Dziś ponownie celuję w wysokie kursy. Po wczorajszym dniu niestety zanotowaliśmy 2/3. Zabrakło szczęścia, ale mimo to jestem zadowolony, bo typ z kursem 3.40 siadł po mojej myśli. Tym razem przygotowałem dla was ponownie tripla z kursem 9,41. Do wygrania niezła sumka, a myślę, że value warte zagrania. Zapraszam do analizy!

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 510 złotych!
Kod promocyjny: 510PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zdarzenie: Holandia – Polska ( godz. 16:00)

Typ: Dokładny wynik po trzech setach: 0-3

Kurs: 2,25

Dziś o godzinie 16:00 Biało-czerwoni zmierzą się z gospodarzami turnieju reprezentacją Holandii. Dla nas będzie, to najtrudniejszy mecz w grupie D, nie tylko z uwagi na to, że rywale grają przed własną publicznością. Holendrzy do tej pory wygrali pewnie dwa spotkania i widać, że są w formie. Jednak ja upatruję tutaj większe szanse i pewną wygraną mistrzów świata. Polacy dobrze znają zawodników gospodarzy, z którymi w tym roku mierzyli się już dwa razy w meczach sparingowych. Zresztą sam Bieniek w wywiadzie podkreślił, że oglądali mecz Holandii i zdają sobie sprawę z tego, jakimi są wymagającymi rywalami. Owszem grają lepiej, niż w sparingach z nami w Opolu, więc zrobimy wszystko, żeby w niedzielę ich pokonać. Ja zdecydowanie zgadzam się ze słowami Mateusza – tak grają lepiej, ale nadal, to nie jest poziom, który może rywalizować z największymi. Dziennikarz zwrócił również uwagę na będącego w świetnej dyspozycji  Nimira Abdel-Aziza, byłego zawodnika Zaksy. Środkowy potwierdził słowa, lecz dodał, że wcześniejsi przeciwnicy nie byli z najwyższej półki i nie wydaje mu się, żeby z nami zagrał aż tak dobrze. Dodatkowo grają trzeci dzień z rzędu, mając mniej czasu na regeneracje. Ja jestem dobrej myśli, gdyż wiem, że mamy dobrze rozpracowanych rywali i z meczu na mecz będziemy rozpędzali się w drodze do finału. Stawiam na pewną wygraną gości  3-0 po kursie 2,25 z oferty Betclic.

Zdarzenie: Hiszpania – Belgia ( godz. 15:30)

Typ: Dokładny wynik po trzech setach 0-3

Kurs: 2,75

Ponownie proponuję taki sam typ jak na spotkanie Polaków. Belgowie pewnie zmierzają ku kompletowi zwycięstw, mając już na swojej liście Niemców i Austriaków. Według mnie warto próbować grać taki rezultat, gdyż mamy do czynienia z drużyną, która z roku na rok czyni ogromny progres, chcąc bić się o najwyższe cele. Teraz czeka ich sprawdzian z nieco innej klasy przeciwnikiem niż wczorajsi rywale. Hiszpanie, bo o nich mowa, zaczęli turniej od porażki 3:2 ze Słowakami. Obserwując ich poczynania na tle Słowaków, muszę stwierdzić, że grali równo i zabrakło im trochę szczęścia, by odnieść sukces. Jednakże ich gra opiera się na jednym zawodniku, a mianowicie na Andresie Villena. Grający na pozycji atakującego Hiszpan jest liderem swojej ekipy i potrafi brać grę na swoje barki, lecz to nie wystarczy, by grać z takimi rywalami, jakimi są Belgowie. Wnioskując, liczę, że goście wyciągną wnioski z analiz taktycznych rywali i wyeliminują gospodarzy z ataku. Stawiam na pewne i szybkie 3-0 po wysokim kursie 2,75.

Zdarzenie: Serbia – Słowacja ( godz. 18:30)

Typ: 4 set (TAK/NIE) – NIE

Kurs: 1,52

Na ostatnią potyczkę, którą wziąłem na tapet, będzie starcie Serbów ze Słowakami. Serbowie podobnie jak Słowacy turniej rozpoczęli od zwycięstwa. Dokładnie dwa dni temu pokonali dość szybko reprezentację Niemiec 3-0 nie pozostawiając im nic do powiedzenia, wygrywając kolejno do 21,17 i 15. Jak dla mnie, to był pogrom i szczerzę nie wiem, co się dzieje z reprezentantami Niemiec. Zarówno w koszykówce jak i teraz w siatkówce, Niemcy po prostu grają poniżej oczekiwań. Wracając  Słowacy grają trzeci dzień z rzędu, wygrywając z rywalami z kompletnie innej siatkarskiej planety. Teraz mają za zadanie zmierzyć się z drużyną ze światowego topu. Według mnie dzisiejsi gospodarze rozmiotą ich w pył, kończąc nie tylko wynikiem 3-0, ale również underem, który warto rozważyć. Wczoraj niestety nie udało mi się trafić underu Greków, dlatego dziś idę w nieco bezpieczniejszą opcję i pobieram typ na ilość setów poniżej 4 po kursie 1,52.

Powodzenia!

Betclic – cashback warunki:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 510PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x4.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 510 PLN – będzie objęty cashbackiem.

typy dnia