Gdzie będzie transmisję z meczu Pogoń Szczecin – Wisła Płock? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to niżej je poznasz, bo właśnie o tym piszemy w tym tekście. Gospodarze naturalnie są ogromnymi faworytami, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo i bardzo ważny komplet punktów? Pogoń na pewno spróbuje tutaj zgarnąć komplet oczek, bo to może zaważyć na walce o mistrzostwo kraju.

ewinner, baner, canal+ online

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, gdzie oglądać

W piątek w Ekstraklasie rozegrane zostaną dwa spotkania, a w jednym z nich Pogoń Szczecin zagra z Wisłą Płock w ramach 28 kolejki ESA. Pogoń zagra bez trzech zawodników, bo zabraknie Gorgona, Smolińskiego oraz Zecha, ale nie powinno się to aż tak odbić na wynikach tej ekipy. Gospodarze są tutaj ogromnymi faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale trzeba pamiętać, że to nie zawsze się przekłada na spotkania w Ekstraklasie. Kto tutaj sięgnie zwycięstwo? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać transmisję w TV z meczu Pogoń Szczecin – Wisła Płock, a będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz nSport+, a więc każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Do tego rywalizację tych ekip obejrzysz w Canal+ Online, a więcej o tym piszemy w kolejnym akapicie!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja za darmo

Transmisja online ze spotkania Pogoń Szczecin – Wisła Płock będzie do obejrzenia na streamie online w Canal+ Online. Aby odebrać darmowe 30 dni na tę platformę musisz się zarejestrować w eWinner i spełnić pozostałe warunki, które wypisaliśmy tutaj:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Odbierz voucher do Canal+ Online (napisz na czat gracza)

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszych typów bukmacherskich i grając z nimi u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania spotkania Pogoń Szczecin – Wisła Płock!

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock, to teraz sprawdź jeszcze, jak odpalić np. to spotkanie na telefonie. Będzie to możliwe dzięki aplikacji na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Pogoń Szczecin – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Pogoni Szczecin z Wisłą Płock możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie wystawili na to starcie polscy operatorzy. Mnożniki np. na rynek 1X2 są dość interesujące:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 17:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogon Szczecin - Wisła Płock?

Starcie Pogoni z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online.

O której Pogoń zagra z Wisłą?

Starcie tych drużyn zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze