Pogoń Szczecin – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Piłkarz Pogoni biegnący do piłki

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Piast Gliwice? Walka o mistrzostwo Polski można żartobliwie nazwać wyścigiem ślimaków. Nieco lepsze tempo narzuciła ostatnio Pogoń, która w najbliższą sobotę podejmie na swoim obiekcie Piasta Gliwice. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć te starcie Ekstraklasy, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice na żywo w TV

Starcie Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice będzie pierwszym sobotnim spotkaniem na poziomie PKO BP Ekstraklasy. Portowcy po zdemolowaniu Ruchu będą chcieli skompletować kolejne 3 punkty w mistrzowskim wyścigu. Piast również ma za sobą udane starcie i zwycięstwo z Zagłębiem, a zatem najbliższy mecz w Szczecinie zapowiada się świetnie! Start rywalizacji zaplanowany został na 20. kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00. Jeśli idzie o transmisję w TV, to oczywiście taka będzie dostępna a znajdziemy ją na Canal+ Sport 3! 

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro temat transmisji w TV mamy za sobą, to powiedzmy sobie również co nie co o streamach online! Coraz większa liczba kibiców wybiera oglądanie meczów piłkarskich właśnie w ten sposób. Jeżeli idzie o mecze Ekstraklasy, to te są dostępne na oficjalnej platformie streamingowej Canal+ Online! To właśnie ten wydawca niezmiennie posiada prawa do pokazywania gier naszej ligi, a teraz możecie nabyć miesięczny pakiet do usług operatora w promocyjnej cenie! Jak skorzystać z naszej współpracy z Canal+ i zobaczyć mecz Pogoni z Piastem w formie streamu online?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Pogoń – Piast i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Piast Gliwice?

Jeżeli dotychczas nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Ekstraklasę, to mam szczerą nadzieję, że ten artykuł dostarczył Wam odpowiedniej wiedzy na ten temat. Starcie Pogoni z Piastem, podobnie jak inne potyczki naszej ligi pokazane zostanie zarówno w formie transmisji w TV, jak i w formie streamów online w Internecie. Wszystko to w związku z prawami transmisyjnymi do Ekstraklasy stacji Canal+. Jeżeli chcecie zatem emocjonować się spotkaniami polskich klubów, polecam skorzystać z przedstawionej wyżej oferty i nabyć dostęp do oferty Canal+ w promocyjnej cenie. Powodzenia i masy emocji w sobotnie popołudnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze