Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Jeżeli szukasz informacji na ten temat, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W sobotę ostatnim meczem Ekstraklasy będzie starcie Pogoni z Jagiellonią, które warto odpalić, bo na papierze wygląda ciekawie!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock za darmo? Sprawdź plan transmisji na C+online, gdzie będziesz mógł obejrzeć to spotkanie!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja na żywo za darmo

Mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online, o czym zresztą wspomnieliśmy Ci wyżej. Warto na pewno będzie obejrzeć to starcie, bo Pogoń będzie chciała się odkuć po fatalnym spotkaniu z Brondby w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Pogoń jest tutaj faworytem, ale biorąc pod uwagę, że ma w nogach trudne, czwartkowe spotkanie.

Przy okazji zerknij też, gdzie oglądać Ekstraklasę i dowiedz się, jak możesz obejrzeć mecze ESA za darmo!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Pogoń Szczecin – Wisła Płock? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w Canal+ 4K Ultra.

Trzeba także podkreślić, że aplikację od Canal+ Online możesz pobrać na swój telewizor i skorzystać z niej, żeby obejrzeć to starcie. Istnieje więc kilka opcji, z których warto skorzystać.

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 20:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu.

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

U bukmacherów można obstawić mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock, co jest dobrą opcją, jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać Pogoń - Wisła?

Mecz Pogoni z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Pogoń zagra z Wisłą?

Pogoń zmierzy się z Wisłą już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze