Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2024

Kamil Grosicki podczas spotkania

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice? Po przegranym finale Pucharu Polski ekipa Pogoni wraca do powolnej jak wyścig żółwi rywalizacji o najwyższe miejsca w Ekstraklasie. W poniedziałek Kamil Grosicki i jego koledzy zagrają u siebie z Puszczą Niepołomice, a ja w poniższym tekście podpowiem gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo! Zapraszam więc do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Zespół Pogoni w czwartek sprawił sobie i swoim kibicom gigantyczny zawód, przegrywając finał Pucharu Polski z drugoligową Wisłą Kraków. Portowcy muszą już zostawić to niepowodzenie za sobą i skupić się na końcówce sezonu w Ekstraklasie. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z walczącą o utrzymanie Puszczą Niepołomice. Mecz ten rozpocznie się 6. maja 2024 roku o godzinie 19:00 i oczywiście będzie można obejrzeć go na kilka sposobów. Jedną z opcji będzie transmisja w TV, którą znajdziemy na programie Canal+ Sport 3, jak i Canal+ Sport 5! Co natomiast wiadomo o streamach online w sieci?

Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Cała masa kibiców od transmisji w TV preferuje streamy online w Internecie i również w taki sposób będzie można oczywiście zobaczyć rywalizację w ramach 31. kolejki Ekstraklasy. Operatorem, który do końca sezonu 2023/24 pokazuje wszystkie starcia naszej ligi jest oczywiście Canal+. Ma on w sieci swoją własną platformą streamingową, na której również zobaczymy wszystkie mecze Ekstraklasy. Co więcej, teraz miesięczny pakiet w Canal+ Online nabyć możecie w promocyjnej cenie! Jak skorzystać z naszej współpracy ze wspomnianym wydawcą i obejrzeć mecz Pogoni z Puszczą w formie streamu online?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Pogoń – Puszcza i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice?

Jeżeli dotychczas nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Ekstraklasę, to mam szczerą nadzieję, że ten artykuł dostarczył Wam odpowiedniej wiedzy na ten temat. Starcie Pogoni z Puszczą, podobnie jak inne potyczki naszej ligi pokazane zostanie zarówno w formie transmisji w TV, jak i w formie streamów online w Internecie. Wszystko to w związku z prawami transmisyjnymi do Ekstraklasy stacji Canal+. Jeżeli chcecie zatem emocjonować się spotkaniami polskich klubów, polecam skorzystać z przedstawionej wyżej oferty i nabyć dostęp do oferty Canal+ w promocyjnej cenie. Powodzenia i masy emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze