Do gry wraca League of Legends European Championship, a my mamy przygotowane propozycje na najciekawsze mecze z piątku. Do końca fazy grupowej nie pozostało już wiele czasu i teraz każde spotkanie jest na wagę złota, bo może decydować o miejscu lub rozstawieniu w play-offach. W grze m.in. drużyny Polaków, więc warto sprawdzić, co ciekawego można znaleźć w ofercie STS. Czy Misfits i Rogue wygrają swoje ważne spotkania?

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Team Vitality – Misfits Gaming
(19:00 piątek, 23.07.2021)

Team Vitality zagra dzisiaj z Misfits Gaming i możemy raczej spodziewać się ciekawego, otwartego widowiska po tych drużynach. Misfits śmiało można nazwać objawieniem sezonu, bowiem po trzynastu spotkaniach znajduje się na trzecim miejscu z bilansem 9:4 i ma niemal pewne już miejsce w fazie pucharowej. Przez pewien czas było nawet pierwsze w tabeli, jednak długo ten stan rzeczy się nie utrzymał, bowiem fnatic i Rogue przeskoczyły zespół Hatchiego. Ten jednak ma dobrą formę, gra solidnie i powinien fazę grupową zakończyć w TOP 3, chociaż powoli czuje na plecach oddech G2 Esports.

Team Vitality to z kolei po prostu solidny średniak LEC. Ma wciąż spore szanse na play-offy, ale musi bezpośrednio być lepsze od Astralis, bo na dogonienie TOP 5 nie ma już żadnych szans za wyjątkiem tych matematycznych. Racjonalnie patrząc, to jedynie AST jest w zasięgu, ale do tego trzeba też regularnie punktować, a przecież pamiętamy, że Misfits Gaming ostatnio wygrało na VIT i tym razem nie powinno mieć większych problemów. Zresztą Vitality na cztery ostatnie mecze aż trzy przegrało – nie jest to więc nawet dobra forma. Warto też spojrzeć szerzej na to, jakie kompozycje zazwyczaj dobierają obie drużyny, tutaj jednak lepiej wypada też Misfits Gaming.

Co obstawiać?

Kwestia tego, co obstawiać w meczu Misfits Gaming z Vitality nie jest tak skomplikowana jak w hicie dnia. Pierwsza z tych drużyn jest faworytem, powinna wygrać bez większych problemów i właśnie na nią stawiam tutaj. Myślę, że wygra bez większych problemów, a w zakładach bukmacherskich STS kurs na zwycięstwo Misfits to aż 1.67, więc jest to niewątpliwie dobra opcja, jaką warto dodać na kupon.

STS
1.67
Misfits Gaming wygra mecz

Baner grupy esportowej

Rogue – fnatic
(22:00 piątek, 23.07.2021)

Hitem wieczoru i jednocześnie najciekawszym meczem w tym weekendzie jest spotkanie Rogue z fnatic. RGE jest tutaj faworytem, ale przecież FNC to również solidna marka, która pomimo wątpliwości, jakie mieli kibice i eksperci, stanęła na wysokości zadania i teraz walczy zaciekle o pierwsze miejsce razem z właśnie Łotrami. fnatic nie wyszły na złe zmiany, jakie przeprowadziło. Pozbywając się selfmade’a i biorąc Bwipo na dżunglę stworzyli sobie okazję do nowych kompozycji. Sposób, w jaki dokonali zmian dalej jest tragiczny, ale wyniki tej drużyny bronią się w dobry sposób. Trzeba pamiętać też, że przecież na wiosnę fnatic było pośmiewiskiem Europy, a teraz znowu wróciło do ścisłej czołówki.

Rogue z kolei skrupulatnie, krok po kroku, realizuje swój plan i cele na rozwój. To przecież drużyna, która jeszcze kilka lat temu niewiele znaczyła w Europie, a teraz jest w TOP 2. Do tego ma duże szanse na wygranie mistrzostw Europy, jednak celuje teraz przede wszystkim w lepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Dlatego też tak ważne będzie zwycięstwo nad fnatic – da potencjalnie szanse na objęcie samodzielnego prowadzenia w LEC. Dużo będzie zależeć od samej formy Inspireda, który musi wziąć na barki grę.

Co obstawiać?

W meczu fnatic z Rogue kwestia tego, co obstawiać, wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Zamiast iść w rynek 1/2, co w tym wypadku jest mocno ryzykowne, bezpieczniej jest obstawić zakłady na to, ile padnie eliminacji. Spodziewam się, że mecz tych ekip będzie bardzo wyrównany i nie zobaczymy tutaj szybkiego zakończenia, a raczej długiej walki. Bezpieczna opcja do obstawienia to zatem jest over eliminacji. Wystawiona linia w STS to 27.5 killa, więc do pokrycia, a kurs aż 1.88 daje duże value.

STS
1.88
+27.5 eliminacji w meczu RGE - FNC

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym. Ten do zdobycia z kodem promocyjnym w STS
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź więcej opinii o STS

typy lol lec 23.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze