Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 21.11.2021

zawodnik pogoni szczecin

W niedzielę będziemy świadkami spotkania w Ekstraklasie, w którym Pogoń Szczecin zagra ze Śląskiem Wrocław. Obie ekipy należą do czołówki tej ligi, ale nie zawsze potrafią grać na wysokim poziomie. Pomimo tego w bezpośrednim starciu na pewno nie powinno być nudno. Gdzie obejrzeć mecz Pogoni ze Śląskiem? Zobacz, gdzie obejrzeć transmisję w TV!

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław – gdzie oglądać dzisiaj?

Podczas dzisiejszych spotkań w Ekstraklasie będziemy mieli przyjemność obejrzeć m.in. mecz Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław. Gospodarze są tutaj faworytami, jednak wiemy, że goście potrafią zaskakiwać jak mało kto w tej lidze. Czy padnie tu wiele bramek i trzy punkty zostaną w Szczecinie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Pogoni ze Śląskiem i zobacz, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Pamiętaj, żeby zarejestrować się w eWinner, bo dzięki temu zgarniesz bonusy i voucher na 30 dni do Canal+ Online.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław będzie za darmo do obejrzenia na Canal+ Online. Normalnie trzeba zapłacić za abonament sportowy, ale dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner da się to ominąć. Jak to działa? Niżej o tym piszemy!

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Pogonią, a Śląskiem będziesz mógł obejrzeć też w TV. Wystarczy, że będziesz postępował krok po kroku według tej instrukcji:

  1. załóż nowe konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Pogoni ze Śląskiem? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Canal+ Online, które ma np. aplikację mobilną. Dobrze działa także przez przeglądarkę. Pamiętaj, że za rejestrację w eWinner będziesz mógł odebrać voucher na tę platformę streamingową!

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: zapowiedź meczu

Spotkanie Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław nie powinno być nudne. Wiemy, że gospodarze wyglądają na ekipę, która jest tutaj w stanie strzelić kilka goli. Jednak ten mecz może pójść w obie strony, dlatego też za rejestrację w eWinner dostaniesz chociażby zakład bez ryzyka i z nim możesz obstawiać to spotkanie!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Pogoni ze Śląskiem?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Pogoń zagra ze Śląskiem?

Mecz Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław zaplanowany został na godzinę 15:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze