w nowym składzie, ale po tym, jak wyglądało w debiucie, można się obawiać o to, czy w ogóle nawiąże walkę z OG. Porażka z Virtus.pro 0:2 nie obrazuje tego, jak grało C9. Te na mapie rywala, Inferno, było bezradne i przegrało do pięciu. Na swojej próbowało nawiązać walkę, ale ostatecznie uległo 14:16. To nie napawa optymizmem przed rywalizacją z mocnym OG, które z całą pewnością jest silniejsze niż Niedźwiedzie i jeszcze częściej będzie wykorzystywać błędy Chmur. Trudno w przypadku takiego starcia porównywać ze sobą statystyki graczy, czy procent wygranych na mapach, gdyż Cloud9 dopiero zaczyna grać w nowym składzie.

Zagranie na esport

Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że jeżeli es3tag i woxic nie odpalą, tak jak to robili w Astralis, czy mousesports, to C9 szybko stanie się amerykańskim średniakiem. Samo dowodzenie przez ich IGL-a też nie jest wybitne, bo po stronie atakującej wcale nie było widać wielu ciekawych zagrań. Wnioskując po formie obydwóch drużyn, to OG ma więcej argumentów po swojej stronie i to właśnie zwycięstwo drużyny mantuu typuje w tym spotkaniu. W BETFAN jest ciekawy zakład na to, że właśnie OG wygra i Polak zdobędzie na pierwszej i drugiej mapie minimum 38 eliminacji. Nie jest to bardzo wysoka linia i da się ją spełnić, a kurs jest wysoki, gdyż wynosi 1.90. 

W ostatnich spotkaniach, gdy OG wygrywało, to mantuu zdobywał odpowiednio 40 i 50 eliminacji na pierwszych dwóch arenach. Nawet gdy te przegrywało, to Polak potrafił wykręcić 47 zabójstw. Nasz rodak jest w wysokiej formie, więc linia 38 eliminacji jest jak najbardziej do zrealizowania. Tym bardziej że rywal, przeciwko któremu przyjdzie mu grać, jest idealnie pod pasowany pod styl gry mantuu.  Czy Wilczewski po raz kolejny poprowadzi swoją drużynę do wygranej i zapewni jej bardzo ważne zwycięstwo? O tym dowiemy się już dzisiaj wieczorem, ale można być pewnym, że czeka nas dużo emocji. 

Moja propozycja: OG wygra i mantuu minimum 38 eliminacji (1 i 2 mapa)

Kurs: 1.90

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

BETFAN oferta

Zaloguj się aby dodawać komentarze