Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.08.2023

Pogoń - Śląsk gdzie oglądać

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowe popołudnie odbędzie się zaległe spotkanie 3. kolejki Ekstraklasy. Na boisku w Szczecinie zobaczymy pojedynek Portowców z ekipą z Wrocławia, więc można być pewnym, że emocji w nim nie zabraknie. Szczególnie, że ostatnie bezpośrednie pojedynki tychże zespołów były naprawdę zacięte. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Pogoń – Śląsk, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław? Tak jak w przypadku innych spotkań z polskiej Ekstraklasy, tak i w tym przypadku, transmisji można spodziewać się wyłącznie w telewizji i na stronie internetowej Canal+. W końcu to jedyna stacja, która posiada prawa do transmisji z naszych rodzimych rozgrywek. Dlatego też warto przyjrzeć się bliżej temu, jak założyć konto na stronie Canal+, dzięki czemu uzyskasz dostęp do większości meczów polskiej ligi. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące rejestracji. Oto one:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Pogoń – Śląsk i ciesz się spotkaniem na żywo!
Baner Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy stream online Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław również będzie dostępny? Jak już wspomniałem, jedynie w Canal+ Online będziesz mógł śledzić ten pojedynek na żywo. W końcu żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania naszej ligi, zatem jedyną opcją jest skorzystanie z pakietu sportowego w Canal+. Natomiast pojedynek Pogoni ze Śląskiem odbędzie się w środę, 30 sierpnia o 18:30. Transmisji konkretnie należy spodziewać się w Canal+ Sport 3.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, to warto przyjrzeć się również transmisjom live u bukmacherów w naszym kraju. Tak naprawdę dostęp do streamów na żywo posiadają w Polsce prawie wszyscy legalnie działający bukmacherzy. Najwięcej można spodziewać się meczów piłkarskich, a w ich skład wchodzą takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 czy Eredivisie. Dodatkowo możesz liczyć na dostęp do transmisji w najlepszej jakości z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL. Można być więc pewnym, że każdy kibic znajdzie coś dla siebie i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze