Zdjęcie: Norbert Barczyk / pressfocus

W sobotę G2 Esports nie do końca zagrało na swoim poziomie, ale ostatecznie ograło SK Gaming. Z kolei Rogue wręcz przejechało się po Fnatic i dość pewnie ograło swoich rywali. Dzisiaj czeka nas kolejny dzień zmagań, już ostatni z superweeka. W niedzielę będziemy świadkami m.in. rywalizacji exceL eSports z G2 Esports i Rogue z SK Gaming, a te dwa starcia wziąłem pod lupę. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

exceL eSports – G2 Esports

Niedziela, 27.10.20 – 21:00

Rywalizacja pomiędzy G2 Esports a exceL eSports zapowiada się na dość interesującą. Głównie ze względu na to, że G2 będzie mogło zakończyć superweek z bilansem 3:0, a Czekolad będzie miał okazje się zmierzyć na mid-lanera mistrzów Europy – Capsa, jednego z najlepszych zawodników na świecie ze środkowej alei. Polsko-polskie starcia zawsze budzą też wiele dodatkowych emocji i nie inaczej powinno być tym razem. G2 podejdzie do tego starcia w roli zdecydowanego faworyta i trudno się temu dziwić. Pierwsze swoje spotkanie, które rozegrało z MAD Lions, wygrało bardzo pewnie i Lwy nie potrafił dojść do głosu w piątkowym meczu.

Z kolei wczoraj w rywalizacji z SK Gaming było już nieco gorzej. Początek spotkania stał pod znakiem dobrej gry SK, jednak te później oddało inicjatywę G2. Jankos i spółka dobrze się wyskalowali i grali wokół ważnych obiektów na mapie, co pomogło im w odniesieniu zwycięstwa. Zarówno w spotkaniu z MAD Lions, jak i rywalizacji z SK Gaming, duży wpływ na końcowe wygrane miał Rekkles, który świetnie wpasował się do drużyny. Były strzelec Fnatic nie potrzebował czasu na aklimatyzacje i w pierwszym starciu wykręcił bilans 9/0/9 na Sivir, a w drugim 3/0/6 na Jhinie. Tak dobra dyspozycja Rekklesa to ważny czynnik przy analizach, gdyż jak widać, ma szeroki champion pool, więc banowanie championów pod niego, to marnowanie wykluczeń. 

exceL eSports ma więc niemały problem, bo trudno będzie wykluczyć Rekklesa, a jeszcze trudniej Capsa. Z kolei bany na takie postacie, jak Graves, czy Lillia mogą okazać się dość zmarnowane. Jankos jest w bardzo dobrej formie, co też pokazał w sobotnim meczu. W exceL dobrze prezentuje się Czekolad, którego Orianna siała spustoszenie w szeregach Schalke. Jednak polski mid-laner i jego drużyna nie zagrali tak dobrze w starciu z Rogue, które przegrali. Łącznie ich bilans na ten moment to 1:1 i do rywalizacji z G2 przystępują w roli underdoga. Ich szanse oceniam na dość niskie, a poszedłbym nawet w handicap eliminacji na korzyść G2 Esports, gdzie te wygra co najmniej pięcioma fragami. Kurs w tym wypadku to aż 1.68.

Moja propozycja: G2 Esports więcej eliminacji z handicapem -4.5
Kurs: 1.68

Zagranie na esport

Rogue – SK Gaming

Niedziela, 27.10.20 – 18:00

Jako drugie starcie tego dnia pod lupę biorę rywalizację Rogue z SK Gaming. RGE to formacja, która w tym sezonie jest niezwykle groźna, co też zdążyła już pokazać. Najpierw nie dała najmniejszych szans exceL eSports, a w sobotnim starciu ograła Fnatic i to dość wysoko oraz pewnie. Selfmade i spółka nie mieli żadnych szans z ekipą Inspireda, a ostatecznie przegrali 10:24. W RGE imponuje nie tylko Larssen, którego Twisted Fate był niezwykle groźny (statystyki 6/0/13), ale też Trymbi. Młody, polski wspierający zagrał świetnie spotkanie na Rakanie, a spotkanie zakończył z aż 19 asystami i miał drugi największy udział w eliminacjach w swoim zespole.

Wizja, jaką tworzy na mapie Trymbi to kolejny mocny atut, który przemawia właśnie za Rogue. Polski support zresztą mówił o tym też w wywiadach i widać, że jest mocną wartością dodaną dla zespołu, a nie tylko “budżetowym Vanderem”. Trudno szukać słabych punktów w zespole RGE, chociaż można odnieść wrażenie, że Inspired nieco gorzej wszedł w ten sezon niż prezentował się w poprzednim. Jednak dzisiaj będzie miał doskonałą szansę na rehabilitację, gdyż przecież SK Gaming nie jest nie wiadomo, jak groźną drużyną. Do tego należy pamiętać również, że Tynx nie jest przecież aż tak groźnym junglerem, a jego champion pool dość ograniczony. 

Rogue ma niemal wszystkie argumenty po swojej stronie, żeby w niedzielę ograć SK Gaming. Jeżeli zespół Polaków nie odda za dużo przewagi na starcie, to powinien bez problemu sięgnąć po pewną wygraną. Tutaj również zdecydowałem się na handicap, gdyż uważam, że RGE ma ogromne szanse na to, żeby zdecydowanie zmiażdżyć przeciwników. Kurs na to, że Inspired i spółka będą mieli więcej fragów z handicapem -4.5 to 1.74, więc łącznie będzie można zagrać aż za 2.92!

Moja propozycja: Rogue więcej eliminacji z handicapem -4.5
Kurs: 1.74

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet kupon excel esport g2 lec