Gdzie oglądać mecz Pogoń – Termalica? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W sobotę w Ekstraklasie rozegranych zostanie aż osiem spotkań, a jednym z nich będzie właśnie starcie Pogoni Szczecin z Termalicą Nieciecza. Która z tych ekip zgarnie zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli? ewinner, canal+ online, baner

Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza, gdzie oglądać

W sobotę w naszej rodzimej lidze rozegranych zostanie aż osiem spotkań. Wszystkie rozpoczną się o godzinie 17:30, a w jednym z nich dojdzie do rywalizacji Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza. Gospodarze zdaniem bukmacherów są faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno nie można powiedzieć, że Termalica jest bez szans, bo to drużyna, która ma tutaj szanse na zaskoczenie nas. Gdzie oglądać mecz Pogoń – Termalica? O tym dowiesz się niżej!

Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Pogoń – Termalica będzie puszczona w Canal+ Sport 5 oraz Canal+ Sport, więc masz kilka możliwości! Ta stacja telewizyjna zapewnia nam dobrą jakość, więc o to nie trzeba się martwić, a dzięki jej internetowej platformie możesz oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś, o ile masz dostęp do szybkiego internetu!

Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z eWinner zgarniesz voucher do Canal+ Online na 30 dni za darmo. To sprawi, że będziesz mógł obejrzeć spotkanie Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza bez płacenia za abonament sportowy. Jakie są warunki całej akcji? Te są bardzo proste i wszystko wytłumaczyliśmy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz
Zerknij także, gdzie możesz obejrzeć pozostałe mecze Ekstraklasy, które również zostały zaplanowane na sobotę!

Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza, transmisja online

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza będzie dostępna w TV, na stronie Canal+ Online, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo oprócz sprawnego internetu w przypadku telefonów musisz mieć jeszcze urządzenie z systemem Android lub iOS. Są to dwa najpopularniejsze systemy na świecie, z których korzysta praktycznie każdy, więc z tym nie powinno być problemu!

Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń – Termalica, to możesz jeszcze zobaczyć, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali bardzo ciekawą ofertę zakładów bukmacherskich. W niej można znaleźć m.in. zakłady na rynek 1X2!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 05:09.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Pogoni z Termalicą?

Starcie Pogoni z Termalicą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Pogoń zagra z Termalicą?

Pogoń zmierzy się z Termalicą już o godzinie 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze