Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej. Gospodarze są bardzo mocnymi faworytami tutaj. Biała Gwiazda nie radziła sobie ostatnio ani trochę. Czy tym razem się to zmieni? Jeżeli nie, to Wiślacy mogą mieć coraz większe problemy z utrzymaniem się w Ekstraklasie.

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, gdzie oglądać

Pogoń Szczecin do starcia z Wisłą Kraków podejdzie jako faworyt, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Zawodnicy ze Szczecina zagrają u siebie, co dodatkowo ich motywuje i daje jeszcze większe szanse na zgarnięcie tutaj kompletu punktów. Wisła Kraków nie radziła sobie ani trochę w ostatnim czasie. Obecnie znajduje się na 16 miejscu w tabeli, co na koniec sezonu dałoby jej spadek. Walka o utrzymanie będzie bardzo zacięta i może potrwać do ostatniej kolejki, co tej drużynie na pewno nie sprzyja.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków w telewizji? To spotkanie zostanie pokazane w kilku miejscach, co jest dobrą wiadomością dla osób, które mają dostęp tylko do kilku kanałów z całej oferty. O jakich kanałach mowa?

  • Canal+ 4K Ultra,
  • Canal+ Sport 3,
  • Canal+ Sport.

Warto wspomnieć też, że transmisja będzie także pokazywana w Canal+ Online, a niżej piszemy o tym, w jaki sposób możesz odpalić starcie tych ekip za darmo.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja na żywo za darmo

Zastanawiasz się więc, gdzie oglądać za darmo mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków? Tutaj z pomocą przychodzimy razem z eWinnerem – z tym bukmacherem proponujemy Ci voucher do Canal+ Online na darmowe 30 dni. Jak go zdobyć?

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Wisła Kraków będzie dostępna w Canal+ Online. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to zobacz, jakie są opinie o eWinner i grając u tego bukmachera zwiększ swoje emocje z oglądania.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Pogoń Szczecin jest mocnym faworytem w starciu z Wisłą. Na papierze to gospodarze mają o wiele większe szanse, ale jeszcze będą musieli to udowodnić w samym spotkaniu. Kursy z kolei wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:06.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu Pogoń - Wisła?

Transmisja w TV z meczu Pogoń - Wisła będzie dostępna w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

Jak oglądać za darmo mecz Pogoń - Wisła?

Zarejestruj się w eWinner z kodem ZAGRANIE, odbierz voucher do Canal+ Online i oglądaj mecz!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze