Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.05.2024

Sebastian Kowalczyk, Marko Poletanovic

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków? W czwartkowe popołudnie obędzie się mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w telewizji lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski odbędzie się w czwartek 2 maja 2024 o 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zdaniem bukmacherów dość wyraźnymi faworytami tej rywalizacji będą Portowcy. Czy grająca dziś w 1. Lidze Wisła zdoła pokonać kolejnego ekstraklasowicza i zdobyć przerwie od ponad dekady trofeum? A może to Pogoń zanotuje pierwszy w historii tryumf? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisję znajdziesz w Polsat Sport.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć też w formie streamu online w Polsat Box Go, gdzie dostępne są transmisje internetowe meczów 1. Ligi oraz Pucharu Polski. Możesz tam również śledzić wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA. Jeśli chciałbyś mieć większy wybór meczów do oglądania, sprawdź dostępnych w naszym kraju bukmacherów z transmisjami, takich jak STS TV.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Wisła Kraków?

Mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków możesz obejrzeć w Polsat Box Go. Jeśli natomiast masz swój typ na to, kto wygra Puchar Polski, skorzystaj ze specjalnej promocji dla nowych graczy w Superbet. Załóż konto z kodem ZAGRANIE, wpłać przynajmniej 50 PLN na depozyt i zagraj singla z typem na tryumfatora tych rozgrywek, a jeśli trafisz, otrzymasz 200 PLN bonusu! Życzę powodzenia i samych pozytywnych emocji podczas oglądania finału Pucharu Polski!

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków finał PP Superbet ZAGRANIE

Obrazek w tle: fot. Szymon Gorski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze