Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Widzew Łódź? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W niedzielę w Ekstraklasie rozegrane zostaną aż trzy spotkania, a jednym z nich będzie starcie Pogoni z Widzewem. Która z tych ekip zgarnie zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli? Zobacz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Widzew Łódź!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, gdzie oglądać

W niedzielę w naszej rodzimej lidze będziemy świadkami trzech spotkań. Jednym z nich będzie rywalizacja Pogoni z Widzewem, dla którego jest to wielki powrót. Gospodarze zdaniem bukmacherów są faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno nie można powiedzieć, że beniaminek jest bez szans, bo to drużyna, która ma tutaj szanse na zaskoczenie wszystkich. Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Widzew Łódź? O tym dowiesz się niżej!

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Pogoń Szczecin – Widzew Łódź będzie puszczona w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, więc masz kilka możliwości! Ta stacja telewizyjna zapewnia nam dobrą jakość, więc o to nie trzeba się martwić, a dzięki jej internetowej platformie możesz oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś, o ile masz dostęp do szybkiego internetu. Warto też sprawdzić, gdzie możesz oglądać pozostałe mecze Ekstraklasy!

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z eWinner zgarniesz voucher do Canal+ Online na 30 dni za darmo. To sprawi, że będziesz mógł obejrzeć spotkanie Pogoń Szczecin – Widzew Łódź bez płacenia za abonament sportowy. Jakie są warunki całej akcji? Te są bardzo proste i wszystko wytłumaczyliśmy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, transmisja online

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź będzie dostępna w TV, na stronie Canal+ Online, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo oprócz sprawnego internetu w przypadku telefonów musisz mieć jeszcze urządzenie z systemem Android lub iOS. Są to dwa najpopularniejsze systemy na świecie, z których korzysta praktycznie każdy, więc z tym nie powinno być problemu!

Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, to możesz jeszcze zobaczyć, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali bardzo ciekawą ofertę zakładów bukmacherskich. W niej można znaleźć m.in. zakłady na rynek 1X2!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 12:27.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogoń - Widzew?

Rywalizację tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Pogoń zagra z Widzewem?

Starcie rozpocznie się już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze