Dziś poniedziałek, czyli niestandardowy dzień na żużel. Mimo to mamy dwa spotkania, dlatego nie możemy tego ominąć. Przed nami mecz w 1.lidze oraz w PGE Ekstralidze. W obu spotkaniach faworytem jest zespół gospodarzy. Czy przyjezdni zaskoczą? Jak pojadą faworyci? Czy będzie jakiś czarny koń? Pierwszą batalię rozpoczynamy o 17 w Dyneburgu, natomiast w Gorzowie widzimy się o 20:30. Mam nadzieję, że będzie to kolejny owocny dla nas dzień, w którym zgarniemy niemałe pieniądze.

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Poniedziałek, 24.08.20 – 17:00

O godzinie 17 czasu polskiego, na Łotwie będziemy świadkami starcia pomiędzy Lokomotivem Daugavpils a Startem Gniezno. Przed sezonem wydawało się, że Loko będzie zespółem porównywalny do ROWu Rybnik z Ekstraligi. Mimo to, pokazują, że radzą sobie naprawdę dobrze i na pewno nie można im odebrać chęci do walki. Na torze pokazują power oraz niesamowite zaangażowanie. Moim typem na dziś to wygrana gospodarzy z handicapem -8,5. Oznacza to, że jeśli nie będzie żadnych niespodziewanych biegów i w każdym do mety dojedzie minimum trzech zawodników to wynik, który będzie nas satysfakcjonował to 50:40 lub więcej. Zacznijmy od tego, że Start przyjeżdża na ten mecz w dużym osłabieniu. Z numerem 9. zobaczymy Jurice Pavlica, którego jest to raczej ostatni sezon, a żużel w tym momencie traktuje już bardziej hobbystycznie. Pojechał w tym sezonie kilka razy, lecz praktycznie za każdym razem oglądał plecy swoich rywali. Oprócz tego jego kolegą z pary będzie Kevin Fajfer, który zastąpi Frederika Jakobsena, który nie będzie mógł pojawić się dzisiaj na Łotwie. Tak naprawdę jedyną nadzieję drużyny z Gniezna jest Timo Lahti. Fin jeździł tutaj przez ostatni sezon, dlatego zna owal od podszewki. Pewnie pojedzie 6 razy, lecz uważam, że może to nie wystarczyć. Jeśli chodzi o parę juniorów to na torze w Daugavpils, przepaść będzie widoczna. W biegu juniorskim, inny wynik niż 5:1 dla gospodarzy będzie sporym zaskoczeniem. Oprócz tego, nie będziemy mieć dzisiaj żadnej luki ze strony Lokomotivu. Na pewno brak Duńczyka oraz Berntzona będzie sporym utrudnieniem dla gości, a celem w tym meczu jest obrona bonusu. Przypomnę tylko, że Startowcy wygrali u siebie tydzień temu 48;31, co daje im 17 punktów przewagi. Patrząc na to, że Daugavpils u siebie jeździ naprawdę dobrze to będą chcieli jak najszybciej złapać kontakt z punktem bonusowym. Ostatnio z osłabioną Polonią Bydgoszcz wygrali 60:30, a taki wynik robi wrażenie.

Reasumując, myślę, że Lokomotiv dzisiaj pewnie zwycięży. Wynik 50:40 to moim zdaniem najniższy wymiar kary. Skład gości na ten mecz nie powala i braki podstawowych zawodników będą widoczne. Trójką zawodników jest trudno dobić do 40 punktów, a co dopiero wygrać mecz.

Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typ: Lokomotiv Dauvgapils -8,5 handicap

Kurs: 1.57

zuzel

Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz

Poniedziałek, 24.08.20 – 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczynamy walkę na stadionie im. Edwadra Jancarza, gdzie zmierzy się miejscowa Stal Gorzów oraz GKM Grudziądz. Jest to mecz, który powinien być odjechany dopiero w połowie września jako 14.kolejka, ale został przełożony na dziś z powodu rozgrywanego w tym terminie turnieju Grand Prix. Jest to bardzo ważne starcia, za równo dla Gorzowa jak i Grudziądza. Oba zespoły będą walczyć o to, aby zbliżyć się do play-off oraz oddalić od strefy barażowej. Na pewno większą szansę mają gospodarze, którzy są faworytami. W ostatnim czasie (od 9 sierpnia) radzą sobie wyśmienicie. Wygrali wszystkie cztery domowe spotkania z nie byle kim (Włókniarz Częstochowa, Motor Lublin, Sparta Wrocław, ROW Rybnik). Również jako ciekawostkę, można podać zależność, że z meczu na mecz zdobywają więcej punktów. Ostatnio było 55 z Wrocławiem. Czy będzie dzisiaj więcej? Jest to trudne pytanie, ale myślę, że zespół gości powinien w jakiś sposób się postawić. Mimo wszystko, będzie to trudne, ponieważ każdy wie jak jeździ GKM na wyjazdach. Mówiąc krótko, są po prostu tragiczni. Oprócz zwycięstwa z outsiderem – Rybnikiem, przegrywają wszystko co się da. Na domowym torze, jeszcze to jakoś wygląda, ponieważ mają trójkę liderów, czyli Łaguta, Pedersen oraz Bjerre, lecz na wyjazdach jest to loteria.

Dziś nie będę stawiał na handicapy czy podwójne zwycięstwa, lecz pójdę w punkty zawodnika. Pod lupę biorę aktualnego Mistrza Świata, a więc Bartosza Zmarzlika. Uważam, że zdobędzie dzisiaj minimum 13 punktów w pierwszych pięciu startach. Na pierwszy rzut oka, linia wydaje się naprawdę wysoka, lecz dla Bartka w Gorzowie nie powinna być już taka straszna. Teoretycznie może zgubić 2 punkty, czyli może dwukrotnie puścić przed siebie kolegę z pary lub przegrać z gościem. Pierwszy wariant jest trudny do zrealizowania, ponieważ raczej nikt nie ma tak szybkiego sprzętu jak Bartek. Patrząc na to z kim pojedzie jest to mało prawdopodobne (1x Jasiński, 2x Woźniak, 1x Holder). Faktem jest, że Zmarzlik nie miał dobrych występów na początku sezonu. Było to jednak spowodowane tym, że nie był objeżdżony. W ostatnim czasie wszystko wróciło do normy i Bartek pokazuje to co było rok temu. Wygrane turnieje Indywidualne, czy świetne wyniki w lidze, pokazują, że jest w tym momencie niedościgniony i najlepszy. Średnia biegowa w domu to 2,5pkt na bieg a meczowa wynosi 13,2. Jeśli chodzi o ostatnie wyniki na Jancarzu w pierwszych pięciu startach to 15pkt, 12pkt, 13pkt, 14pkt+1. Jak widać tylko raz zabrakło jedno oczko, a prócz tego zgarnął dwa komplety. Myślę, że dziś będzie podobnie i Zmarzlik będzie szalał tak jak nas do tego przyzwyczaił. Sądzę, że nawet Artiom ani Nicki nie zdołają pokonać Polaka na jego owalu. Również mam nadzieję, że pech nas ominie i nie będzie żadnej literki (w,d,t,u) przy jego nazwisku.

Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz

Typ: Bartosz Zmarzlik +12,5 pkt

Kurs: 1.88

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

zuzel sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze