Bukmacher STS wprowadził kolejną nowość i udogodnienie w swojej ofercie na BETGAMES. Od dzisiaj każdy gracz może dołączyć do pokerowego polskiego stołu! Interakcja z krupierem, polski język i specjalny wystrój – dzięki tym aspektom poczujesz prawdziwe pokerowe emocje. Sprawdź szczegóły, załóż konto w STS z kodem promocyjnym: 1299PLN, który zapewnia liczne bonusy opisane poniżej i przekonaj się sam, jak wygląda polski stół w STS!

Kliknij STS kod promocyjny i zobacz, co na Ciebie czeka. Z kodem 1299PLN możesz liczyć na: 100% do 1200 zł od depozytu + 30 zł bez ryzyka + 29 zł freebet. Poza tym możesz liczyć na dodatkowe promocje, dlatego nie czekaj i odbierz kod promocyjny w STS już teraz!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polski stół w pokerze

W czasach pandemii gracze często nie mieli czego obstawiać i wtedy na zainteresowaniu i popularności zyskiwały dwa elementy. Pierwszym z nich jest oczywiście esport, a drugim BETGAMES w STS. Ten drugi rodzaj zakładów przypadł graczom do gustu i co chwilę słyszymy o kolejnych udogodnieniach i nowościach.

Kliknij BETGAMES w STS, a dowiesz się wszystkiego nt. zakładów na poker, wojnę i bakarat!

Zdecydowanie najpopularniejszymi rozgrywki w BETGAMES jest poker. Gra ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a gracze chętnie obstawiają i obserwują te pojedynki. W ostatnim czasie STS poinformował nas o nowościach z tym związanych. Od teraz w ofercie gier BETGAMES dostępny jest polski stół w grze pokerowej. Oznacza to, że podczas rozgrywek krupier będzie zwracał się do graczy w języku polskim, z którym będzie można wejść w interakcję. Dostępny będzie również dedykowany wystrój studia. Przez cały czas każdy gracz ma dostęp do szerokiej gamy zakładów na BETGAMES. Polski stół czynny będzie codziennie od 15:00 do 24:00.

Jeśli chcesz poznać świat wirtualnego pokera, który od teraz jest w języku polskim, to załóż konto w STS z kodem promocyjnym: 1299PLN i ciesz się grą! Kliknij również BETGAMES opinie, a dowiesz się więcej na ten temat!

polski stół w sts z kodem promocyjnym